Skocz do zawartości

Polecane posty

Przecież to jego sposób na życie i zarabianie. Menda nie znajdzie legalnej pracy, tylko będzie oszukiwał ludzi. A pieniądze przelałeś pewnie na konto Klaudi. Coś mi sie zdaje, że ten nieudacznik ma alimenty do płacenia :D

 

Ilu tu już było takich, że zgłoszą sprawe na policje.. i jak narazie cisza, nikt sie nie chwali efektami.

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to zrobie jeśli nie spełni moich warunków, nie takich cwaniaków już przerabiałem i wiem że się da przy odrobinie szczęścia i znajomościach można więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to zrobie jeśli nie spełni moich warunków, nie takich cwaniaków już przerabiałem i wiem że się da przy odrobinie szczęścia i znajomościach można więcej.

 

 

 

no to spko.. on ma teraz inne gg.. mnie tez oszukal.. ale na szczescie nieduzo.. lacznie mzoe mu z 4 dychy wyslalem...

 

 

tylko ze ma moje dane;/

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mSurf.eu

Ja to zrobie jeśli nie spełni moich warunków, nie takich cwaniaków już przerabiałem i wiem że się da przy odrobinie szczęścia i znajomościach można więcej.

 

I jak idzie? Bo dużo osób pisze i pisze, ale nic z tego nie wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

W takich przypadkach należy działać zdecydowanie. Zgłosić na milicję, a nie siedzieć na WHT pół dnia i płakać, straszyć, grozić czy co poniektórzy robią. Innym sposobem - ale to raczej się załatwia po cichu - jest ustalenie miejsca pobytu danego osobnika i wizyta osobista. We trzech pojechać samochodem i porozmawiać po męsku. Zazwyczaj skutkuje choć nie jest to zgodne z prawem i bywa problematyczne jak się trafi na kilku łysych panów.

 

Najlepiej się ze sobą nie cackać tylko iść na komendę MO i zgłosić co trzeba. Płaczem na forach dajecie tylko radochę tym którzy robią was w ce ha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mSurf.eu

W takich przypadkach należy działać zdecydowanie. Zgłosić na milicję, a nie siedzieć na WHT pół dnia i płakać, straszyć, grozić czy co poniektórzy robią. Innym sposobem - ale to raczej się załatwia po cichu - jest ustalenie miejsca pobytu danego osobnika i wizyta osobista. We trzech pojechać samochodem i porozmawiać po męsku. Zazwyczaj skutkuje choć nie jest to zgodne z prawem i bywa problematyczne jak się trafi na kilku łysych panów.

 

Najlepiej się ze sobą nie cackać tylko iść na komendę MO i zgłosić co trzeba. Płaczem na forach dajecie tylko radochę tym którzy robią was w ce ha :)

 

Mój tato, milicjant, chętnie przyjmie poszkodowanych :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgłosić na milicję,

 

Innym sposobem - ale to raczej się załatwia po cichu - jest ustalenie miejsca pobytu danego osobnika i wizyta osobista. We trzech pojechać samochodem i porozmawiać po męsku. Zazwyczaj skutkuje choć nie jest to zgodne z prawem i bywa problematyczne jak się trafi na kilku łysych panów.

 

Najlepiej się ze sobą nie cackać tylko iść na komendę MO i zgłosić co trzeba.

 

 

 

Mam nadzieję, że Twoje dzieci nie przejmą Twoich genów.. :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mSurf.eu

Mam nadzieję, że Twoje dzieci nie przejmą Twoich genów.. :blink:

 

Nie każdy komunista taki jest :-) Mój tato był milicjantem, i nie załatwiał tak spraw (Z tego co mi wiadomo), i ja też tak nie załatwiam (choć można powiedzieć że jestem komunistą xD) Może w żartach tak napisał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Nie jestem komunistą. Piszę milicja z przekory, prawie wszystko robię wszystkiemu na przekór. I dla jaj. Co do rozwiązywania takich problemów metodami siłowymi to nie napisałem nigdzie że to popieram. Wręcz przeciwnie, nie pochwalam tego ale i w pewnych sytuacjach nie potępiam. Piszę jak jest i jak czasami takie sprawy się załatwia.

