Skocz do zawartości
Nasedo

Reklamy na forum

Polecane posty

Witam,

 

Jako iż moje forum się całkiem dobrze rozwija, postanowiłem wprowadzić jakieś niewielkie reklamy. Więc na który serwis warto by spojrzeć bardziej przychylnie, a na który mniej? Najlepiej byłoby gdyby firma była z Polski, mniej problemów z wypłacaniem, etc.

 

I jeszcze jedno: Ile mógłbym zarobić gdyby 100 unikalnych userów wszedło raz dziennie na moją stronę? + połowa z nich kliknęła by w reklamę?

 

Pozdrawiam, Nasedo :)

 

Jeśli zły dział, to proszę o przeniesienie.

Edytowano przez Nasedo (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

100 unikalnych to troche malo :)

 

A skad wiesz ze kilka osob kliknie w te reklamy ;-)? Poprosisz je ;D ?

Edytowano przez Matmaxalez (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że 100 to mało ale jeśli to się będzie tak rozwijało jak teraz, to do września powinno być ~500 zarejestrowanych :)

 

A poproszę żeby kliknęli, zaspamię forum prośbami o kliknięcie w reklamę biggrin.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Google za zachęcanie do klikania w ich reklamy już by CIę dożywotnio zbanowało. Domyślam się, że większość firm świadczących usługi reklamowe ma podobny regulamin i to by się w ogóle nie opłacało reklamodawcą :)

 

ale to z logicznego punktu widzenia , a jaką Ty podejmiesz drogę to już Twoja sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepszym rozwiązaniem dla ciebie jest cpmprofit.com (płacą za same odsłony)

Adsense jest dla bardziej rozwiniętych portali, płacą dużo za kliki, musiałbyś dodać dużo reklam na widoku (typu

wyskakujące itd)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś coś powiedzieć na temat zarobków przez cpmprofit.com? Mam stronę, która posiada sporo odsłon, a ludzie niechętnie klikają w reklamy AdSense.

Edytowano przez WPNJ (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

W zaleznosci, gdzie reklama jest wstawiona (na samej gorze, w menu troche nizej lub w stopce) rozni sie wynagrodzenie.

zliczaja tylko z polski odslony.

 

Coz wiecej mozna powiedziec: D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę znaleźć jakąś alternatywę dla AdSense, bo chyba jednak mam za małą stronę. 4,5 miesiąca zbierałem na wypłatę. Długo.

Tutaj widzę wypłacają od 30 zł. Tylko ciekawe ile zajmie mi to zebranie tych 30zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę znaleźć jakąś alternatywę dla AdSense, bo chyba jednak mam za małą stronę. 4,5 miesiąca zbierałem na wypłatę. Długo.

Tutaj widzę wypłacają od 30 zł. Tylko ciekawe ile zajmie mi to zebranie tych 30zł.

 

cpmprofit mam od początku marca i do tego czasu udało mi się jedynie zebrać 21zł = 210 tyś punktów. Strona z uu w przedziale 250 - 400 na dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm...to w miesiąc z AdSense wyciągam niewiele mniej tylko w euro, a uu mam około 500-600. Więc wynika z tego, że AdSense lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja w cmpprofit przy dobrych ruchu miałem max 8 zł na dzień :) ale to były sporadyczne przypadki , tak srednio 3-4 zł na dzień przy pomocy mojego skryptu do nabijania klików :) teraz z tego zrezygnowałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×