Skocz do zawartości

Polecane posty

Nie jestem pewien co się dzieje, ale hosting ontersi.pl nie działa już drugi dzień.

Trochę się martwię ponieważ dzień przed tym jak zakupiłem hosting, następnego dnia już go nie było.

Pieniądze wyrzucone w błoto? Dodzwonić do firmy również się nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oni chyba byli podpięci do jakiegoś inkubatora przedsiębiorczości. Więc może poszukaj NIP w cache googla i dzwoń do AIP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NIP: 524 249 5143

REGON: 015690013

 

Posiadam ich regon oraz NIP, mógłbym prosić jeszcze numer do AIP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jethro, daj znać czy czegoś się dowiedziałeś. Ja zorientowałem się dopiero dzisiaj, że moja stronka nie działa. Hosting kupiłem jakieś dwa miesiące temu.

Edytowano przez roobsx (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja strona również nie działa ...

 

 

Hosting mam również od 1,5 miesiąca i do tej pory nie było żadnych zastrzeżeń !

 

Próbowałem się kontaktować się na wszystkie sposoby z BOK jednakże nie dostaje żadnych odpowiedzi... Telefon milczy ... Mam nadzieję że to tylko mała usterka i zostanie niebawem usunięta ... Lub też po prostu niech jedynie wyślą kopie zapasową mojej strony gdyż bardzo mi na niej zależy.

 

 

Jeżeli ktoś skontaktuje się z obsługą to proszę o jakiekolwiek informacje na temat tej "awarii" ...

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na stronie była informacja "Wkrótce 3 razy więcej miejsca na dysku dla każdego konta". Może trwają prace mające na celu zapewnienie tego:D... Oczywiście jest to mało prawdopodobne. Chyba czas poszukać nowego hostingu. Szkoda, że się zwinęli. Strasznie tanio było i w miarę sprawnie działało. W sam raz na małe stronki hobbystyczne. Ostatecznie okazało się, że Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości to firmy krzaki działając w świetle prawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety tak to czasami bywa, w tym biznesie łatwo się przeliczyć. Najgorzej wtedy wychodzi klient, jego dane i wpłaty znikają na dobre.

Jednak być może wrócą, dajmy im szanse, to może być awaria serwera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

to może być awaria serwera.

 

Tak jak z securityhost ;-) Kazdemu sie zdarza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem polega na tym, że każdego roku o tej porze powstaje dużo nowych firm hostingowych (ludzie liczą na szybki zysk, który wcale taki nie jest), wiadomo zaczynają się wakacje. Niedoświadczeni prowadzenia firmy, zaniżaja znacznie ceny myśląć że szybko znajdą wielu klientów. Niestety nie działa to w ten sposób i część tych firm wchodzi do szarej strefy, jest wchłonięta przez inne większe firmy lub poprostu pada.

 

Takie są prawa rynku, nie zjesz Ty kogoś, wtedy ktoś zje Ciebie. Smutne, ale prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż ... Straciłem swoją całą stronę :/ Wg. mnie zwinęli się bo telefon jak milczał w poniedziałek tak milczy teraz ... 0 kontaktu ! :D((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak skorzystać w tego formularza? W nazwa firmy co mam wpisać? W NIP/Pesel mam wpisać swój pesel czy nip firmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do AIP. Ontersi.pl tylko podawali się za beneficjenta, wszystkie FV również były wystawiane bezprawnie.

AIP aktualnie próbuje wyjaśnić czemu ten krzak wykorzystywał ich dane rejestracyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chłopakom z Ontersi zabrakło pieniążków na opłacenie serwera i zwinęli interes.

A kto będzie sprawdzał NIP i REGON AIP skoro pełno firm go posiada i na głównej stronie inkubatorów nie ma żadnego systemu weryfikacji.

GUS przynajmniej daje taką możliwość. A AIP nie pomyślał o tym w tym wypadku można mieć pretensje do samego siebie.

Lub zgłosić to do odpowiednich instytucji ścigających.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również prowadzę swój biznes w ramach Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości ,są to usługi "naaokoło" informatyczne , hosting,czy resseling . Działam już prawie rok , i praktycznie wszyscy moi klienci byli i są zadowoleni.

Jest mi przykro,ponieważ przez takich ludzi jak Ontersi ,spada reputacja firm z AIP. Są one traktowane właśnie jako "krzaki".

Powinny zostać wyciągnięte od osób które brały udział w tym pseudo-hostingu konsekwencje prawne.

 

@up , jeśli zachowali by resztki rozsądku ,przekazali by swoich klientów jakiejś firmie hostingowej z prawdziwego zdarzenia ...

Edytowano przez Pienio69 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A teraz pytanie ... Czy jest możliwość by uzyskać dostęp do plików które znajdowały się na serwerze? Powinna być taka możliwość :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też posiadam serwer na Ontersi.pl. Czy jest możliwość usunięcia strony z serwera tak żeby założyć stronę o tej samej nazwie? Wchodząc na nazwa.pl wyświetla się że domena jest zajęta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

podaj domene, bo nie wiadomo na kogo jest i gdzie zarejestrowana a bez tych informacji ci nie pomozemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×