Edytowano przez Pawel_15 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie faktycznie lepiej by było jakby te osoby się dogadały i razem odwiedziły policję. Bo narazie jest to walka z wiatrakami... Wszyscy chcą, ale nikt nic nie robi.

 

Jeśli ktoś posiada aktualny kontakt do tego krętacza to poproszę o podesłanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam tu Daniel Silski, pisze gdyż ujęto tutaj moje dane, gnój kupił ode mnie skrypt portalu ogłoszeniowego i zainstalował go na kugu.pl widnieje jako twórca serwisu a nie właściciel, facet oszukał mnie też na 250zł !!! Nie mam nic wspólnego z tym oszustem. wiem tyle że jego nowa strona to 4pay.pl nie mam ani danych ani jakiegokolwiek pkt. zaczepienia bo już dawno bym poszedł do sądu.

Edytowano przez sigal2006 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

 

skalnet.pl to moja strona więc proszę mnie nie łączyć z tym Panem gdyż mnie również oszukał jak pisałem na 500zł!

jutro wracam właśnie do polski z urlopu i będę chciał zaczerpnąć wiedzy prawnika co mogę z tym fantem zrobić gdyż trochę mi się nie uśmiecha trzymać skryptu Kugu jako mojego.

Muszę się dowiedzieć czy on nie będzie musiał zostać do momentu zbadania sprawy przez prokuraturę jako dowód w sprawie przeciwko Panu Dariuszowi Szpakowi bądź inaczej przeciwko Kamilowi L...

 

Dla nie wierzących jestem w stanie udowodnić przesłanie przez niego tych skryptów, logi serwera a także wyciągi z konta gdzie wysyłałem mu pieniądze

 

PS.

Skrypt strony 4pay.pl kupiłem temu gościowi jako część wynagrodzenia za jego prace (prace z których z 7 pkt + 3 bonusów żadnej nie wykonał no może oprócz jednego tzn wrzucenia skryptu strony kugu na mój serwer po czym coś mi zaczeło śmierdzieć)

 

Pozdrawiam

 

tutaj znalazłem coś dla ciekawych historii Dariusza/Kamila

 

 

 

http://gamehostingta...nia-t-7080.html

 

http://mmorpg.org.pl...pay-za-gre-via/

 

http://forum.mmocent...-gre-12961.html

 

http://forumprawne.o...mowa-na-gg.html

 

http://forum.joomla....ierowa%C5%84...

 

http://kryptagier.pl...5%82pracy-1591/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dorwane w sieci:

 

Dariusz jakies portale
01:26:34
Ujawinił Pan już
01:26:51
Dając linki do ogłoszeń w których sam je podawałem. Pana ostatni post.

 

Więc chyba ten oszust jest cały czas na bieżąco z WHT :)

Może by tak te osoby się w końcu zebrały i coś z nim zrobiły?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dorwane w sieci:

 

Dariusz jakies portale
01:26:34
Ujawinił Pan już
01:26:51
Dając linki do ogłoszeń w których sam je podawałem. Pana ostatni post.

 

Więc chyba ten oszust jest cały czas na bieżąco z WHT :)

Może by tak te osoby się w końcu zebrały i coś z nim zrobiły?:D

 

 

 

Miłosz jest już kilka osób zbieramy dalej odważnych, a nie tych zastraszonych sądami, artykułami, darmowymi poradami prawnymi itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miłosz jest już kilka osób zbieramy dalej odważnych, a nie tych zastraszonych sądami, artykułami, darmowymi poradami prawnymi itd.

