Skocz do zawartości

Polecane posty

Witam!

 

Proszę o szczere opinie na temat tej firmy vel zakładu fryzjerskiego. Prosiłbym również osoby oszukane przez tę "firmę" o kontakt.

Wiem że wiele osób zostało przez nich/ niego oszukanych i chciałbym się dokładnie dowiedzieć jak to wyglądało w ich przypadku.

 

Dziękuję za wypowiedzi na ten temat i pozdrawiam!

 

Kolejny Oszukany Przez Liderhost / Kugu / (c.d.n. ?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. To są opinie a nie "oszukani przez firmy hostingowe"

2. Wydawało mi się że był już o nich temat

3. Fajny nick...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem, ale trzeba jak najwięcej osób ostrzec przez tym oszustem. Sposób jego działania jest wręcz bezczelny, a co najlepsze to za chwilę zabraknie na niego paragrafów. Piszcie swoje historie o tym oszuście żeby ostrzec innych! Ja również jeszcze dziś opublikuję swoją historię tylko muszę ją poskładać do kupy bo jest długa (i ciekawa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to ścigaj Klaudie Wesołowską. Podobno to jego żona/narzeczona/kochanka.. trudno jednoznacznie określić, bo gość ma schizofrenie i nie wiadomo w którą jego osobowość trafisz.

 

Dziwne, że ta firma jeszcze istnieje mając na stanowisku takiego pełnoKrętacza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie też oszukał na kwotę 300zł, zrobiłem mu grafikę dla KuGu.pl, myślał ze trafił na idiote, wysłałem mu fakturę VAT 300zł+23%, ciekawe czy zapłaci. Minęło już 5 dni, na fakturce napisane "Do 7 dni". Jeśli nie zapłaci sprawa pójdzie na drogę sądową. Ma ktoś może jego dokładne dane? Jeśli tak to po prosze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chciales powiedziec wyslesz wezwanie do zaplaty a dopiero potem sprawa, inacze duzo nie uzyskasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie też oszukał na kwotę 300zł, zrobiłem mu grafikę dla KuGu.pl, myślał ze trafił na idiote, wysłałem mu fakturę VAT 300zł+23%, ciekawe czy zapłaci. Minęło już 5 dni, na fakturce napisane "Do 7 dni". Jeśli nie zapłaci sprawa pójdzie na drogę sądową. Ma ktoś może jego dokładne dane? Jeśli tak to po prosze :)

 

Nie czaje Cie kolego - wysłałeś fakture a nie posiadasz danych firmy? Tel / adres itd ?

To jak ją wystawiłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wystawiłem fakturę na dane:

KuGu.pl 
Klaudia Wesołowska
ul. Lwowska 24a
37-550 Radymno
NIP: 7921933492
REGON: 180527160

Tylko pytanie czy to są prawdziwe dane?

Edytowano przez Szczubel (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy sprawdzić na stronie GUSu.

 

Poza tym to kto zamawiał grafike? Właściciel, czyli Klaudia Wesołowska czy jej pełnokrętacz Kamil L? :)

 

No i najpierw wysyłasz fakture, potem wezwanie do zapłaty, a dopiero potem możesz skierować sprawę do sądu. I oczywiście wszystko za zwrotnym potwierdzeniem odbioru.Tak jak theone pisał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KLAUDIA WESOŁOWSKA "TAPIR" - "LIDER HOST"

9602Z - FRYZJERSTWO I POZOSTAŁE ZABIEGI KOSMETYCZNE

 

Kugu.pl This account has been suspended.

Either the domain has been overused, or the reseller ran out of resources.

 

ROTFL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No pewnie ma straszą siostrę, Ciocię, która prowadzi biznes i się podpiął ze swoją "firmą".

Jakby to była jego szefowa to dałaby mu już dawno po "uszach", za to co wyprawia w internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Oszukany przez Kugu.pl

napisz, jak Cie oszukali i czy robileś tam trwałą czy pasemka? ;)

 

Raczej trwałą ;-)

(...) zwodził mnie przez prawie 2 tygodnie, mając zamiar zakupić na własność (prawa własności) moje oprogramowanie.

Dwa tygodnie zmarnowanego czasu (w tym czasie odrzucałem inne zlecenia) i masa usług wykonanych dla niego, jak się okazało za puste obietnice że pieniądze są już w drodze.

 

Kusi mnie żeby opublikować na tym forum kompletną treść mojej rozmowy z komunikatora Skype z tym Panem ale nie wiem czy nie złamię tym prawa.

 

Hmm tak przeglądając notki o jego oszustwach w internecie to chyba mnie wykiwał najbardziej.

 

Kwota: 10.000 zł + premia za usługi polegające na skonfigurowania VPSa pod oprogramowanie i instalację oprogramowania na nim.

 

Obecnie jestem w kontakcie z dwoma prawnikami. Zamierzam wspólnie z innymi oszukanymi złożyć w sądzie pozew zbiorowy (...).

 

Wszystkich oszukanych przez niego prosiłbym o kontakt e-mail: adam [*] seiffert.pl

 

Acha! Znalazłem to wczoraj w necie szukając informacji o jego przekrętach.

 

http://kamil-lieder....l/?ticaid=6c272

 

(...)

Edytowano przez regdos
Na prośbę autowa - usunięcie bluzgów. (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekaja nas dwie rozprawy - jedna za oszustwo, druga za obelgi...

@Oszukany(...): Rozumiem, że możesz być wściekły jak głodny Rottweiler, ale hamuj piętą, bo zaczynasz przesadzać z rzucaniem inwektywami na publicznym forum. Po pierwsze może się to skończyć pozwem przeciwko Tobie (co prawda niska szkodliwość itd., ale jednak mało sympatyczna sprawa), a po drugie robisz ździebko wioskę na WHT, a tego chyba żaden z użytkowników tego forum sobie nie życzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekaja nas dwie rozprawy - jedna za oszustwo, druga za obelgi...

