Skocz do zawartości
melmat

[opinie] Logout.pl / biznes-host.pl

Polecane posty

Gość N3T5kY
czy to normalne milion razy otwierać proces z JEDNYM serwetem ts3?

Ja tam miliona to nie widzę. I o ile dobrze pamiętam, to jest normalne zachowanie TS2/3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam

prędkość łącza na serwerach vps to tragedia strasznie balansuje i spada nawet do 250kb/s

200xr.png[/img]

szybsze lacze to ja mam w domu i stabilniejsze

 

Co się dziwisz, przy takiej ilości klientów :) Odnośnik popraw na [i m g]link[/i m g] (bez spacji oczywiście)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Mam kilka pytań co do tego hostingu. Nie czytałem całego tematu - tylko kilka pierwszych stron.

 

Ktoś pisał, że transfer czasami bardzo spada. Czy wybierając opcję "Brak limitu transferu - Port 5Mbit" rzeczywiście dostaję gwarantowane 5Mbit? Nie ma takich sytuacji, że łącze jest zapchane i transfer mocno spada?

 

Czy w systemach operacyjnych (nie licząc Windowsa) jest już zainstalowany tryb graficzny? Czy są to tylko wersje konsolowe?

 

Jak jest z portami? Jest jakiś firewall, czy mam normalnie dostęp do wszystkich portów, a firewalla instaluję we własnym zakresie?

 

Jak radzą sobie programy uruchomione przez emulator Wine?

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jak gwarantują 5 mbitów to tyle powinno minimum być ;)

Na VPSie dostajesz czysty system, okienka musisz sam sobie zainstalować. Do serwera dostajesz indywidualne IP i sam zarządzasz tym, jakie porty chcesz mieć otwarte/zamknięte.

W Wine niektóre softy działają dobrze, niektóre sie krzaczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Picek

posiadam u nich tego vps za 109zł.

 

Ile płacisz tyle możesz wymagać...

 

CIR trochę więcej kosztuje niż 109 PLN - wsumie ta kwota wystarczy tylko na 1MBit łacza operatorskiego - z tego co pokazujesz dostajesz 6 + nie wiadomo ile uzywasz w danej chwili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam ich usług, mam u nich vps który jest nieaktywny już od ponad tygodnia czasu. Kupiłem go dla kolegi ale im trzeba na piśmie reklamacje złożyć bo telefonicznie, emailowo nie da się dogadać. Z dnia na dzień skoczył transfer z kilku MB na ponad 340 GB. Na email ci odpiszą, że odpowiada na ping i wsio, nie ważne, że nie możesz się zalogować :) bo w panelu widnieje napis

1290584001ss.JPG

 

Przestroga dla nowych, aby nie brali w gównianych firmach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Picek

Przestroga dla nowych, aby nie brali w gównianych firmach.

 

Nakupują dzieci najtańszych vpsów, nie potrafią sobie poradzić a potem płacz na forach, że nie działa - chociaż mają pełny dostęp do konsoli awaryjnej, panelu oraz cmd

 

Do tego to nie serwery w logout.pl

 

Żal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

Nakupują dzieci najtańszych vpsów, nie potrafią sobie poradzić a potem płacz na forach, że nie działa - chociaż mają pełny dostęp do konsoli awaryjnej, panelu oraz cmd

To trochę płacz podobny jak w przypadku narzekania na zleceniobiorców typu "zlecenia.przez.net". Ja tam nie narzekam, wręcz przeciwnie - jestem zadowolony. Taki zleceniobiorcy czy też takie firemki robią dużo dobrego w kwestii edukacji klientów. Raz, drugi, trzeci ktoś kupi za kilka groszy i ma takie jazdy to potem już nie kombinuje tylko szuka po normalnych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nakupują dzieci najtańszych vpsów...

Żal

 

A co, VPS to usługa od lat 18? Takie komentarze jak Twój wydają mi się zbędne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Picek

A co, VPS to usługa od lat 18? Takie komentarze jak Twój wydają mi się zbędne.

 

Chodzi o zachowanie poziomu

 

Zresztą jesteś stronniczy, reklamujesz ich w stopce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY
A co, VPS to usługa od lat 18? Takie komentarze jak Twój wydają mi się zbędne.

 

Raczej, chodziło mu o to że zamiast skorzystać z profesjonalnych firm jak ajonik.pl/onevps.pl pójdą gdzie najtaniej a potem płacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Picek
Raczej, chodziło mu o to że zamiast skorzystać z profesjonalnych firm jak ajonik.pl/onevps.pl pójdą gdzie najtaniej a potem płacz.

 

Dokładnie

 

ale kto da 6 rdzeni po 2.8 w tej cenie :)

dzieci zaraz myślą, że nastawiają tam slotów, zainstalują jakies ts, ktos z vpska zrobi udpflooda a potem jest płacz że 300g transferu poszło w jeden dzień i wymagania, że nikt nie zainteresuje się klientem za 14 PLN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie

 

ale kto da 6 rdzeni po 2.8 w tej cenie :)

dzieci zaraz myślą, że nastawiają tam slotów, zainstalują jakies ts, ktos z vpska zrobi udpflooda a potem jest płacz że 300g transferu poszło w jeden dzień i wymagania, że nikt nie zainteresuje się klientem za 14 PLN

 

Nieważne czy 14zł, czy 5zł. Jeśli firma daje takie ceny oraz zobowiązuje się do czegoś to powinna słowa dotrzymać. Niech piszą dupnym napisem na stronie głównej, że serwery od 10 do 14zł nie obowiązuje pomoc techniczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aimer

Witam,

 

Niegdyś byłem zadowolony z VPSa, miałem rdzeń na Intel Xeon 5520 z Turboboost na wyłączność w Nephaxie.