No widzisz, tak jak pisałem.. Musicie się pozbierać i zacząć działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdmagc

Jeśli posiadacie jakiekolwiek dane o tym "typie" :

  • screeny z danymi
  • screeny z kontami
  • screeny z innymi informacjami
  • zdjęcia ;)
  • wszelkie inne onformacje

 

prosze o kontakt PW i podesłanie mi ich.

 

Wszystkie zostaną umieszczone na specjalnym miejscu dla tego typka.

 

http://e-oszust.pl/lieder/

Edytowano przez hdmagc (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posiadam wszystkie informacje o jakich napiasałeś i o wiele więcej :) Chętnię się z nimi podzielę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale Wy mongoly jestescie :(

skoro wysylaliscie na konto bankowe w PL to policja w 2 msc ustali osobe ktora jest wlascicielem konta , nastepnie go namierza i zatrzymaja , mozlwie ze sedzia zarzadzi srodek zapobiegajacy w postaci 3 miesiecznego aresztu ... wtedy macie czas na zebranie do kupy wszystkie i tyle , jak jest Was duzo to policja bedzie zwlekac w celu przeanalizowania materialu dowodowego i ten Pan spedzi znacznie wiecej na A. Sledczym , sprawa bedzie sie przedluzac gdyz bedzie trzeba przesluchac wszystkich swiadkow itp. rozprawa sadowa tez potrwa kilka msc z uwagi na pokrzwydzonych z calej polski i obszerny material dowodowy ... reasumujac ... za allegro siedza chlopaczki glupie po 9-13 msc na sledczym przy 20-30 osobach pokrzywdzonych ... ten Pan posiedzi znacznie dluzej z uwagi na wiele watkow do zbadania ... jezeli nie karany to po tych miesiacach odsiadki zawiasy i do domu plus zwrot kasy dla poszkodowanych , jezeli ma rodzine to anwet od nich kase mozecie sciagac :/

taki EOT od osoby ktora przeszla podobna sprawe jako swiadek (pokrzywdzony) :D

 

ah i wszystko sie zaczelo w moim przypadku od dostarczenie do policji rozmow z GG , kopii emaili oraz wlasnie wyciagow z konta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Czasem po sądach, czasem tylko złożyć zeznania na komendzie/ komisariacie. Jeżeli myślisz ze to się ot tak samo zgłosi i wyjaśni to niestety jesteś w błędzie. W takich wypadkach niestety trzeba czasem pochodzić to i ówdzie, napisać trochę pism i powtarzać kilka razy to samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj nie jest tak źle, uczestniczę już w bardzo podobnej sprawie tylko że o dużo większą stawkę chodzi i powiem Wam szczeże że nie jest tak źle bo do prokuratury składa się tylko raz papiery a zeznania składasz na najbliższym ci komisariacie policji. Nie śmieją się z ciebie, ale również nie współczują (tak dla równowagi), pomagają naprawdę w zeznaniach, podpowiadają co zrobić dalej, jak z nimi dobrze żyjesz to powiedzą ci jak wygląda sprawa na dzień dzisiejszy bądź zadzwonią do prokuratury w twoim imieniu itd.

Z tego co wiem to wszędzie w miarę ludzko podchodzą do poszkodowanych gorzej z oszustami ale mnie to nie dotyczy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

Też niedawno składałem zeznania, 2 razy bo nieco burdel tam mają, poza tym ok. prosze, dziękuję, ą ę aż człowiek zapomina, że jest na pałach ;)

trochę zabawne jak facet stara się na kompie w wordzie powoli spisywać zeznanie, przy czym non stop się gubi bo mało kuma z IT ;)

Nie bójcie się, to nie jest nic strasznego, żaden wielki problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@nrm, następnym razem mu powiedz by dał Ci klawiaturę to za niego napiszesz. :)

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja swoje pisałem :rolleyes: bo jak kolega pisał wcześniej trochę było "ala szukajcie a znajdziecie" nie jest to nic strasznego w wordzie 97 każdy może pisać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×