Skocz do zawartości

Polecane posty

Witam,

 

-Na jednym IP siedzi 120 witryn w tym nameserver, więc trochę bieda

-Przydałaby się możliwość posiadania własnego IP, lub chociażby więcej IP w jakiejś SEO-ofercie

 

Od pewnego czasu pracujemy nad rozwiązaniem, które wyeliminuje obie niedogodności.

 

-...Najgorsze jest ograniczenie do 300 odbiorców e-mail na dzień, z tego powodu nie da się wysłać newsletter' a nawet przeszkadza to w działaniu forum

Wystarczy napisać ticket z uargumentowaną prośbą o zwiększenie dziennego limitu. Taka informacje widnieje również jako przypis do limitu w regulaminie świadczenia usług hostingowych.

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

 

 

Od pewnego czasu pracujemy nad rozwiązaniem, które wyeliminuje obie niedogodności.

 

 

Wystarczy napisać ticket z uargumentowaną prośbą o zwiększenie dziennego limitu. Taka informacje widnieje również jako przypis do limitu w regulaminie świadczenia usług hostingowych.

 

Ok, to się ciesze.

 

A jakie to rozwiązanie jeżeli można wiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrys
Najgorsze jest ograniczenie do 300 odbiorców e-mail na dzień, z tego powodu nie da się wysłać newsletter' a nawet przeszkadza to w działaniu forum

Ale to odbiorców przy poczcie wchodzącej, RFC mówiło chyba o 100 więc 300 to wysoki limit.

Liczba wysłanych wiadomości z tego co widzę to 1000 co jest rozsądnym dobowym limitem.

Nie wiem gdzie jest problem z normalnym funkcjonowaniem forum przy takich limitach ?

 

Wystarczy napisać ticket z uargumentowaną prośbą o zwiększenie dziennego limitu. Taka informacje widnieje również jako przypis do limitu w regulaminie świadczenia usług hostingowych.

Będzie problem to zmienna konfiguracyjna dla całego MTA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale to odbiorców przy poczcie wchodzącej, RFC mówiło chyba o 100 więc 300 to wysoki limit.

Liczba wysłanych wiadomości z tego co widzę to 1000 co jest rozsądnym dobowym limitem.

Nie wiem gdzie jest problem z normalnym funkcjonowaniem forum przy takich limitach ?

 

 

Będzie problem to zmienna konfiguracyjna dla całego MTA.

Hmm sugerujesz, że nie dadzą radę zwiększyć limitu dla pojedyńczego konta?

 

Ale i tak najbardziej mnie ciekawi czy pojawi się coś jakby oferta SEO-hostingu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Dodatkowe adresy IP będą dostępne dla klientów zainteresowanych certyfikatem SSL dla swojej strony. Nastąpi również lepszy podział kont/witryn pomiędzy IP (mniej witryn na jedno IP).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, nie polecam tej firmy. Chciałem skorzystać z promocji 3mc za free. Trzeba było przedstawić fakturę VAT za serwer. Przedstawiłem i podałem linka do strony. I oferują mi konto www zamiast VPS'a. A gdy napisałem że konto www to oni napisali mi że nie zostanę zweryfikowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Powyższy post odnosi się do sytuacji, w której autor (postu) wymienił z BOK Chmurka.pl kilkanaście wiadomości, w których dokładnie staraliśmy się wyjaśnić zasady promocji "3 miesiące WWW i VPS za darmo!". Informowaliśmy, że nie możemy przyznać VPS dla prostej strony WWW, której w zupełności wystarczy podstawowy serwer WWW. Jak się później okazało serwer miał posłużyć jako serwer gry lub "team speak". Niestety, serwery dla tych zastosowań nie są objęte promocją.

Nie otrzymaliśmy też wiadomości, w której wyraża Pan chęć zamówienia serwera WWW, a tym bardziej nie wysłaliśmy informacji o tym, że strona nie zostanie zweryfikowana.

 

Zamieszczenie korespondencji na forum uważam za zbędne, jednak jeśli autor powyższego postu zdecyduje się na to, nie widzę przeciwwskazań.

 

 

Pozdrawiam,

Max Kwiatkowski, Chmurka.pl

Edytowano przez Gość (zobacz historię edycji)
  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×