Skocz do zawartości

Polecane posty

Mat: geolokalizacja adresu IP nie świadczy o lokalizacji fizycznej serwera. OVH to tylko i wyłącznie Francja, ale mają w ofercie adresy IP geolokowane w kilku innych krajach, m.in. Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

@Nemon

 

Jeśli ma odpowiednie środki, to tak.

Rozdając konta za miskę ryżu na pewno ma ich sporo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Adam, no i co?

 

Kimsufi / OVH ma serwery w kilku krajach europy

 

http://geo.flagfox.n...=188.165.17.182

 

 

W każdym systemie jest polecenie trace, pokazuje ono jaką drogę musi przebiec pakiet aby dotrzeć do celu, jeśli widać, że pakiety biegną do francji, to nawet jeśli biegłyby spowrotem do wrocławia to i tak dla mnie to jest hosting zagraniczny. To tak samo jak lot z Warszawy do Gdańska przez Nowy Jork będzie lotem międzynarodowym.

Dane z Geolokalizatora są bardzo często nieprezyzyjne, zresztą jak zobaczysz na http://pomoc.ovh.pl/GeoLokalizacja możesz sobie wybrać instalację na IP jakie Ci się podoba, co nie oznacza, że przy zmianie IP Twój serwer przybiegnie z Paryża do Wrocławia.

 

Dla mnie przedstawianie sprawy w sposób jaki to robi zarówno ovh jak i fuxhost jest nie do końca uczciwe, bo skoro się akcentuje przewagę konkurencyjną w postaci serwerowni w polsce to trzeba naprawdę mieć serwery w kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytam wasza aukcje i widzę "serwery są ulokowane w polsce" (Polsce piszemy z dużej) ,to ze macie stronę na polskim adresie ip to nie znaczy ze macie wprowadzać klientów w błąd ze to są serwery z Polski. Mam taka sama sytuacje jak Wy strona firmy + DNS są na polskich adresach IP lecz to nie znaczy ze mam pisać ze są z Polski jak nie są ;-)

 

Rozumiem są to początki aby nazbierać klientów ;-) ale kłamstwo ma krótkie nogi ;-)

Edytowano przez SecurityHost (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytam wasza aukcje i widzę "serwery są ulokowane w polsce" (Polsce piszemy z dużej) ,to ze macie stronę na polskim adresie ip to nie znaczy ze macie wprowadzać klientów w błąd ze to są serwery z Polski. Mam taka sama sytuacje jak Wy strona firmy + DNS są na polskich adresach IP lecz to nie znaczy ze mam pisać ze są z Polski jak nie są ;-)

 

Rozumiem są to początki aby nazbierać klientów ;-) ale kłamstwo ma krótkie nogi ;-)

 

Zostało to już wielokrotnie napisane.

Profesjonalizm tej firmy możemy dostrzec na forum. Polecam poczytać posty krocio'a ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Profesjonalizm? Korzystamy z pomocy administratorów ponieważ mamy na to pieniądze.

 

Przecież forum wht.pl nie jest jedynym źródłem informacji na temat hostingu.

Obelgi dotyczące początkujących firm to normalna sprawa każdy przecież kiedyś zaczynał.

 

Pozdrawiam.

Edytowano przez krocio (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Przecież ja nikomu nie każę korzystać z usług fuxhost.pl !

Nie masz ochoty, nie kupujesz! proste.

 

Na rynku jest dużo firm które oferują hosting "od koloru do wyboru".

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Przecież ja nikomu nie każę korzystać z usług fuxhost.pl !

Nie masz ochoty, nie kupujesz! proste.

 

Na rynku jest dużo firm które oferują hosting "od koloru do wyboru".

 

Pozdrawiam

Ale pracownicy tudzież właściciele tego typu firm nie muszą udawać "przypadkowych przechodniów" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale pracownicy tudzież właściciele tego typu firm nie muszą udawać "przypadkowych przechodniów"

Ale nie oznacza to że każda nowa osoba na forum to fałszywy komentarz , ostatnio każdy nowy użytkownik forum jest o to posądzany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ale nie oznacza to że każda nowa osoba na forum to fałszywy komentarz , ostatnio każdy nowy użytkownik forum jest o to posądzany.

