Skocz do zawartości
melmat

[opinie] Logout.pl / biznes-host.pl

Polecane posty

Nie nie, proszę mi nie opowiadać bajek, że został tylko w skrzynce. Jest również w bazie. Gdyby nie było go w bazie to bym dzisiaj nie dostał maili, że otworzyłem trzy tickety.

 

 

Jest to zwykła pomyłka przy imporcie skrzynki pocztowej do systemu ticketowego.

 

 

Przyjaciele WHT, dajcie sobie luz na dzisiaj, ja rozumiem że jeden broni drugiego i taki łańcuszek się zrobił, ale troche obiektywizmu.

 

Ja ze swojej strony kończę, mam dość na dzisiaj tej nagonki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie płacze, bo miałem ciekawsze rzeczy do roboty niż ten vps..

 

Równie dobrze mogę to samo o was powiedzieć.. bierzecie kase za serwer managed i robicie co wam się podoba bez informowania klienta.. żadnego maila, smsa, gołębia pocztowego, nic.

Ale widocznie taka praktyka u was jest: "najpierw robimy, a potem czekamy aż klient zauważy i się odezwie."

 

 

Miłosz nie jesteś stroną sprawy powinny być załatwiane klient - operator, a to ze piszesz o szczegółach administracji z Twojej strony świadczy tylko o Tobie ...

p.s. tak da się wgrać backup bez tara ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko że Twoje wypowiedzi nie są poparte niczym wiarygodnym.

 

Masz usługę w VPS4U, piszesz o przeładowaniu serwerów, ale nie bierzesz pod uwagę innych czynnikó mogących wpłynąć na Twoje postrzeganie "przeładowania", włącznie z przełądowaniem Twojego vpska.

 

JA MAM USŁUGĘ W VPS4U?! Człowieku, co ty bredzisz :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj daję plusa Logout'owi :P. Pan Tomasz Urbański pomógł mi dzisiaj o późnej porze, mianowicie zrobił ręcznie reinstall mojego serwera (serwery z Gdyni nie miały dostępu do hypervm) oraz bardzo szybko odpowiedział na kilka pytań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko że Twoje wypowiedzi nie są poparte niczym wiarygodnym.

 

Ja go poprę !

 

Wykupiłem Usługę VPS w noc Z soboty na niedziele i zapłaciłem dostępnymi środkami. Rozumiem że był weekend. Napisałem Ticket , że chciałbym hyperVM . No ale cóż że tam z obsługą licho ..

 

  • Zapłaciłem za serwer, ile mam czekać na jego aktywację?

Serwery aktywowane są codziennie, średni czas na otrzymanie do niego danych po zaksięgowaniu pieniędzy na nasze konto to 2h.

 

Średni czas 2 godziny, jakoś już minęła godzina 15 a danych na mailu nie widzę. Mimo iż jest dziś poniedziałek, i zapłaciłem dostępnymi środkami z portfelu . Więc albo napiszcie że średni czas to 12 godzin .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie że założyłem konto specjalnie po to, żeby napisać tego posta ( choc forum przeglądam od bardzo dawna ). Miałem wątpliwości czy powinienem to robić, ale skoro Pan Tomasz postanowił zachować się w bardzo niestosowny sposób, to myślę, że wszystkie osoby zainteresowane kupnem czegokolwiek w firmie Biznes-host.pl / Logout.pl powinny przejrzeć sposób w jaki traktuje się tam klienta. Nie będę oceniał czy zgodnym z prawem zagraniem było skasowanie mi konta, bez podania przyczyny ( znam ją, po prostu pan G. zdenerwował się że się czegoś od niego wymaga ). Czesc historii poniżej:

19.08.2010 roku zamówiłem w firmie Biznes-Host VPS. Potwierdzenie płatności doszło następnego dnia, więc radośnie czekalem na dane swojego serwera.

 

21.08.2010 danych wciąż brak, sprawdziłem czy aby na pewno pieniądze za serwer zeszły z konta, wszystko było ok., więc postanowiłem wysłać email z pytaniem -"czy pieniądze za serwer dotarły" do firmy Logout.pl . Jego treść brzmiała tak:

 

"Witam, prosze o aktywowanie VPS'a. Pewnie przez przeoczenie, czekam już drugi dzień od otrzymania potwierdzenia o tym, że pieniądze dotarły na wskazane konto.

