Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
GMaziarka

hosting plikow

Polecane posty

Hej,

Jakie DC możecie polecić na hosting plików ?

Co sadzicie o leaseweb lub OVH ?

Wiem ze OVH moze nie być najlepszym rozwiązaniem ale cena / serwery które maja w ofercie wyglądają bardzo ciekawie.

 

BTW. Jak to bywa przy hostingu plików ludzie mogą uplodowac pliki do których nie maja praw.

Czy sam regulamin serwisu jest wystarczającym zabezpieczeniem dla mnie ? Oczywiscie po zgłoszeniu wykroczenia pliki będą usuwane.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

server4you.de :)

 

tym się zainteresuj masz transfer bez limitu i tanie serwery :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

Te serwery w niemczech :) A wiadomo ze restrykcyjne prawo w niemczech a w usa to by za daleko jednak bylo :) (przynajmniej dla mnie wolniej sie sciaga z serwerow z usa niz z europy :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prowadząc tego typu serwis musisz się liczyć z konsekwencjami prawnymi, bez względu na to, gdzie wydzierżawisz serwer. Jeśli jesteś przygotowany na to, aby na bieżąco monitorować legalność plików i reagować na każde nieprawidłowości i ew. wezwania do usunięcia plików, to w zasadzie nie ma znaczenia, z usług której serwerowni będziesz korzystał. Niektóre (jak np. LeaseWeb czy AltusHost) dają nieco więcej swobody, ale nawet tam nie licz na pełną pobłażliwość - ich też obowiązuje prawo. Całkowitego immunitetu nie będziesz miał nawet w krajach azjatyckich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość finlandia

Czy w server4you.de mozna wziasc serwer z windowsem? Nigdzie nie znalazlem na ten temat info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z tego co się orientuje nie mają windows w ofecie

 

 

to się źle orientujesz, jak chcesz sobie nabić postów to chociaż bzdur nie pisz

 

http://www.server4you.de/root-server/root-server-features-betriebssystem.php (dla nieznających niemieckiego jest obrazek z logo Windows 2008)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość finlandia

@ViPower.pl:

Faktycznie nie zauwazylem. Dzieki za info :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy w server4you nie ma problemu z realizacją zamówień dla Polaków ?? Kiedyś gdzieś czytałem że są jakieś trudności i że trzeba płacić za cały rok z góry ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×