Skocz do zawartości
melmat

[opinie] Logout.pl / biznes-host.pl

Polecane posty

Za oszczerstwo można ponieść odpowiedzialność i należy z tym się liczyć.

Nie mam zamiaru dyskutować w tej spawie publicznie, od tego jest droga reklamacyjna oraz prawna.

 

Jasne, masz rację.

 

Ludzie, uciekajcie od Logout, bo może jutro się nie spodobasz administracji i zablokują ci usługi!

 

Może ja się nie znam, mam dopiero 17lat, ale uwierz mi, że nigdy nie zrobiłbym takiej głupoty. :)

Dla mnie ta firma już jest spalona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, tak kończą budżetówki. To nie pierwszy klient narzekający na Wasze usługi i zapewne nie ostatni. Właściciele i administratorzy solidnych firm budzą respekt na forum nie bez powodu. Skoro nie ma opisywanych problemów, to skąd takie podejście userów do logout? Swoją drogą ciekawe, że @hicky miał problemy zarówno z linią telefoniczną telefonu stacjonarnego i komórki.. Co do prawa - nie zapominajmy, że większość z nas jest w Polsce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2,500 klientów na VPS jest innego zdania. Nikt nie kończy. Kończymy tylko zabawę na tym forum, bo to zmierza do niką.

 

Zostawiamy pole dla firm budzących respekt i jednocześnie nie potrafiących działać bez spamu na forum :)

 

To ostatnia odpowiedź na tym forum.

 

Administratora prosze o skasowanie naszych kont na forum.

 

Pozdrawiam,

Tomasz Grzyb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kończymy tylko zabawę na tym forum, bo to zmierza do niką.

Pozdrawiam,

Tomasz Grzyb

Już to chyba czytałem :)

firma logout.pl rezygnuje z używania forum jako źródło kontaktu z klientami.

Pozdrawiam,

TG

:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z wami na forum czy też bez was (mam na myśli reprezentantów Logout.pl), opinie o was będą wystawiane dalej. Miejmy nadzieję, że chociaż trochę ludzi da się uchronić przed stratą pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie dlatego nie rozumiesz odpowiedzialności za słowo

http://www.gazetapra...szczerstwo.html

 

No dobra, ale zapomniałeś, że to nie ty jesteś od sądzenia i wymierzania kary, prawda?

Dodajcie punkt w regulaminie, że jak ktoś napisze o Was złe słowo na forum wht, to blokujecie usługi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeśli taki punkt się znajdzie w regulaminie, to łamie on konstytucję Rzeczypospolitej Polskiej.

 

Oraz wiele innych ustaw, konwencji...

http://pl.wikipedia...._Cz%C5%82owieka

 

Nie łamie konstytucji, takie coś nazywa się umową o poufności i może być podpisane między podmiotami lub osobami, nie zabrania ono mówić ale przewiduje stosowne konsekwencje za ujawnienie informacji. Tak w oderwaniu od tematu bo brniecie za daleko w anarchistyczną rzeczywistość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodajcie punkt w regulaminie, że jak ktoś napisze o Was złe słowo na forum wht, to blokujecie usługi ;)

Nie ma sensu. Czas tej firmy na forum i tak zbliża się już ku końcowi.

Poziom wypowiedzi reprezentantów tej firmy jest w odczuciu wielu osób tak rażący, że najpewniej firma Logout zostanie zbanowana.

Ja osobiście się ku temu przychylam, bo jeśli zwykli użytkownicy za różniaste przewinienia dostają bany, to dlaczego firma ma mieć lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Picek

Nie ma sensu. Czas tej firmy na forum i tak zbliża się już ku końcowi.

Poziom wypowiedzi reprezentantów tej firmy jest w odczuciu wielu osób tak rażący, że najpewniej firma Logout zostanie zbanowana.

Ja osobiście się ku temu przychylam, bo jeśli zwykli użytkownicy za różniaste przewinienia dostają bany, to dlaczego firma ma mieć lepiej?

 

Co Wy macie za jakieś problemy z poczuciem władzy.

 

Firma pozbywa się użtykowników sama oceniając ich szkodliwość.

Forum pozbywa się użytkownika, samemu oceniając jego szkodliwość

 

Czyż nie podobne zachowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co Wy macie za jakieś problemy z poczuciem władzy.

 

Firma pozbywa się użtykowników sama oceniając ich szkodliwość.

Forum pozbywa się użytkownika, samemu oceniając jego szkodliwość

 

Czyż nie podobne zachowanie?

Mechanizm ideologicznie faktycznie podobny. Niestety takie jest nasze zadanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co Wy macie za jakieś problemy z poczuciem władzy.Firma pozbywa się użtykowników sama oceniając ich szkodliwość. Forum pozbywa się użytkownika, samemu oceniając jego szkodliwośćCzyż nie podobne zachowanie?

