Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
loony

(sprzedam) www.NakarmRaka.pl + hosting + pozycjonowanie

Polecane posty

Gość hdmagc

Średnio co 1-2 tygodnie sprzedajesz na allegro jakis serwis "z bólem serca" ;)

Zwolnij, bo zawału dostaniesz.

 

Kolejny, który chce się szybko dorobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie chciał za free nawet. Bo tak postawić phpbb3 to nie sztuka znaleść na phpbb3style jakiś darmowy theme to tez nie jest takie trudne no i co jeszcze . Acha puść sobie jeszcze mailing i foru samo się rozkręci. Mogłeś chociaż zainwestować w jakiś unikatowy styl. Ech co za ludzie...

 

Ja bym nie chciał za free nawet. Bo tak postawić phpbb3 to nie sztuka znaleść na phpbb3style jakiś darmowy theme to tez nie jest takie trudne no i co jeszcze . Acha puść sobie jeszcze mailing i foru samo się rozkręci. Mogłeś chociaż zainwestować w jakiś unikatowy styl. Ech co za ludzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Średnio co 1-2 tygodnie sprzedajesz na allegro jakis serwis "z bólem serca" :D

Zwolnij, bo zawału dostaniesz.

 

Kolejny, który chce się szybko dorobić.

Nie rozumiem? Pierwszy raz wystawiam jakikolwiek serwis internetowy, a na forum zarejestrowałem się wczoraj. Ale widzę, że wiesz lepiej, hehe.

Co za gość...

ps. nie chce się szybko dorobić, ale widzę, że wiesz lepiej. Miałem plany na to forum, ale kilka spraw spowodowało, że nie będę miał ani czasu ani kasy na dalsze prowadzenie. Mam tylko nadzieję, że ktoś to weźmie i pociągnie dalej.

 

 

Ja bym nie chciał za free nawet. Bo tak postawić phpbb3 to nie sztuka znaleść na phpbb3style jakiś darmowy theme to tez nie jest takie trudne no i co jeszcze . Acha puść sobie jeszcze mailing i foru samo się rozkręci. Mogłeś chociaż zainwestować w jakiś unikatowy styl. Ech co za ludzie...

Podliczyłem moje wydatki związane z tym, a nie to co jest na forum. Jednak troszkę pieniążków wydałem, żeby to forum było w stanie takim jak jest teraz i jest to idealna baza żeby zacząć coś rozkręcać bez zatrudniania informatyków.

Tak na prawdę sprzedaje domenę, a to co kto będzie robił z tym dalej mnie nie interesuje w sumie.

Unikatowy styl? Pokaż mi inne forum polskie, które taki styl ma. Oczywiście ma być znane przez Ciebie, a nie przez google :) Bo napisałeś jakby co drugie forum miało Grunge na stanie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wht.pl ?

 

Polskie forum, które ma taki styl jak u mnie, czyli Grunge. O to się tamten szanowny pan czepiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polskie forum, które ma taki styl jak u mnie, czyli Grunge. O to się tamten szanowny pan czepiał.

 

Co nie zmienia faktu, że każdy może mieć taki styl. Nie jest on unikalny. Te 80zł za co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co nie zmienia faktu, że każdy może mieć taki styl. Nie jest on unikalny. Te 80zł za co?

 

Tłumaczyłem dwa posty wyżej? Zamiast się czepiać - czytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tłumaczyłem dwa posty wyżej? Zamiast się czepiać - czytaj.

 

Czytam i się doczytać nie mogę, bo nie napisałeś na czym straciłeś pieniądze? Hosting?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytam i się doczytać nie mogę, bo nie napisałeś na czym straciłeś pieniądze? Hosting?

 

Hostingu nie liczę. Liczę tylko kasę za powgrywanie modów (najdrożej wyszedł SEO, bo gość zaśpiewał 50pln).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×