Skocz do zawartości
kiler44

reseller prośba o porade

Polecane posty

Witam wszystkich forumowiczów,

 

szukam konta reseller na ok.25 kont, które generują łącznie ok 35Gbruchu, kont z czasem będzie coraz więcej, fajnie by było jakby serwer był zc-panelem. Obecnie mam hosting na prohoscie, ale nie oferują oni kont reseller.Suport odpowiada online praktycznie bez czekania, jedyne, co mi nie odpowiadato zakup u nich domen, po rezerwacji i opłaceniu domeny ktoś mi ją podkupił. Zastanawiałemsie nad hostingiem dedykowanym na deho.pl czy statnet lub też group5, nachwile obecną chciałbym się zmieścić w cenie ok 70 / 80 zł, fajnie jakby byłamożliwość płacenia miesięcznie jak i za rok.

 

Jeszcze pytanie odnośnie prędkości łącza na prohoscie mam ping rządu 22ms, na deho 40ms, statnet 39ms - czy znacznie to wpłynie na szybkość ładowaniastron ?

 

Jaki stabilny serwer możecie polecić ? fajnie jakby posiadał opcjeoverselling, a jak będzie konto testowe to jeszcze fajniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

A dysku ile trzeba? Budżet trochę słaby

Czy nie idzie wyciągnąć więcej z tych 25 kont? Żeby chociaż 120zł netto było, bo za 70-80 to tylko deho.pl (smallservers) - dobrze działa, ale ja np. przy 25 kontach, zakładając, że to klienci płacący również rocznie za hosting, nie stawiałbym tego na tanim VPSie w Hetznerze, gdzie "wiadomo jak może być"... sam trzymam projekty rozwojowe i duże rzeczy, których nie opłaca się hostować w Polsce - na deho, ale mało upierdliwych klientów lokuję w Polsce, choć zdradzę, że to już nie na VPSie.

 

Ping w obrębie Europy jest raczej dobry, jak masz dobrej jakości usługi w UK to idzie wyciągnąć taki ping jak w Niemczech. Francji nie lubię, Holendrom nie ufam : )

Edytowano przez Sponsi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a te ceny 70,80,120 netto to za miesiąc czy rok podajecie ? Ja na Twoim miejscu kiler44 zobaczyłbym tutaj: http://www.unixstorm.org/Reseller.html Też planuję coś wybrać w przyszłości z tego rodzaju kont :)

Edytowano przez maniks (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

więkrzość tych kont to proste strony ofertowe, kilka sklepów i jeden serwis który generuje więkrzy ruch, limit czasu procesora na prohoscie : Limit: 5% czasu procesora na 24 godziny. Nie został przekroczony. Zajętość miejsca na serwerze nie przekracza 10gb ale mam tam troche śmieci, jednak te 10 gb minimum bym chciał mieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niestety poprawić już niemoge - myślisz że na deho będzie chodziło to gorzej niż na hostingu w prohoscie obecnie ?

maniks tak są to ceny za miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Studio v220

Proponuję http://v220.pl/reseller.php

 

Z takimi parametrami jakie podałeś to będzie ok.100zł brutto za rok

Myślę że patrząc już przyszłościowo to 160zł rocznie za kont "bez ograniczeń" to nie duża różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do zapoznania się z nasza ofertą, najtańszy reseller już od 15 złotych miesięcznie (przy płatności rocznej w promocji):

 

WHM/cPanel: http://www.mzone-net....php?d=reseller

Directadmin: http://www.mzone-net...p?d=reseller_da

 

Jeszcze pytanie odnośnie prędkości łącza na prohoscie mam ping rządu 22ms, na deho 40ms, statnet 39ms - czy znacznie to wpłynie na szybkość ładowaniastron ?