 

Pozdrawiam "

 

22.08.2010 Po 20 godzinach od wysłania maila dostaję informację że tak naprawde to mógłbym dostać serwer za darmo, bo nikogo nie obchodzi moja wpłata:

 

" Witam,

 

dziękujemy za inforamcję, niestety wpłata została przeoczona.

 

Dzisiaj uruchomimy tego windowsa." <----------- Zwracam uwagę na słówko "dzisiaj".

 

Przeczekałem więc "dzisiaj", a danych jak nie było, tak nie ma..

 

23.08.2010 Minął kolejny dzień, wieczorem wysłałem więc maila o treści:

 

"Witam, przypominam o swoim VPS'ie. Rozumiem, że to nie kwestia dwóch kliknięć, ale kilka dni zwłoki to zbyt wiele.

 

Pozdrawiam"

 

Niestety na tego maila nie doczekałem się już odpowiedzi.

 

25.08.2010 Mijaja kolejne dwa dni, odpowiedzi brak, kontaktu brak ( więc po co podawałem swój numer telefonu?! ), VPS'a brak, piszemy..

 

"Witam,

 

Mija już tydzień od czasu gdy otrzymaliście Państwo zapłatę za VPS a wciąż nie został on przygotowany.

 

Jeśli powstał jakiś problem, który uniemożliwia uruchomienie go, proszę o informacje. Naprawde nie ma nic

 

gorszego niż brak jakejkolwiek wiadomości. Mam również nadzieję, że trzy promocyjne miesiące, zostaną

 

policzone wg. regulaminu - od momentu pierwszego umieszczenia przeze mnie pliku na serwerze.

 

Pozdrawiam"

 

Mam nadzieje ze nikt nie zarzuci mi chamstwa, albo zbytniej niecierpliwosci, wydaje mi się że firma kolejny raz dostała szanse na wybrnięcie z sytuacji. No ale nic, znowu zbyt grzecznie się wypowiedziałem, więc Logout.pl miał mnie w dupie i odpowiedzi doczekałem się dopiero..

 

27.08.2010 TAK ! W KOŃCU. Czas stawiania VPS'a w logout.pl - 8 dni ! Co napisał przedstawiciel ?

 

"Witam,

 

Pojawił się mały problem z instalacją Windowsa - jest już rozwiązywany.

 

Niebawem otrzyma Pan dane do serwera."

 

 

To nie koniec, ale nie chcę reszty wrzucac na forum, dlatego jesli ktoś jest zainteresowany zobaczeniem jak przebiegaja rozmowy prowadzone poprzez system nazwanego na wyrost supportu, niech pisze PW. Wysle screeny. przestrzegam przed tą firmą. Być może wyda wam się śmieszne że chodzi tu o "tylko" 50 zł, ale nie doczytalem się nigdzie w umowie, że płacąc "tylko" tyle nie mogę oczekiwać żadnej pomocy i będę klientem n-tej kategorii. Proponuję na szczycie umowy umieścić informację o podejściu, które reprezentuje Pan m.in na tym forum.

 

 

 

 

W całej sytuacji chodziło o to że nie otrzymalem zadnego innego dostepu do swojego vps'a niż poprzez pulpit zdalny. Logout.pl wyłaczył mi dostęp przez pulpit zdalny i po 20 (chyba?) dniach uzytkowania straciłem jakikolwiek dostęp do VPS'a. Napisałem do pomocy technicznej i została mi zwrócona po kilku dniach informacja o dostepie przez vnc, z niepoprawnym haslem... Od tamtej pory, po zwróceniu uwagi na dalszy brak dostępu i wyrażeniu nadziei na zwrot utraconych dni, pan Tomasz kompletnie zaczął ignorować otrzymywane wiadomosci. Reszta na screenach. Odradzam Logout.pl jak tylko mogę. Lepiej zapłacic gdziekolwiek indziej, kilka zlotych więcej niż użerać się z firmą która na wyrost umieściła w nazwie słowo "biznes" i być totalnie ignorowanym + obdartym z ponad 3/4 wykupionego czasu usługi..

