Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
dong

Sieć affiliacyjna Affiliando - wysoka skuteczność!

Polecane posty

Jakiś czas temu napisał do mnie przedstawiciel Affiliando z ofertę reklamy ubezpieczenia OC/AC. Sceptycznie podchodziłem do tego programu, bo przecież to tylko ubezpieczenia...

 

Po jakichś 2 miesiącach ociągania umieściłem w końcu na moim forum 2 tematy z informacją o ubezpieczeniach AXA Direct. Skuteczność przerosła moje najśmielsze oczekiwania.

 

1-go dnia zarobiłem więcej niż na Google Adsense, a bannery mam w 3-ech miejscach - (pod navbarem, na dole forum i w postach). Dzisiaj jest drugi dzień i w dalszym ciągu wyniki mam lepsze niż w AdSense.

 

Jak to się stało?

Affiliando płaci za akcję - przekierowanie do formularza obliczającego składki ubezpieczeniowe. Dla użytkowników to 2 kliknięcia. Na dobrą sprawę - prawie każdy opłaca składki na samochód, a Affiliando płaci aż 63 grosze za przekierowanie do formularza! Wtedy kiedy w AdSense wychodzi mi średnio 11 groszy za kliknięcie.

 

Affiliando ma różne programy partnerskie, głównie usługi finansowe i ubezpieczeniowe, wiem, że brzmi to niezbyt ciekawie, ale na dobrą sprawę - każdy dorosły człowiek z takich usług korzysta.

 

Dodatkowo za polecenie Affiliando innym można dostać 20 zł (o ile ten ktoś w ciągu 2 miesięcy zarobi 200 zł). Dlatego postanowiłem Wam o tym napisać, może niektórzy docenią mój trud i zarejestrują się za pośrednictwem mojego linka.

 

Zarejestrować można się za pośrednictwem tego linka: http://network.affiliando.com/

 

Kto nie wierzy - niech na próbę założy sobie temat na swoim forum z reklamą danej usługi. Ja w każdym razie polecam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu spamem? Dziele się swoją wiedzą i doświadczeniami, a może ktoś będzie chciał dać mi zarobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować  

×