Skocz do zawartości
ErnestM

VPS lub Dedykowany serwer

Polecane posty

Witam, potrzebuje serwera dedykowanego badz VPS ktory daje mozliwosc podpiecia okolo 40 IP do konta i domen, bedzie ono sluzylo jako zaplecze linkowe, beda na nim tez 3/4 sredniego ruchu strony a reszta strony zapleczowe. Transfer minimum najlepiej 100 GB / miesiac z mozliwoscia podwyzszenia. Cena za sam serwer okolo 40 euro miesiecznie, cena za adresy IP to na razie kwestia tego ile tych stron beda mial i w jakim czasie. Oosby ktore wysla do mnie wiadomosc i nie dostana odpowiedzi, nie sa proszone o ponowne kontaktowanie sie kiedy nie dostana ode mnie zadnej odpowiedzi. Dziekuje i czekam na oferty.Koniecznie panel administracyjny dajacy mozliwosc szybkiego dodawania domen i przypisywania im adresow IP.

Edytowano przez ErnestM (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdmagc

Oosby ktore wysla do mnie wiadomosc i nie dostana odpowiedzi, nie sa proszone o ponowne kontaktowanie sie kiedy nie dostana ode mnie zadnej odpowiedzi. .

 

Ładne poszanowanie ludzi.

Kultura wymaga odpowiedzieć choćby: Dziękuje nie skorzystam.

Ty nawet "pocałuj mnie w d.." nie masz zamiaru napisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam czasu na odpisywanie osobom poniewaz praktycznie calymi dniami cos robie, jestem strasznie zabiegany, prosilem tylko o przedstawienie oferty, to wszystko. Jestem codziennie aktywny na paru duzych forach, nie tylko polskich, wiec wybacz jesli urazilem ale nie ogarniam wszystkiego, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×