@Oszukany(...): Rozumiem, że możesz być wściekły jak głodny Rottweiler, ale hamuj piętą, bo zaczynasz przesadzać z rzucaniem inwektywami na publicznym forum. Po pierwsze może się to skończyć pozwem przeciwko Tobie (co prawda niska szkodliwość itd., ale jednak mało sympatyczna sprawa), a po drugie robisz ździebko wioskę na WHT, a tego chyba żaden z użytkowników tego forum sobie nie życzy.

 

OK, przepraszam, poniosło mnie z lekka. Proszę administratora forum o zmoderowanie mojego wcześniejszego posta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie mów, że robiłeś soft za taką kasę bez umowy

A może już czas przejechać sie na rozmowę do Klaudii Wesołowskiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie mów, że robiłeś soft za taką kasę bez umowy <śmiech na sali>

A może już czas przejechać sie na rozmowę do Klaudii Wesołowskiej?

 

Oprogramowanie było już napisane i gotowe do sprzedaży.

 

No i pech chciał że zainteresował się nim p. K. L. :-(

 

Trzeba przyznać że bajerować to on umie. Dwie firmy, kupa kasy, potężne DC, umiejętność wzbudzania zaufania...

Ehh, w życiu bym się nie spodziewał że ktoś mnie tak wyroluje :-/

 

Umowę mieliśmy spisać... Mieliśmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dla per pana Kamila L. wykonałem elementy graficzne dla KuGu.pl,

Oczywiście mydlił mi oczy jaki on to jest bogaty, wielkie obiecanki ze chce abym pracował u niego na stałe itd itd... dogadałem się z nim na kwotę 300zł za wykonanie elementów grafiki.

 

Minoł tydzień od czasu kiedy stwierdzil ze przelał pieniądze, mBank > INGBank (Max pieniądze idą 3dni robocze) przelew internetowy oczywiście, poprosiłem go o potwierdzenie przelewu, jego wymówką było iż nie moze przesłać ponieważ jego żona podlicza ch**** wie co i robi to w "Biosie" ;)

Nie doczekałem sie pieniędzy, wystawiłem fakturę vat, wysłałem ją dosłownie w poprzedni poniedziałek,

Nagle stronę KuGu znikła. A pieniędzy na kącie nadal nie ma :D

 

Jeśli ktoś posiada jakiś telefon, lub dokładne dane pana Kamila L. to proszę o podanie mi ich na PW. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dla per pana Kamila L. wykonałem elementy graficzne dla KuGu.pl,

Oczywiście mydlił mi oczy jaki on to jest bogaty, wielkie obiecanki ze chce abym pracował u niego na stałe itd itd... dogadałem się z nim na kwotę 300zł za wykonanie elementów grafiki.

 

Minoł tydzień od czasu kiedy stwierdzil ze przelał pieniądze, mBank > INGBank (Max pieniądze idą 3dni robocze) przelew internetowy oczywiście, poprosiłem go o potwierdzenie przelewu, jego wymówką było iż nie moze przesłać ponieważ jego żona podlicza ch**** wie co i robi to w "Biosie" ;)

Nie doczekałem sie pieniędzy, wystawiłem fakturę vat, wysłałem ją dosłownie w poprzedni poniedziałek,

Nagle stronę KuGu znikła. A pieniędzy na kącie nadal nie ma :D

 

Jeśli ktoś posiada jakiś telefon, lub dokładne dane pana Kamila L. to proszę o podanie mi ich na PW. Pozdrawiam.

 

Najpewniejszy jest adres z Allegro, czyli pani Klaudii. Jeśli nie masz tego adresu to daj znać to prześlę Ci na PW.

 

Tak odrobinkę odchodząc od tematu: czy ktoś się orientuje na temat firmy http://redhosti.pl/ ?

Czy ktoś może potwierdzić że to nie nowe dzieło pana K.L.? Tak pytam bo mam pewne sugestie.

A że K.L. na pewno nadal będzie coś kombinował to lepiej zawczasu wytropić jego nowego krzaczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najpewniejszy jest adres z Allegro, czyli pani Klaudii. Jeśli nie masz tego adresu to daj znać to prześlę Ci na PW.

 

Tak odrobinkę odchodząc od tematu: czy ktoś się orientuje na temat firmy http://redhosti.pl/ ?

Czy ktoś może potwierdzić że to nie nowe dzieło pana K.L.? Tak pytam bo mam pewne sugestie.

A że K.L. na pewno nadal będzie coś kombinował to lepiej zawczasu wytropić jego nowego krzaczka.

 

Po prosze na PW dane do Pani Klaudi, numer telefonu tez sie przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę nas nie wiązać z oszustami. Przypominam że byłem jedną z pierwszych jeśli nie pierwszą osobą która pisała byście nie nabierali się na kłamstwa !

 

Mijają lata a ludzie jak się nabierali na super nowe firmy na WHT tak się nabierają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się dziwie, że jeszcze nikt nie wziął się za tą całą Klaudię. Nikogo nie chce obrażać, ale.. delikatnie mówiąc, trzeba mieć problemy z głową, aby pozwalać sobie na odstawianie takich cyrków pod szyldem własnej firmy.

 

Napewno jacyś oszukani mieszkają niedaleko tej wylęgarni oszustów, to może przejechaliby się sprawdzić co to za firma, ewentualnie zapytać o K.L. Zapewne padnie odpowiedź "ja nic nie wiem" :)

 

A może K.L. ma jakieś alimenty do płacenia :) dlatego cała kasa leci na konto Klaudi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×