Potem przeszedłem na KVM w NC, ciągłe ddosy, w koncu w ktorys dzien zamiast miec gwarantowane 2Gb ramu system pokazuje mi 800 Mb z "hakiem". Ywpowiedziałem umowę , do okresu ważności było jeszcze około 2.5 miesiąca, otrzymałem odpowiedż, że ich zadaniem jest tylko i wyłącznie zapewnić mnie dostępność serwera VPS, nie będą już poprawiać w nim błędów.

 

Support jak było forum jeszcze był na poziomie, teraz tylko i wyłącznie czasami raczą odpisać...

Ogólnie to NIE POLECAM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Picek

Nieważne czy 14zł, czy 5zł. Jeśli firma daje takie ceny oraz zobowiązuje się do czegoś to powinna słowa dotrzymać. Niech piszą dupnym napisem na stronie głównej, że serwery od 10 do 14zł nie obowiązuje pomoc techniczna :)

 

Zgadza się, dlatego uważam, że to była największa głupota tej firmy. Wsumie nie tylko tej firmy, to przypadłość wielu biznesów, również na tym forum

 

Z drugiej strony może firma liczyła na uczciwość klientów, którzy będą świadomi tego że nie powinni wymagac za wiele, ale chyba się przeliczyła.

 

Tak czy inaczej wielu klientów nauczy się, że nie można mieć jakości i supportu za 12 PLN/mies i że za jakość trzeba zapłacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Nie chcę narzekać bo nie mam powodów (uptime 75 dni - wszystko działa jak należy) ale jak było forum to były szybsze odpowiedzi na forum niż z boku :) Często inni pomagali i było to szybsze i czasem lepsze :)

 

 

Ale cóż tak to jest jak firma myśli że osiągnęła wszystko i teraz tylko liczy kasę a resztę ma w... Poważaniu :)

 

Korzystam z usług i na razie nie planuję rezygnować (dwa VPSy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja także osobiście nie mam nic do zarzucenia tej firmie, ale fakt, ja tylko z wirtualnego korzystam.

 

 

tak w ogóle, chyba połączyli całkiem biznes-host.pl z logout.pl i mamy.. droższe usługi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również nie polecam.

Szczególnie ich wcześniejszej oferty w, której zapewniali nielimitowany transfer i port o określonej przepustowości.

Skusiłem się na ich ofertę czego żałuje. Zapłaciłem za rok z góry. Pierwsze 3 miesiące jakoś w miarę były problemy z gubiącymi się pakietami itp.

Po tym okresie nagle obcięli mi transfer wcześniej pisząc maila, że mój serwer zużywa za dużo transferu... to po co dawali taką ofertę ?! Zgodnie z prawem przedsiębiorca musi podjąć ryzyko,że może się mu to nie opłacać. Transfer zmniejszyli celowo ( podczas rozmowy tel. konsultant się przyznał do tego ) do takiego pułapu w którym praktycznie vps jest bezużyteczny. Poniosłem przez to dość znaczne straty i na pewno tego tak nie zostawię od czego są prawnicy i Urząd Ochrony Konsumenta . Z usług tego drugiego możecie skorzystać za darmo pisząc wniosek oraz możecie starać się o bezpłatną pomoc prawną.

 

Co do wcześniejszych wypowiedzi. Każdy klient jest sobie równy i ma takie samo prawo.

 

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to Panowie z logout trochę pałę przegięli.

Mój klient ma u nich konto wirtualne (najniższy pakiet). W momencie gdy zamawialiśmy prosiłem o doinstalowanie APC, Imagick oraz SOAP, co został uczynione. Od kilku dni są jakieś jaja z kontem, ostatecznie się wszystko ustatkowało, ale.... nie ma ani APC, ani Imagick (soap zniknął w styczniu, ale został przywrócony). Poszedł ticket no i przyszła odpowiedź:

Witam,

 

na serwerach wirtualnych nie ma możliwości doinstalowywania indywidualnych pakietów i programów. Proszę o zapoznanie się z ofertą serwerów VPS.

 

Pozdrawiam,

To co? Była możliwość, ale cofnęli i już nie ma? :/

Muszę klienta do siebie przenieść, a nie chciałem tego robić... :/

 

Nie zezwalamy na wykonywanie backupu w dzień. Dostęp ssh został czasowo wyłaczony.

Jakoś nie widzę tego w regulaminie... Ciekawe rzeczy się tam zaczynają dziać.

Edytowano przez Miłosz (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Zmień hosting gdyż ten sobie olewa klientów i coraz więcej osób od nich ucieka... Przejdź do lepszej firmy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo rozumie takich ludzi, kupuje najtańszy pakiet i jeszcze chce żeby doinstalować dodatkowe moduły. Albo cena, albo jakość/i wolny wybór.

Ciekaw jestem czy w home.pl albo NetArcie doinstalują ci to co im napiszesz? :P

 

Niestety ale niektórych myślenie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem czy w home.pl albo NetArcie doinstalują ci to co im napiszesz? :P

 

Też nie doinstalują, ale podobnie jest na większości hostingów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×