Skocz do zawartości
Macok

Przygody z firmą dotpay

Polecane posty

Dziś otrzymaliśmy środki które były polecone do wypłaty 31.08.2011, najlepsze w tym wszystkim że jako termin realizacji podali 10.09.2011.

W dalszym ciągu cyrki na infolinii, dzwonisz od BOKu, tam mówisz że przekierowała Cię kobieta już 2 razy do biura rozliczeń gdzie do pierona nikt nie odbiera telefonu a ona przełącza kolejny raz.

Na email oczywiście brak odpowiedzi.

 

 

 

Welcome in Dotpay

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi wypłacają kase w ciągu 24h... a w ciągu 48h jest na koncie.

@RedHosti.pl - pieniądze masz z smsów (środki które dziś otrzymałeś)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

31, to może za tydzień dojdą do mojego z 7 września bodajże...

ja już wczoraj podpisałem umowy z platnosci.pl mam nadzieję, że do 2 tygodni pożegnamy się z tymi @#$%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miłe zaskoczenie,

1 2011-10-12 22:47:44 -XXX.XX Wykonana Rozliczenie Dotpay.pl ID36462 T367863 2011-10-13

 

Płatności kartą + przelewy online. Żadnych SMS.

Edytowano przez tym (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ tym

Nie używamy płatności SMS. Nie mniej my też kończymy załatwiać sprawę z płatnościami.pl i radzimy migrować każdemu od tej firmy póki jeszcze Wam cokolwiek wypłacają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To chyba jestem jednym z niewielu szczęśliwców, którym udało się bez problemów wypłacić pieniążki z smsów za 3 miesiące. Wypłatę zleciłem po pół roku, nic nie ubywało w tym czasie. Raz wysyłając umowę do nich nie podpisałem we wszystkich miejscach po 2 dniach dostałem pismo żebym poprawił i wysłał jeszcze raz. Po około 5 dniach pieniążki były na koncie. Jednak polecam coś innego, ponieważ miałem kilka problemów z ich systemem i zwlekałem z wdrożeniem płatności sms 2 tygodnie. Polecam platnosci.pl jak Panowie wyżej.

 

Pozdrawiam

Edytowano przez Groszeq (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

Dobra, nie jesteśmy już w stanie zdzierżyć tego chamstwa dotpaya, właśnie go odłączamy. Chwilowo bez, za kilka dni domknie się sprawę platnosci.pl i tyle. Pozostaje jeszcze mieć tylko nadzieję, że kiedyś przeleją nam te kilka ostatnich wypłat.

 

"Obsługa klienta" tej firmy przebija chyba wszystko co jest tylko mozliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeden fajny koment z FB DotPay-a przetrwał już prawie kwadrans:

Ohh Drodzy DAJCIE spokój, PIENIĄDZE są wysyłane NATYCHMIAST, tylko ZŁOśliwi piszą, że tak się DZIEJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po co ta firma w ogóle utrzymuje profil na ryjbuku? Żeby musieć zatrudniać dodatkową osobę do kontrolowania pojawiających się tam treści? No ale w sumie trzymają kasę tylu klientów to bogaci są, stać ich na nadprodukcję etatów...

Edytowano przez d.v (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dużo tych złośliwych ;) Oburzeni 2.0 ;)

 

http://www.facebook....6318425?sk=wall

 

Kobieta czeka od... sierpnia z 18k

 

 

od września 30k znam przypadek znajomego ;)

dobrze, że mnie tam nie ma już od 6 mc :P

Edytowano przez ViPower.PL (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Czyli nie mają odwagi i jaj żeby przyznać się jaka jest naprawdę sytuacja + stosują cenzurę gdy sprawy i komentarze nie są po ich myśli. Skasować mogą, mają do tego prawo ale i tak wszyscy wiedzą jak to wygląda. Czyli są niepoważni - co i tak wiadomo powszechnie - bo szanująca się i poważna firma nie stosuje cenzury i nie usuwa krytycznych opinii tylko obelżywe i niezgodne z prawem. Swoją drogą pewna firma na WHT stosowała podobne praktyki i wszyscy wiemy jak to się skończyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

a lecenie w pręta, w zaparte zamiast wytłumaczyc jakie są problemy i zakończyc spekulacje są z sensem? ;)

Ten ich (niedo)rzecznik potrzebuje szkolenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rachunek za sierpień - Data otrzymania faktury VAT: 2011-09-15 ( rachunek dostałem z poczty - 19 września)

Rachunek za wrzesień - Data otrzymania faktury VAT: 2011-10-13 ( rachunek dostałem z poczty wczoraj - 17 października)

 

Do tej pory nie dostałem płatności za sierpnień (niby dotpay ma 24 dni roboczych do wypłaty - czyli do jutra..).

Zazwyczaj, miałem pieniądze do końca tego samego miesiąca co wysłałem umowę, a tu teraz taki psikus..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak się wtrynię trochę w dyskusję z powodu poszukiwania alternatywy dla dotpay. Możecie powiedzieć mi jak wygląda sprawa w platnosci.pl z wypłatą? Tzn. po jakim czasie można się spodziewać pieniędzy na koncie od zlecenia przelewu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak się wtrynię trochę w dyskusję z powodu poszukiwania alternatywy dla dotpay. Możecie powiedzieć mi jak wygląda sprawa w platnosci.pl z wypłatą? Tzn. po jakim czasie można się spodziewać pieniędzy na koncie od zlecenia przelewu?

 

Następnego dnia roboczego, ewentualnie (z doświadczenia piszę), że jak do 10:00 wypłacisz to powinieneś dostać tego samego dnia nawet . Przynajmniej ja tak dostaję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×