Skocz do zawartości
melmat

[opinie] Logout.pl / biznes-host.pl

Polecane posty

Też nie doinstalują, ale podobnie jest na większości hostingów.

 

Nie bardzo rozumiem twoją wypowiedź jak i w sumie poprzednią. Wydaje mi się, że kolega pawelk jasno napisał, że w momencie skłądania zamówienia prosił o doinstalowanie potrzebnych modułów co panowie z firmy biznes-host.pl uczynili. Analogią tej sytuacji jest kiedy przy zakupie najtańszej wersji Fiata Pandy wynegocjowałbym np. światła przeciwmgielne a po dwóch tygodniach wymontowali by je mechanicy z salonu argumentując, że takiego wyposażenia nie ma w standardzie.

Dopiero po czasie w/w moduły przestały działać a już odpowiedź logout.pl jest skandaliczna...to jest typowe działanie tej firmy co zresztą potwierdza post DunCon. Miałem identyczną sytuację czyli: "brak limitu transferu - Port 5Mbit", a po kilku miesiącach (nie bezproblemowego) użytkowania spadł mi drastycznie transfer i w odpowiedzi na moje zażalenie dostałem:

 

Podłaczyliśmy tą maszynę do monitoringu zużycia pasma

 

ip.ip.ip.ip 21.93 GB

 

w ciągu jednego wczorajszego dnia. Stąd transfer został ograniczony.

W ciągu ostatnich 10 dni zużył Pan 160GB transferu.

 

Za duży ruch jak na tak mały VPS. Proszę rozważyć migrację na pakiet wyższy.

 

Pozdrawiam,

Tomasz G....

 

A później pan tomasz g wciska mi tłumaczenia:

Witam,

 

Oferta mówiła o porcie 5MBbit, jednakże nigdzie nie było gwarancji osiągania takiej prędkości przez cały czas. Nie dawaliśmy gwarancji na CIR.

 

Proszę napisać reklamację - zostanie ona uznana i zwrócimy Panu wpłaconą kwotę proporcjonalnie do pozostałego okresu.

 

Możemy również udostępnić CIR - gwarantowane pasmo - wg cen rynkowych 70PLN 1mbit/mies.

 

Pozdrawiam

Tomasz G....

Mogliby napisać wprost o wprowadzeniu limitów transferu a nie tak ordynarnie mydlić oczy.

Zdecydowanie odradzam korzystanie z usług biznes-host.pl/logout.pl.

Przeniosłem się do firmy statnet.pl i jestem zachwycony, nie ma porównania co do działania samego vps jak i supportu, który jest rzetelny i błyskawiczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zadałem pytanie na ich stronie czekam już kilka dni ciekawe czy wogóle przyjdzie odpowiedź

Pewnie długo będziesz czekał, oj dłuuugo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się wypowiem, byłem klientem tej firmy spory okres czasu. Co do oferty to nie mam zastrzeżeń, ale co do jakości usług jak i supportu mogę mieć zastrzeżenia.

Support odpowiadał sporym czasie, o ile w ogóle raczył odpowiedzieć. Po przeniesieniu serwerów do Ncgroup z Nephax, SH jakość usług spadła.

Na wycięcie ataku ddos na ichnią infrastrukturę czekało się czasami kilka godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie długo będziesz czekał, oj dłuuugo ...

 

To chyba strasznie namieszałeś że teraz mają Cie Gdzieś... Miałem VPSa u nich przez rok - ogólnie 100 % zadowolenia - dopóki nie przenieśli do łodzi VPSów z SuperHost'a. Tam juz gorzej działało.

 

Ogólne odczucia - POLECAM! Jakość serwerów Bardzo wysoka - a cena jest na prawdę OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba strasznie namieszałeś że teraz mają Cie Gdzieś... Miałem VPSa u nich przez rok

Nigdy nie wysłałem nawet maila do nich :D

Czytaj uważnie o co chodzi w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Albo oni mają coś sp*** z formularzem kontaktowym albo mają Nas gdzieś.

 

Ja już wysłałem tą drogą 2 maile z tym jeden miesiąc temu a drugi 4-5 miechów temu - do dzisiaj cisza. Tym dziwniejsze bo jestem ich potencjalnym klientem , a w zasadzie byłem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

biznes-host.pl Ciekawa oferta, wydaje mi się, że warta uwagi.

 

Na stronie http://biznes-host.pl/?s=klienci-bh piszą:

 

 

Obsługujemy ponad 10 tysięcy firm oraz osób indywidualnych.W chwili obecnej hostujemy:

  • ponad 1800 serwerów VPS
  • ponad 4000 serwerów wirtualnych (hosting www)
  • ponad 20 tysięcy domen

Może ktoś potwierdzić, zaprzeczyć?

Współpracujecie z nimi? Jak jest z obsługą?

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie narzekam.

Chlopaki szybko odpisują na maile/tickety, a i nieraz już wykonywali dla nmie czarną robote i ratowali tyłek.

Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrys
Obsługujemy ponad 10 tysięcy firm oraz osób indywidualnych.W chwili obecnej hostujemy:
  • ponad 1800 serwerów VPS
  • ponad 4000 serwerów wirtualnych (hosting www)
  • ponad 20 tysięcy domen

Ściema ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie narzekam.

