Skocz do zawartości

Polecane posty

Witam,

 

W tym wątku prosimy dodawać opinie o usługach i obsłudze Chmurka.pl .

 

Pozdrawiam,

Mateusz Dominiak

BOK Chmurka.pl

 

 

Profil firmy: http://www.webhostingtalk.pl/katalog/firma/71-chmurka-pl/

Opinie: http://www.webhostingtalk.pl/opinie/firma/71-chmurka-pl/

Dodaj opinię: http://www.webhostingtalk.pl/opinie/dodaj_opinie/71-chmurka-pl/

 

Dyskusje: http://www.webhostingtalk.pl/topic/34462-dyskusje-chmurkapl/

Edytowano przez Tomasz Fiedoruk
na życzenie firmy (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Wczoraj pojawiła się tabelka z dokładną specyfikacją techniczną serwerów. Można ją znaleźć na dole podstrony "Serwery".

 

W razie pytań zachęcam do kontaktu.

 

Pozdrawiam,

Mateusz Dominiak

BOK Chmurka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Temat ten jest miejscem na wyrażanie opinii o jakości USŁUG tej firmy.

Rozmowy na temat nie związany z usługami przeniosłem [tutaj]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Korzystam niecały miesiąc i mogę polecić - serwer chodzi szybko, nie było żadnej przerwy w działaniu usług. Co do kontaktu to się nie wypowiem - nie miałem jeszcze okazji skorzystać.

Trochę głupim pomysłem jest limitowanie wysłanych wiadomości (1000), po prostu nie mogę wysłać biuletynu informacyjnego użytkownikom mojego serwisu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

To jest bardzo dobry pomysł, dobrze świadczy o firmie, że o tym nie zapomniała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Regulamin Chmurki stanowi wyraźnie:

 

Maksymalna ilość wysyłanych wiadomości e-mail: 1000 / dzień*

Maksymalna ilość odbiorców wiadomości: 300

Przekroczenie wyznaczonych limitów będzie traktowane jako złamanie Regulaminu. W przypadku rażącego przeciążenia serwera/serwerów Usługodawcy, Usługodawca zastrzega sobie prawo do natychmiastowego rozwiązania umowy z Klientem.

* istnieje możliwość zmiany warunków dla forów internetowych

Moim zdaniem bardzo dobrze świadczy o firmie to, że przestrzega tego zapisu.

Edytowano przez Gość (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wykorzystałem już 2'tygodnowy okres próbny hostingu CHMURKA.pl

Okres próbny wypadł jak najbardziej pozytywnie, przez 2 tygodnie nie było żadnej przerwy, żadnego pada. Dzisiaj wysyłam przelew aby przedłużyć konto o następny rok.

 

Kontakt z supportem bez zarzutu (choć trzeba czekać na odpowiedź często do kilku godzin).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Dziękujemy za pozytywne opinie.

 

Kontakt z supportem bez zarzutu (choć trzeba czekać na odpowiedź często do kilku godzin).

Na zgłoszenia techniczne reagujemy przez całą dobę, 7 dni w tygodniu, zazwyczaj w ciągu kilkunastu minut. Kilka godzin zapewne czekał Pan zadając pytanie do działu handlowego lub księgowości po godzinach pracy (działy pracują w godzinach 10-22, również 7 dni w tygodniu) lub w dzień ustawowo wolny od pracy gdy zastrzegamy, że czas odpowiedzi może się wydłużyć do 2 godzin.

 

Pozdrawiam,

Max Kwiatkowski

Edytowano przez Chmurka.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moglibyście zrobić coś z czatem - po co on jest skoro ilekroć chce z niego korzystać to zawsze jest "proszę czekać........." . Kilka razy miałem włączone to okienko około poł godziny i sobie darowałem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Marek do tej pory nie otrzymaliśmy żadnych zgłoszeń o problemach z czatem, codziennie przeprowadzamy tym kanałem wiele rozmów zakończonych rozwiązanym problemem. Dołożymy starań, aby możliwie szybko rozwiązać ten problem, a tymczasem zachęcam do korzystania ze wsparcia przez infolinią, e-mail lub ticket.

 

 

Pozdrawiam,

Max Kwiatkowski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jest u Państwa możliwość wykupienia dodatkowych GB pojemności dyskowej?

Jestem zainteresowany kontem pomiędzy 1GB (trochę za mało) a 5 GB (dużo za dużo). Ewentualnie czy na rzecz większej powierzchni dyskowej można zrezygnować z darmowej domeny lub nielimitowanego transferu? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jest u Państwa możliwość wykupienia dodatkowych GB pojemności dyskowej?

Jestem zainteresowany kontem pomiędzy 1GB (trochę za mało) a 5 GB (dużo za dużo). Ewentualnie czy na rzecz większej powierzchni dyskowej można zrezygnować z darmowej domeny lub nielimitowanego transferu? Pozdrawiam.

 

Na stronie chmurki jest napisane :

 

Zachęcamy do kontaktu drogą poczty elektronicznej:

 

bok@chmurka.pl - wsparcie techniczne (24/7)

biuro@chmurka.pl - informacje o produktach, płatności, księgowość i współpraca (10 - 22 / 7)

 

może warto to pytanie skierować tam bo tutaj widać nikt nie odpsiuje z supportu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy jest u Państwa możliwość wykupienia dodatkowych GB pojemności dyskowej?

Jestem zainteresowany kontem pomiędzy 1GB (trochę za mało) a 5 GB (dużo za dużo). Ewentualnie czy na rzecz większej powierzchni dyskowej można zrezygnować z darmowej domeny lub nielimitowanego transferu? Pozdrawiam.

