Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
yadue

Zmiana hostingu

Polecane posty

Witam serdecznie,

 

mimo, że jest to mój pierwszy post jestem użytkownikiem który dość długo odwiedza ten serwis. Otóż droga społeczności poszukuję serwera o następujących parametrach:

- 1-3 gb dysku

- więcej jak 500gb transferu na miesiąc

- miło by było gdyby miał cPanel

- milion baz danych, mailów, kont ftp itd itp (bez limitów, bądź w rozsądnej ilości - rozsądna ilość > 50)

 

Aktualnie mam serwer w justhost.com za $70 rocznie. Chciałbym by cena nowego hostingu byłaby mniej więcej podobna, a obsługa w języku polskim. Spytacie dlaczego taka niska cena? Otóż posiadam tam parę serwisów, które ni jak nie przynoszą mi zysku a prowadzę je 4fun dlatego nie chcę zbyt dużo wywalać na maszynę. Zastanawiałem się nad FIRMĄ-O-KTÓREJ-NA-TYM-FORUM-MÓWIĆ-NIE-MOŻNA, ale sam nie wiem co sądzić na ten temat. VPS odpadają. Jestem lamą i 3 razy coś zepsuje zanim postawie serwer.

 

Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez limitow, jaki budzet ?

Budżet taki mniej więcej jak na justhost.com - $70 czyli pi razy drzwi do 300zł. Przydałoby się w miarę szybko zdecydować, ponieważ amerykanie chcą mnie już stamtąd wyrzucić do niedzieli. Ogólnie nie narzekam na firmę, ale chcę wrócić do ojczyzny i dać jakiemuś swojemu zarobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to może pakiet MZ THREE:

 

cPanel z Installatron i RVSKIN http://www.mzone-net....php?d=kontawww

 

Lokalizacja Niemcy, dodatek nielimitowany transfer do pakietu za 49 złotych rocznie.

 

Masz możliwość wybrania promocji, darmowa domena lub zniżka 10%.

 

Możliwe założenie konta na serwerach w USA lub UK oraz Holandia (już niebawem), ale to już na indywidualne pakiety.

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrandBB

Witaj, zajrzyj do Nas na ofertę: http://grand-host.pl/hosting/bez-ograniczen.html płacisz cenę podaną w Ofertach nie doliczasz podatku VAT.

 

Pomoc w Instalacji skryptów, przenosinach, codzienny backup, co tu dużo mówić, pełna opcja na każdy popularny skrypt blogowy, forum, sklepy itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×