Wmów mi jeszcze, że facet się tak bardzo podniecił ofertą, że sobie w avatar wstawił jej 'logo' a w podpis reklamkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Opinia na temat firmy czy usług pozostawcie dla użytkownik, którzy korzystają z usługi.

 

Proste "NIE KORZYSTASZ ! NIE PISZ"

 

Możesz tylko urządzać między użytkownikami spekulacje... a fuxhost.pl i tak się rozwijać będzie i nie zablokuje tego jakieś forum.

Edytowano przez krocio (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Opinia na temat firmy czy usług pozostawcie dla użytkownik, którzy korzystają z usługi.

 

Proste "NIE KORZYSTASZ ! NIE PISZ"

 

Możesz tylko urządzać między użytkownikami spekulacje... a fuxhost.pl i tak się rozwijać będzie i nie zablokuje tego jakieś forum.

Ech chłopie, bronisz się jak dziecko.

Przypomnij sobie swojego posta z poprzedniej strony:

Z tego co widzę to licencja na WHMCS też jest:

http://www.whmcs.com...erifydomain.php

 

jakaś konkurencja bo ceny naprawdę małe...

Sam oceniasz swój hosting, sam robisz sobie publiczkę i jeszcze "nie korzystasz ! nie pisz". Oceniam pracę właściciela/administratora i promocję serwisu, którą wykonał, na poziomie szkoły podstawowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Czytaj ze zrozumieniem albo powrót do podstawówki się kłania :)

 

Każda nowo otwarta firma na tym forum jest krytykowana. Przypomnij sobie jak kiedyś sam zaczynałeś jesteśmy krótko na rynku i świadczymy rzetelne usługi. Użytkownicy mają dostęp do działającego serwera do dnia dzisiejszego 100% bez padu a Wy piszecie że kaszana i krzak. Wasza sprawa to jest czysty egoizm, bo przecież po co nowa firma jak ich jest już dużo "kolejny pasożyt".

 

Widzę że na tym forum przedmówca pracuje jak krytyk:

Aktywny w Opinie o firmach hostingowych (90 postów)
Edytowano przez krocio (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ech... tłumaczą jak dziecku a ten dalej swoje.

Nikt nie krytykuje firmy bo jest nowa. Krytykowana jest przez Twoją postawę z pierwszego Twojego posta w tym temacie, w którym udawałeś osobę niezwiązaną z firmą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jak możesz mówić o rzetelności, gdy sam sobie wystawiasz opinię o tresci:

Z tego co widzę to licencja na WHMCS też jest:

http://www.whmcs.com...erifydomain.php

 

jakaś konkurencja bo ceny naprawdę małe...

?

 

tłumaczą jak dziecku

To stwierdzenie w tym przypadku nabiera innego znaczenia.

 

-

EDIT:

Przynajmniej wiem już, że prowadzącym nie jest jakiś 10latek.

http://www.pwtel.com.pl/

http://www.fotka.pl/profil/pwieckowski

Edytowano przez theqkash (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

tak to fakt ten post był nie potrzebny.

Także na temat Twojej rzetelności odpowiedzi możesz sobie udzielić sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dane firmy są na stronie www po prawej stronie :)

Z tego co widzę to licencja na WHMCS też jest:

http://www.whmcs.com...erifydomain.php

 

jakaś konkurencja bo ceny naprawdę małe...

 

Kupiłeś licencję bo Ci panowie z WHMCS się dobrali do tyłka a teraz chwalisz się tym że ją masz???

 

Zastanów się najpierw zanim coś napiszesz - już ci pisali : kłamstwo ma krótkie nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

nikt mi się do skóry nie dobierał przecież jak by nie patrzeć to 70% firm hostingowych nie ma licencji. Druga sprawa nie drążcie już tego jednego postu piszemy tutaj o jakości usług to jest informacja o usługach a nie o adminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nikt mi się do skóry nie dobierał przecież jak by nie patrzeć to 70% firm hostingowych nie ma licencji.

Pojechałeś po bandzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×