Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Doctor

Poradzcie jakiś stabilny tani serwer.

Polecane posty

Możecie polecić jakiś stabilny tani serwer - alternatywę dla szybki-serwer.pl

bo już nie potrafię znieść tych ciągłych awarii.

 

Bardzo proszę o pomoc

Edytowano przez Doctor (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kopaczka

Ja Ci śmiało mogę polecić http://castpol.pl/kontawww

Mam tam hosting od dłuższego czasu i nie ma żadnych problemów z serwerami, wszystko działa świetnie no i administracja jest ok ;)

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No Szybki-serwer znowu nie działa, w sumie też już mam dość (w niedzielę serwery mają wolne i odpoczywają ;). Od 3 miesięcy testuję Hekko - w sumie jest stabilny - nie ma tam takich akcji, że cały dzień nie działa, przynajmniej na razie nie zauważyłem. Czasem tylko strony się długo ładują jakoś, ale ogólnie jest stabilny.

 

 

 

@Kopaczka - Castpol to chyba twoja firma? bo tak widzę promocję w stopce? Jak długo istnieje na rynku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Kopaczka - Castpol to chyba twoja firma? bo tak widzę promocję w stopce? Jak długo istnieje na rynku?

 

Firma godna polecenia, teraz jest nowy właściciel, wiele zmian na lepsze. ;)

Już trochę jest na rynku, ale nie wiem dokładnie jak długo.

Edytowano przez MZone Group (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No Szybki-serwer znowu nie działa, w sumie też już mam dość (w niedzielę serwery mają wolne i odpoczywają;)

 

Zwracam honor - już działa smile.gif

 

... obecnie zastępuje mi ten badziew szybki-serwer.pl

 

No ja może stanę trochę w obronie, bo w sumie myślę, że oni się starają i pomoc techniczna wbrew powszechnym opinią na gg zwykle odpowiada. Tylko coś, często mają problemy z serwerami, nie wiem czemu jedne firmy sobie radzą z tym jakoś lepiej, a tam jakoś dużo tych awarii.

Edytowano przez Nemon (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba najbardziej mnie na razie zainteresowała oferta glowanet i mzone opinie większości pozytywne z małymi "ale" - na ale to wszędzie się znajdą.

Z tym, że albo mi się coś pochrzaniło i mam przewidzenia albo przed chwilą mzone polecał promocję 50% a teraz już się zmieniła na 10%?? ;)

 

Co w praktyce oznacza

"Limit dla CPU na konto - do 5%,8%" - tzn wiem co to oznacza tylko chodzi mi o to, czy np to jest jakoś bardzo mało, że nada się tylko na stronę wizytówkę, czy cięższy cms może na tym stać?

Edytowano przez Doctor (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej weź 2-3 konta testowe w firmach, których oferta odpowiada Ci najbardziej i później zdecyduj.

 

Co do wymienionych limitów CPU to są one wystarczające nawet dla dosyć często odwiedzanych stron, zresztą zawsze jest to kwestia indywidualna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Firehost - oferta też wygląda bardzo ciekawie - nawet bardzo 15 GB transfer za 45zł to chyba nawet lepiej niż w Glowanet 42zł za 10GB Transfer miesięczny, chociaż z tego co czytałem to "Głowa" podrożała, bo tam kiedyś pisaliście, że dużo tańsza od Firehost. Pytanie czy to 15GB to taka stała promocja, czy za rok przy przedłużaniu się zmniejszy na 10? ;)

 

Tylko chyba się nie bawicie już w podawanie cen netto??

 

 

Zacząłem czytać opinie o Firehost - początek wątku idealny wręcz, ale potem jakaś zmiana właściciela, czy coś była i sporadycznie w opiniach już się jakieś kwiatki pojawiły, że pady jakieś długie były, że czasem trudno się skontaktować. To jak to jest obecnie?

 

Głowanet w sumie też ma bardzo dobre opinie.

Edytowano przez Doctor (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym, że albo mi się coś pochrzaniło i mam przewidzenia albo przed chwilą mzone polecał promocję 50% a teraz już się zmieniła na 10%?? smile.gif

 

Dlatego że promocja Pół na pół (50% zniżki) dla serwerów z cPanelem już się zakończyła, teraz jest nowa pod nazwą WIOSNA (10% zniżki).

Nadal jednak trwa promocja z 50% zniżki, ale dla serwerów z Directadminem. ;)

Edytowano przez MZone Group (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ciężki wybór.

 

GłowaNet - same dobre opinie, że nieawaryjny, szybki serwer - to dla mnie ważne i podobno oferta elastyczna i można się dogadać

Firehost - Ta sama prawie cena co Głowanet ale 1,5x więcej transferu

mZone to w ogóle super cena 30zł za 30GB transferu - tyle, że żeby to miało sens to ja bym musiał wykupić na na dwa lata lub więcej od razu, bo na razie to i tak tego transferu nie wykorzystam

 

Co do tych kont testowych, to mi założenie konta wiele nie mówi, bo ja się raczej chce związać z hostingiem "for ever" :), żebym nie musiał już więcej przenosić się.

Edytowano przez Doctor (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kopaczka

Pisałem - castpol.pl :) Zobacz pełną ofertę.

Po drugie jak masz przeliczać cennik tak jak to teraz robisz pod względem transferu a nie jakości prowadzonych usług to lepiej nie proś o porady tylko przejrzyj sobie w katalogu firm wht cennik z ofertami i sam wybierz co jest najkorzystniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Castpol jak oglądam najmniejszy pakiet to chyba 40gb/m za 89zł. Ja nie potrzebuję aż tyle i jeszcze raczej długo nie będę potrzebował.

 

No ale właśnie jakoś jest dla mnie najważniejsza, nie cena.

Edytowano przez Doctor (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A Freecast jak oceniacie jeśli chodzi o stabilność serwerów, bo z wątku z opiniami nie da się nic sensownego wywnioskować na temat stabilności ich serwerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×