Skocz do zawartości
zlotowinfo

[Dyskusje] homepay.pl

Polecane posty

Gość kissi

Warto

 

indywidualne podejście, szybka pomoc i co najważniejsze szybkie wypłaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam

czy ktos z obecnych ma problemy z wyplatą srodkow z homepay? osobiscie mam brak wyplaty od lutego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

System płatności Homepay ma problemy. Niektórzy z jego partnerów nie dostają pieniędzy od 2 miesięcy, a część klientów telefonicznie dowiedziała się, że przestój może potrwać kolejne 2 miesiące. Spółka początkowo milczała, po czym dość niespodziewanie ogłosiła przejęcie.

źródło:

https://niebezpiecznik.pl/post/problemy-homepay-partnerzy-nie-otrzymuja-pieniedzy-a-spolka-milczy/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecieli w ciula jak kiedyś platnosci-online :)

Pieniędzy nikt nie odzyska a firma zostanie zamknięta, typowe polskie ***** :)

Do sądu nie ma po co z Nimi, z takimi trzeba inaczej rozmawiać, ale pamiętajmy karma wraca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak więc jawnie mogę powiedzieć że spółka padła :)
Według informacji które uzyskałem w internecie, mozna sie dowiedzieć że prezes nie odpowiada od 3tygodni, a w biurze nie zostało nawet krzesło.

Dodatkowo ciekawa informacja, w czacie online na ich stronie zawsze przedstawiały się osoby z którymi pisaliśmy, teraz można zauważyć że takiej opcji nie ma i rozmawiamy z anonimem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja rozpoczęłam z nimi współprace jakoś pod koniec stycznia, do tej pory nie otrzymałam wypłaty, znaczy mniejszą część dostałam.

Aktualnie przenoszę się do innego operatora i będę walczyć o kasę, bo zebrała się dosyć spora sumka...

Pozdrawiam Kasia ;)

Edytowano przez legya (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×