Firma pozbywa się użytkownika oceniając jego szkodliwość względem siebie

Forum pozbywa się użytkownika oceniając jego szkodliwość względem innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Picek

Firma pozbywa się użytkownika oceniając jego szkodliwość względem siebie

Forum pozbywa się użytkownika oceniając jego szkodliwość względem innych

 

Motywacja jest mało istotna, zachowanie negatywne jest zawsze źle widziane. Nie ma znaczenia czy kradniesz dla siebie czy dla głodujących. W sumie przypomina to trochę prawo Kalego, nieważne czy spojrzeć z punktu widzenia jednej czy drugiej firmy (forum).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY
Nie łamie konstytucji, takie coś nazywa się umową o poufności i może być podpisane między podmiotami lub osobami, nie zabrania ono mówić ale przewiduje stosowne konsekwencje za ujawnienie informacji. Tak w oderwaniu od tematu bo brniecie za daleko w anarchistyczną rzeczywistość

Co innego umowa o poufności, a co innego zapis w regulaminie (jeśli by takowy był) "nie wolno opisywać nas na forach".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"nie wolno opisywać nas na forach".

Przypomina regulamin pewnej, nieistniejącej już firmy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

zdecydowanie odradzam hosting w tej firmie. Serwery są mało stabilne, a w godzinach nocnych często wygląda to tragicznie. Strony nie mogą uzyskać połączenia z bazą danych, dogrywają się po kilka-kilkanaście sekund.

 

 

Skusiły mnie teoretyczne parametry kont. W praktyce wygląda to jednak bardzo słabo.

 

Odradzam. I pozdrawiam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to przeczytałem to musiałem zrobić konto i odpisać w tym temacie...

Po 1 serwery mają bardzo dobre i stabilne. Przyznam spotkała mnie jedna awaria z ich strony lecz zostało to szybko naprawione.

 

Mam serwer na logout prawe 3 miesiące i jestem zadowolony...

umowa.png

 

 

 

Na łącze nie narzekam bo też stabilne i szybkie =)

downloadah.png

 

 

 

A tutaj statystyki procesora z ataku typu denial of service. Był to (mój test wytrzymałości) pakiety z 2 komputerow przez 5 minut.

dosi.png

 

 

Jak dla mnie ocena końcowa to 9.5/10 ;> A błędy, zamulenia VPSow i nie znacie znajomości pracy zdalnie na serwerze to sie nie dziwie że syf i pada co 5 minut... 4 osoby z logout mnie poprosiły o ogarnięcie VPS, wszedłem na roota i pierwsze wrażenie "LOL?" oraz "ALE SYF ;O"

 

Pozdrawiam SeSsam oraz polecam ich usługi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

A tutaj statystyki procesora z ataku typu denial of service. Był to (mój test wytrzymałości) pakiety z 2 komputerow przez 5 minut.

 

Czyli pewnie jakieś 600 kbits ;) Straszny atak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślisz, że każdy jest Noob jak twoje "4 osoby" i nie umie ogarniać ... @ SeSsam

Wynajęli cię ? Teraz piszesz dobrze, ale zobaczysz jak przyjdzie co do czego. Ja do pewnego czasu ich też chwaliłem

Ale, przyjdzie co do czego i Zobaczymy.. .

 

Jak dla mnie to spam.. Już czasami myślę że dawny CastPol za czasów pana Tomasza był lepszy ...laugh.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli pewnie jakieś 600 kbits :) Straszny atak :)

Wiesz, kolejna śmieszna opinia 1-postowca do kolekcji ;) trzeba jakoś unormować opinię o firmie :) Jeśli jednak jest to prawdziwa opinia klienta, zwalanie na innych, że nie mają pojęcia o tym co się dzieje na ich vps'ach jest nie na miejscu. Tym "atakiem" jedynie potwierdziłeś swoją "profeszjonalność".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, kolejna śmieszna opinia 1-postowca do kolekcji ;) trzeba jakoś unormować opinię o firmie :) Jeśli jednak jest to prawdziwa opinia klienta, zwalanie na innych, że nie mają pojęcia o tym co się dzieje na ich vps'ach jest nie na miejscu. Tym "atakiem" jedynie potwierdziłeś swoją "profeszjonalność".

 

Panie Lan Hikari

młodszy nie znaczy gorszy, tutaj SS z VPS od jakiegoś starszego forumowicza co poprosił mnie o stawienie serwera cs2d =) przed sekundą mi napisał że coś mu nie działać serwer team speak 3... czy to normalne milion razy otwierać proces z JEDNYM serwetem ts3?

 

mc256.png

 

ssh256.png

 

Właściciel VPS zezwolił zgodę na dodanie zdjęć.

 

 

A tak nawiasem pan napisał

"profeszjonalność"

 

Nie oszukujmy się. Nie jestem jakimś pro elo hajtem co wie wszystko... Taka jest moja opinia i ona nie jest na mnie wymuszanablink.gif po prostu mam takie zdanie. A jeżeli chodzi o wiedzę informatyczną to dopiero się uczę i nie jestem jakimś orłem ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na forum nie ma panów ;)

 

czy to normalne milion razy otwierać proces z JEDNYM serwetem ts3?

 

TS3 nie tworzy sobie jednego procesu, więc chyba nie twierdzisz, że user sobie odpalił kilka razy aplikacje i stąd ilość tych procesów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×