 

Przy tak małej różnicy w odpowiedzi od serwera, klient nawet nie zauważy żadnej różnicy. Więc nie przejmuj się tak bardzo lokalizacją serwera w Europie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w mzone mam już konto testowe założone ale:

 

link który dostałem w mailu : http://www.helpdesk.mzhost.eu/ nie działa

chwile po założeniu nie mogłem zainstalować nic przez instalatron, oczywiście zgłosiłem ticketa i szybko zostało naprawione, jednak troche mnie to zniesmaczyło

 

 

taki pytanko do mzone : Limit dla CPU na subkonto do 10% - subkonto to konto które ja odsprzedam w ramach resellera ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie Ty dostałeś ten link, ten adres nie jest używany od kilku miesięcy.

 

Zaraz się to usunie.

 

taki pytanko do mzone : Limit dla CPU na subkonto do 10% - subkonto to konto które ja odsprzedam w ramach resellera ?

 

Każde Twoje subkonto (powiedzmy jeden Twój klient, jeden serwer wirtualny) może generować do 10% obciążenia na jeden rdzeń.

 

chwile po założeniu nie mogłem zainstalować nic przez instalatron

Dam głowę że coś najpierw grzebałeś w koncie, dlatego nie działało ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Błąd jest normalny, jeśli robiłeś to jak napisałeś "chwilę po założeniu konta". Nie nastąpiła propagacja DNS, przez co Intalator nie widział Twojej domeny. Takie zjawisko wystąpi na każdym serwerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrandBB

Witaj kiler44,

 

Sprawdź Naszą ofertę: http://grand-host.pl/hosting/dla-sprzedawcow.html

 

Generalnie przy koncie Reseller3 masz 30GB miejsca oraz 240GB Transferu. Uważam, że jak na Twoje potrzeby w zupełności wystarczy.

cPanel po Polsku WHM po Angielsku, jeżeli będziesz potrzebował pomocy oczywiście 24/7 Pomoc Techniczna (poprzez Bilet pomocy, email, telefon, sms, gg). Jeżeli będziesz potrzebował wytestować konto napisz na PW lub za pomocą Biletu: http://grand-host.pl/panel/submitticket.php?step=2&deptid=8

 

W przypadku pytań pozostaję do dyspozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o administracje vps-em poprzez cpanel to jakaś czarna magia ? może lepiej by było zainwestować w coś takiego chyba taniej troche wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Myślę że patrząc już przyszłościowo to 160zł rocznie za kont "bez ograniczeń" to nie duża różnica.

 

 

To mój pierwszy post więc pozdrawiam wszystkich. W regulaminie wyczytałem: Bezwzględnie zabrania się wykorzystywania serwera do wysyłania mailingu masowego tzw. SPAM. Po stwierdzeniu takiego przypadku konto danego Klienta zostaje automatycznie

skasowane, a wpłata abonamentowa przepada.

 

Prosze mnie poprawić jeśli się mylę, ale jeżeli ktoś będzie spamowal przez moje konto bez mojej wiedzy co mi się już zdażyło to macie Państwo prawo skasować moje konto bez ostrzeżenia? rozumiem zagrożenie dla innych ale trochę boje się wszechwładnej ręki admina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież to Ty odpowiadasz za to co jest na Twoim koncie. Więc jak bez Twojej wiedzy ktoś może z niego spamować? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To Ty jestes adminem na swoim koncie, musisz wiedziec co sie dzieje i za ten serwer odpowiadasz.

 

Nikt bez Twojej zgody nie bedzie mial dostepu do serwera.

 

Firma nie skasuje ci konta co najwyzej zawiesi. Skasuje w momencie jakbys nie raczyl sie skontaktowac. Nie masz sie czego bac, nie taki admin straszny jak go maluja ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prosze mnie poprawić jeśli się mylę, ale jeżeli ktoś będzie spamowal przez moje konto bez mojej wiedzy co mi się już zdażyło to macie Państwo prawo skasować moje konto bez ostrzeżenia?

 

Dobre pytanie, jestem ciekaw jaka będzie odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Inaczej - jeśli to jest reseller i spamuje z subkonta, to firma dobrze by było, gdyby zablokowała tylko to subkonto, nie całego resellera : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Inaczej - jeśli to jest reseller i spamuje z subkonta, to firma dobrze by było, gdyby zablokowała tylko to subkonto, nie całego resellera : )

 

Dla właściciela resellera zapewne taka opcja byłaby odpowiednia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×