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem ci tak.. Zgodzę się z tobą w 100% , Chamstwo u nich to podstawa .. JA wykupiłem VPS-a w nocy z czwartku na piątek. Miałem w portfelu pieniądze i od razu kliknełem opłać fakturę. Dane dopiero dostałem po 5 dniach ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie moja sprawa, ale czy logout ma napisane na stronie aktywacja w x min lub x h. po wpłacie ?

Jeśli mają, Wasze pretensje są zasadne, jeśli nie pamiętajcie że mogą mieć sporo zamówień i jest kolejka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NO dobra ale bez przesady, Płaciłem chciałem otrzymać usługę .. A tu 0 Usługi i 0 Kontaktu ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

myślę nad przejściem do nich za rok, bo wlasnie wzialem linuxpl.com

ale bd obserwował tutejsze poczynania zanim to zrobię

 

co do vps, to chyba inna kategoria na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

myślę nad przejściem do nich za rok, bo wlasnie wzialem linuxpl.com

ale bd obserwował tutejsze poczynania zanim to zrobię

 

co do vps, to chyba inna kategoria na forum

 

 

Stanowczo ci odradzam !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kierunek w jakim idzie ta "firma" (dla mnie krzak), jest bardzo interesująco-irytujący. Ciekawe kiedy zauważą, że nie są pępkiem świata w branży hostingu i dobrze by było szanować swoich klientów z odrobiną szacunku.

Ps. Dla przypomnienia, byłem ich klientem, straciłem pieniądze, wiem jak traktują klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Support beznadziejny. Tomasz Urbański jest jeszcze w porządku, da się z człowiekiem dogada, ale jego kolega Pan Tomasz Grzybnie jest już taki okej, jak

ten człowiek jest na posterunku, to już wiem, że się nie dogadam i to, że np. mój serwer strasznie muli to zawsze z mojej winy :) Nawet nie ukazuje chęci pomocy;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale jego kolega Pan Tomasz Grzybnie jest już taki okej, jak

ten człowiek jest na posterunku, to już wiem, że się nie dogadam i to, że np. mój serwer strasznie muli to zawsze z mojej winy :) Nawet nie ukazuje chęci pomocy;>

 

Nie chciałem robić spamu w kilku tematach - ja swego czasu mocno sam eksploatowałem vpsa na logout (cały rdzeń zużywałem praktycznie przez większość dnia) i nigdy przy zgłaszaniu problemów nikt nie próbował mi wmówić, że to moja wina - przy jednej większej awarii dostałem propozycję przeniesienia mojego vps na inną maszynę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co się stało z supportem, czekam od kilku dni, a odpowiedzi jeszcze nie dostałem to samo pieniążki wysłałem czekam od paru dni i nadal ten sam stan wirtualnego portfela:angry:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co się stało z supportem, czekam od kilku dni,
ale forum na pewno nie jest dobrym źródłem do wyjaśnienia tego
Sam sobie przeczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://logout.pl/kontakt/

 

można zadzwonić i wyjaśnić

 

Nie wiem co ma support do płatności, ale forum na pewno nie jest dobrym źródłem do wyjaśnienia tego.

 

Pozdrawiam

 

Lecisz człowieku w kulki.. !

 

Zadzwonić ile razy dzwoniłem .. Ze stacjonarnego jak i komórki ... i co ? Zawsze ten sam sposób podniesienie słuchawki i odłożenie na bok albo rozłaczanie .

 

Dopiero za 12 razem Odebraliście . i Jeszcze z tekestem że są sprawy ważniejesze niż klienci..

 

Idź pan w ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lecisz człowieku w kulki.. !

 

Zadzwonić ile razy dzwoniłem .. Ze stacjonarnego jak i komórki ... i co ? Zawsze ten sam sposób podniesienie słuchawki i odłożenie na bok albo rozłaczanie .

 

Dopiero za 12 razem Odebraliście . i Jeszcze z tekestem że są sprawy ważniejesze niż klienci..

 

Idź pan w ....

 

uuu ostro napisał ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@hicky

 

Kłamiesz, w tej sytuacji czekamy na wyjaśnienia. Takiego oszczerstwa nie puścimy mimo uszu

 

W związku z takimi nadużyciami, ciągłymi atakami, fałszywymi oskarżeniami informuję, że nasza firma nie będzie już udzielać się w tym temacie.

 

Forum od dawna stało się nieprzyjazne, wystarczy spojrzeć na wiele tematów, sytuacja z oskarżeniami różnych firm powtarza się wielokrotnie. Większość firm przestała się już tu udzielać, zostały tylko te, które swoje funkcjonowanie opierały na klientach z tego forum.

