Skocz do zawartości
Mangos

[Szukam] Serwer bez limitu transferu pod obrazki

Polecane posty

Witam,

 

Szukam serwera tylko pod obrazki. Miałby to być drugi serwer, który odciąży mój aktualny serwer gdzie znajduje się cały serwis. Aktualnie w tym miesiącu będę miał transfer około 8 TB. Za każdy TB powyżej 2tb będę musiał dopłacić 40 zł, więc mało to opłacalne. Wykorzystanie łącza jest na poziomie 10mbit więc zastanawiam się nad kimsufi w ovh za 80 zł (po przekroczeniu 3tb przycinają do 10mbit).

 

Macie jakieś pomysły? Co myślicie o kimsufi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

GlowaNET.pl -> Serwery bez limitu transferu

MZone Group -> Serwery bez limitu transferu za dodatkową opłatę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeżeli wykorzystanie łącza masz na poziomie 10Mbit/s to niemożliwe jest abyś osiągnął 8TB/mc

max na 10Mbit to 3,4TB przecież

 

mustacho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na same zdjęcia to proponuję Amazon S3 - http://aws.amazon.com/s3/

Oszalałeś? Za same 8 TB miesięcznego transferu zapłaci tam koło tysiąca baksów. Za taką kasę można wynająć dwa dobre dedyki na nielimitowanych linkach 1 Gbps i jeszcze wystarczy na admina, który to skonfiguruje i będzie dbał, żeby działało.

 

@Mangos: Zerknij tutaj: http://www.dmehosting.com/Unmetered.php (proponuję #2) - mają całkiem fajną ofertę na budżetówki z nielimitowanymi łączami. Taki Atom za $109 na lince 100 Mbps w Czechach powinien na statyczny content spokojnie wystarczyć.

Edytowano przez d.v (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

podepnę się pod temat bo mam bardzo podobny problem. Próbowałem hostingu bez limitu w * Firma nie uzyskała akceptacji WHT * ale działała to raczej średnio.

Jest sens przy transferze ok 10Tb (same obrazki, bez php itp) miesięcznie interesować się vps'ami bez limitu np na serwerydlaciebie.pl albo mzone-net.eu ?

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×