Witam,

Przy kontach na hostingu współdzielonym pojemności są stałe. Możliwość negocjacji parametrów dopuszczamy przy VPS.

Jeśli mogę jeszcze jakoś pomóc, zachęcam do kontaktu z BOK - https://www.chmurka.pl/kontakt .

Pozdrawiam,

Max Kwiatkowski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości : czy już zdecydowaliście w jakiej formie będziecie sprzedawać konta?

 

Bo najpierw było że sami dobieraliśmy miejsce i transfer, później tylko miejsce a transfer bez limitów, a teraz widze że sztywne oferty.

Strasznie niezdecydowani jesteście jak na tak młoda firme.

 

Pozdrawiam.

 

Ps. Wczoraj wreszcie po 10 minutach udało mi się dopaść kogoś na waszym Czacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Marek, zgadza się, początkowo można było wybierać miejsce i transfer. Następnie wprowadziliśmy transfer bez limitu dla wszystkich kont. Po kolejnym miesiącu zdefiniowaliśmy jak piszesz "sztywne" pakiety pojemnościowe na podstawie najczęściej do tej pory zamawianych. Warto dodać, że wiązało się to ze znaczną obniżką ceny w każdej konfiguracji i obecnie za konto 5 GB + transfer bez limitu zapłacisz tyle co za konto 3 GB + transfer bez limitu w czasach kiedy możliwa była dowolna konfiguracja miejsca. Widać tutaj, że zmiany cały czas są w interesie Klienta.

 

Odnośnie czatu: pomimo tego, że znakomita większość Klientów nie ma problemów z tym kanałem komunikacji, do końca sierpnia oprogramowanie czatu zostanie wymienione na sprawniejsze.

 

Pozdrawiam,

Max Kwiatkowski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Czy jest możliwość bezpłatnego testowania serwerów VPS, czy jest dostępne to tylko dla kont WWW?

 

 

 

 

Pozdrawiam

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Odnośnie czatu: pomimo tego, że znakomita większość Klientów nie ma problemów z tym kanałem komunikacji, do końca sierpnia oprogramowanie czatu zostanie wymienione na sprawniejsze.

 

Pozdrawiam,

Max Kwiatkowski

[OT]

Tzn jedyne co mu brakuje to przede wszystkim automatyczne odświeżanie - wkurza klikanie co chwile na odśwież by "trafić" na wolną linię :)

 

[/OT]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,

 

Czy jest możliwość bezpłatnego testowania serwerów VPS, czy jest dostępne to tylko dla kont WWW?

 

 

Z przyczyn bezpieczeństwa, na dzień dzisiejszy darmowe testy dostępne są tylko dla kont WWW. Serwery VPS aktywowane są automatycznie po dokonaniu płatności.

 

 

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z przyczyn bezpieczeństwa, na dzień dzisiejszy darmowe testy dostępne są tylko dla kont WWW. Serwery VPS aktywowane są automatycznie po dokonaniu płatności.

A czy jest możliwość zobaczenia choćby screenów z panelu administracyjnego VPS'a?

 

 

 

 

 

Pozdrawiam

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hosting polecam.. jestem klientem już prawie 2 miesiąc i nie narzekam może raz w ciągu miesiąca zdarzyło mi się nie dostać do swojej strony ale było to krótkotrwałe :-)

 

Pozostałe plusy to

+ Bardzo szybki

+ Wysoki uptime

+ Brak spamu ze strony chmurka.pl na email

+ Miły support

+ Niska cena

 

Tylko mi proszę bez komentarzy, że a on to ma.. 1 czy ile tam postów i nie należy mu wierzyć.. ja tylko wyrażam swoją opinię na temat powyższego hostingu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

POTĘŻNE SERWERY

Niestandardowo skonfigurowane serwery

mieszczą się w niemieckiej serwerowni Hetzner.

 

https://www.chmurka.pl/serwery

 

Co do limitów, to jest wsyzstko w regulaminie, a o CPU musisz się dopytać na bok@chmurka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wyraziłem tutaj fajną (dosyć obiektywną) opinię na temat tego hostingu w odpowiedzi na pytanie czyjeś... Nietety WHT padło i nie ma ani pytania, ani mojej odpowiedzi...

 

Ok, to wyrażę opinię raz jeszcze:

 

Zalety:

-brak limitów transferu w ofercie

-najlepszy support z jakim się spotkałem do tej pory (odpowiedź na zapytanie i załatwienie sprawy w ciągu 1 minuty)

-LiteSpeed (nie odczułem jakiegoś kosmicznego przyśpieszenia, ale trochę szybciej jest - zwłaszcza po cache'owaniu strony)

-Ładna skórka w DirectAdminie

-Wygodna obsługa poczty

-Ogólnie dobre wrażenie

-Dosyć dobra cena

-Teoretycznie brak ograniczenia CPU

 

Wady:

-Przestrzeń dyskowana dosyć niewielka (5GB za ~180PLN na rok to trochę mało)

-Na jednym IP siedzi 120 witryn w tym nameserver, więc trochę bieda

-Przydałaby się możliwość posiadania własnego IP, lub chociażby więcej IP w jakiejś SEO-ofercie

-Limity bezpieczeństwa są wysokie, ale...

-...Najgorsze jest ograniczenie do 300 odbiorców e-mail na dzień, z tego powodu nie da się wysłać newsletter' a nawet przeszkadza to w działaniu forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×