 

My nie mamy zamiaru na "zabawę" w tłumaczenie się i odpieranie bezpodstawnych ataków.

 

Każdy post w naszą stronę zostanie zignorowany.

 

Administrację prosze o przyjrzenie się atmosferze na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłem krótko klientem Logout. Co do kontaktu to nie mogę narzekać (szybki, rzeczowy, pomocny). Odszedłem gdyż miałem kłopoty ze stabilnością usługi. W pewnym momencie wprawdzie znacznie się poprawiło, ale niestety ja już nie miałem czasu na testy i przeszedłem do konkurencji gdzie (odpukać) od początku działa poprawnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@hicky

 

Kłamiesz, w tej sytuacji czekamy na wyjaśnienia. Takiego oszczerstwa nie puścimy mimo uszu

 

W związku z takimi nadużyciami, ciągłymi atakami, fałszywymi oskarżeniami informuję, że nasza firma nie będzie już udzielać się w tym temacie.

 

Forum od dawna stało się nieprzyjazne, wystarczy spojrzeć na wiele tematów, sytuacja z oskarżeniami różnych firm powtarza się wielokrotnie. Większość firm przestała się już tu udzielać, zostały tylko te, które swoje funkcjonowanie opierały na klientach z tego forum.

 

My nie mamy zamiaru na "zabawę" w tłumaczenie się i odpieranie bezpodstawnych ataków.

 

Każdy post w naszą stronę zostanie zignorowany.

 

Administrację prosze o przyjrzenie się atmosferze na forum.

Sprostowanie . .. Miałem po prostu problemy. z Linią telefoniczną. Byłem zdenerwowany.

MODERATORA PROSZĘ O USUNIĘCIE MOJEGO POPRZEDNIEGO POSTU .

Ogólnie idzie, się dogadać, Najwyrażniej miałem problemy . Przepraszam za urażoną godność Firmy Biznes-Host.pl

Edytowano przez hicky (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprostowanie . .. Miałem po prostu problemy. z Linią telefoniczną. Byłem zdenerwowany.

MODERATORA PROSZĘ O USUNIĘCIE MOJEGO POPRZEDNIEGO POSTU .

Ogólnie idzie, się dogadać, Najwyrażniej miałem problemy . Przepraszam za urażoną godność Firmy Biznes-Host.pl

Dostałeś VPS na rok za free, czy zagrozili ci sprawą?:)

 

@hicky

 

Kłamiesz, w tej sytuacji czekamy na wyjaśnienia. Takiego oszczerstwa nie puścimy mimo uszu

 

W związku z takimi nadużyciami, ciągłymi atakami, fałszywymi oskarżeniami informuję, że nasza firma nie będzie już udzielać się w tym temacie.

 

Forum od dawna stało się nieprzyjazne, wystarczy spojrzeć na wiele tematów, sytuacja z oskarżeniami różnych firm powtarza się wielokrotnie. Większość firm przestała się już tu udzielać, zostały tylko te, które swoje funkcjonowanie opierały na klientach z tego forum.

 

My nie mamy zamiaru na "zabawę" w tłumaczenie się i odpieranie bezpodstawnych ataków.

 

Każdy post w naszą stronę zostanie zignorowany.

 

Administrację prosze o przyjrzenie się atmosferze na forum.

 

Panie Tomku, jak Pan sądzi? Czy zablokowanie usług Pana klienta "Hicky" to dobra kara? Wasza firma nie ma prawa zablokować człowiekowi opłaconych usług za to, że na forum coś o was napisał!!

Tak się składa, że znam w/w użytkownika forum :)

 

Zapraszam https://n3t5ky.nl/img/share-20EA_4CBEE7AD.html

 

Pozdrawiam firmę Logout :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Panie Tomku, jak Pan sądzi? Czy zablokowanie usług Pana klienta "Hicky" to dobra kara? Wasza firma nie ma prawa zablokować człowiekowi opłaconych usług za to, że na forum coś o was napisał!!

 

Za oszczerstwo można ponieść odpowiedzialność i należy z tym się liczyć.

Nie mam zamiaru dyskutować w tej spawie publicznie, od tego jest droga reklamacyjna oraz prawna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×