Chlopaki szybko odpisują na maile/tickety, a i nieraz już wykonywali dla nmie czarną robote i ratowali tyłek.

Polecam :)

 

Zmienisz zdanie po jakiejś poważniejszej awarii.

Edytowano przez Aimer (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się dlaczego w portfolio mają takie a nie inne strony, skoro chyba większość z nich znajduje się poza ich "platformą hostingową".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kissi

Zastanawiam się dlaczego w portfolio mają takie a nie inne strony, skoro chyba większość z nich znajduje się poza ich "platformą hostingową".

 

klient != hosting

 

Jak sobie niektórzy dają jako klienta "TPSA" co widziałem już chyba na 10 firmach hostingowych to znaczy, że tpsa się tam hostuje? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obsługujemy ponad 10 tysięcy firm oraz osób indywidualnych.W chwili obecnej hostujemy:

  • ponad 1800 serwerów VPS
  • ponad 4000 serwerów wirtualnych (hosting www)
  • ponad 20 tysięcy domen

 

Nie chcę być uszczypliwy dla konkurenci, ale to jest dość proste w weryfikacji, moim zdaniem jest to wynik jakiegoś działania matematycznego nie rzeczywistości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co wy od tego BH chcecie - VPSy mają tanio więc może utrzymują tyle co napisali - dodatkowo cena a jakość jest bardzo dobra (nie ma chyba lepszej oferty w polsce za podobne sprzęty)... Dodatkowo VPS z Windows - mnie sie ogolnie podoba..

Jeśli chodzi o support - wystarczy napisac na GG (było gdzieś na WWW podane) - Ja z tego kilkakrotnie korzystalem i sporo rzeczy z administracji (za które powinienem zaplacic) zrobili w wolnym czasie za darmo

 

Same Plusy!

 

Pozdrawiam

Damian P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Od paru dni zacząłem korzystać z usług firmy Biznes-Host.pl (Logout.pl).

 

Pierwsze moje wrażenie było pozytywne, gdyż prosząc o inny system, który nie był dostępny przy kupnie, na emaila odpowiedzieli mi w ciągu parunastu minut, i wynik był pozytywny. Po zakupie serwera, wszystko było tak jak miało być, chodziło w miarę szybko, a parametry były takie jakie miały być, jedno mnie zadziwiło, gdyż przy instalacji banalnego programu procesor był obciążony na 100% (procesora się chyba nie da sprawdzić na serwerze jaki jest), no ale to szczegół. Pierwszym moim negatywnym nastawieniem było i jest to że nie działa mi w ogóle ten mini panel serwera do Startu/Stopu/Restartu, gdyż wyskakuje że nie ma takiego serwera. No ale ok, to się da jakoś znieść. Następnie, od paru dni mój serwer ma tzw. "Pady", czyli że raz działa raz nie. W ciągu ostatnich 2 dni, miałem tak w krótkich odstępach czasu, bo około 30 minut? W dniu dzisiejszym natomiast, już nie pamiętam dokładnie od której godziny, ale około 15.00 serwer do teraz mi nie chodzi, a pan Tomasz nie odpowiada na E-Maile. Ping: Upłynął limit czasu żądania.

Wielkim minusem dla mnie jest to, że nie ma żadnego panelu do podpinania Domen ani nic. Około 1-2lata temu korzystając z ich usług, a dokładniej VPS'a, już nie pamiętam którego ale chyba tego najsłabszego, było wszystko cacy - Odpowiedzi do parunastu minut na E-Mail, fajny panel administracyjny do zarządzania, reinstalacji, podpinania domen itp. Teraz niestety wszystko jest odwrotnie. Chyba że ja mam pecha za te 4 czy 5dni po prostu.

 

To chyba tyle jeśli chodzi o moją opinię na czas obecny.

 

Pozdrawiam, Weles.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

do podpiania domen to służy system operacyjny z oprogramowaniem zainstalowany przez Ciebie na VPS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

do podpiania domen to służy system operacyjny z oprogramowaniem zainstalowany przez Ciebie na VPS.

 

 

Możliwe że tak, lecz na każdych serwerach na których korzystałem z różnych firmy, było takie coś jak "RevDNS", w którym podawało się nazwę domeny i klikało "Dodaj Strefę".

A tutaj nie ma nic, oprócz dostępu do SSH..

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W BH w HyperVM jest opcja dodawania domen

 

A można link do tego HyperVM'a? Pamiętam że rok temu było takie coś, ale po szukaniu 2H nie znalazłem do niego żadnego linku ani nic..

Dzięki z góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tutaj nie ma nic, oprócz dostępu do SSH..

BMW zapewne też nie ma...

i wycieczki do ciepłych krajów też...

... i wielu innych rzeczy też nie ma.

W końcu wziąłeś niezarządzanego przez BiznesHosta vpsa, więc o co te pretensje?

 

Jak wynajmiesz samochód w wypożyczalni, to też będziesz burzył się, że sam nie jeździ na twoje widzimisię?

Edytowano przez kafi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W końcu wziąłeś niezarządzanego przez BiznesHosta vpsa, więc o co te pretensje?

Niezarządzany nie oznacza, że nie ma HyperVM i że nie działa. W Ionic mam niezarządzany ale HyperVM jest.

Nie wiem po co takie wypowiedzi, które nic nie wnoszą do tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×