Skocz do zawartości
Szatyniak

Wyznania klienta DotPay

Polecane posty

Niestety, ale dotpay reprezentuję żenująco niski poziom o czym wielokrotnie miałem okazję się przekonać. Nikt nie odpisuje na maile, nagminnie opóźniają wypłaty zgromadzonych środków. Klient to w tej firmie największy wróg ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja takich problemów nie mam, na odpowiedź czekam max 12h, wypłata środków zawsze w ciągu 3 dni..

jak zwracacie głowie jakimiś duperelami to może rzeczywiście mają lekką olewkę ;)

Edytowano przez tym (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja takich problemów nie mam, na odpowiedź czekam max 12h, wypłata środków zawsze w ciągu 3 dni..

jak zwracacie głowie jakimiś duperelami to może rzeczywiście mają lekką olewkę ;)

 

Jeśli zmiana imienia to duperele to gratuluję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja z nimi nie miałem większych kłopotów

 

Wkurza mnie to że na siłę muszę trzymać ich logo na stronie www , inaczej środków nie wypłacę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja nie miałem 3 lata i wypłacali ;p usuń to w cholerę jak chcą reklamę to niech płacą ty im płacisz za usługi online prowizje etc. banda decydentów...

 

No jak, podpisujesz umowe na której zobowiązujesz się umieszczać ich logo na swojej stronie więc nie widzę w tym nic złego czy też dziwnego... chyba że należysz do osób podpisujących umowy bez czytania a potem narzekania ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Studio v220

Ja nie korzystałem ale chciałem ostatnio uruchomić dotpay u siebie. Właśnie opinie klientów chciałem zebrać, widzę że większość jest zawiedziona jednak. Teraz coraz bardziej się zastanawiam. Ale filmik fajny jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Sudio - polecam cashbill ;] Konkurent a jakość jest fajna, podejście indywidualne do każdego klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie korzystałem ale chciałem ostatnio uruchomić dotpay u siebie. Właśnie opinie klientów chciałem zebrać, widzę że większość jest zawiedziona jednak. Teraz coraz bardziej się zastanawiam. Ale filmik fajny jest ;)

 

Niestety nie ma ciekawszej alternatywy (klienci korzystają z moneybookers,paypal i polskich banków...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrandBB

Ja mam DotPay i tez nie narzekam. Wypłaty realizowane w przeciagu 2-3 Dni, kontakt maksymalnie w przeciągu 8-12 Godzin. Ja ktoś szuka dziury w całym i CHCE być w przysłowiowej "dupie" to się w niej znajdzie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam DotPay i tez nie narzekam. Wypłaty realizowane w przeciagu 2-3 Dni, kontakt maksymalnie w przeciągu 8-12 Godzin. Ja ktoś szuka dziury w całym i CHCE być w przysłowiowej "dupie" to się w niej znajdzie. :P

 

ja zauważyłem pewną zasadę małe kwoty tj. do 2k lecą 2-3 dni, przy większych zdarzało nam się czekać na wypłatę nawet 12-13 dni ...

dotpay ma swoje wady ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zauważyłem pewną zasadę małe kwoty tj. do 2k lecą 2-3 dni, przy większych zdarzało nam się czekać na wypłatę nawet 12-13 dni ...

dotpay ma swoje wady ...

 

 

Chyba masz większa sumę skoro czekasz :P

Edytowano przez freecast.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam że odświeżam temat.

Czy Wy też macie takie problemy z wypłacaniem funduszy z tej firmy ? W ciągu ostatnich 3 miesięcy otrzymaliśmy tylko 1 przelew. Dotpay utrzymuje że wysyłają Nam każdą płatność co oczywiście nie może być prawdą. W tym tygodniu jeden pracownik zapewniał Nas że już wysłali pieniądze a drugi po dwóch dniach zapewniał że do końca tygodnia dopiero wyślą co w 90 % też nie jest prawdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a my właśnie podpisaliśmy z nimi umowę - zobaczymy jak będą nas traktować, jedno co już od początku mnie zniechęciło to mnóstwo papierków - wyślij do nich, prześlij mailem itp. ale jakoś przebrnęliśmy i mamy aktywne konto.

 

A co nas przekonało do DotPay - zintegrowany system z PayPal co jest dla nas plusem - bo integrujemy tylko jeden system płatności - nie wiem czy inne firmy oferują poprzez swój system obsługę PayPal...?

 

Pytam na wypadek konieczności zmiany :)

Edytowano przez pietrovek (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

jest rekord za rekordem. tym razem czekam już od lipca na kasę. z każdym nastepnym miesiącem jest coraz później. ta pseudo firma jest niepoważna i tyle osób siłą wepchnęła w ramiona konkurencji, że aż trudno w to uwierzyć.

 

DOTPAY = BEZNADZIEJA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jest rekord za rekordem. tym razem czekam już od lipca na kasę. z każdym nastepnym miesiącem jest coraz później. ta pseudo firma jest niepoważna i tyle osób siłą wepchnęła w ramiona konkurencji, że aż trudno w to uwierzyć.

 

DOTPAY = BEZNADZIEJA.

 

Ja niestety już od czerwca. Brakuje mi już argumentów na dyskusje z nimi, idą w uparte że wysłali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mamy to samo, czekamy póki co 15 dni na wypłatę. Możesz do nich dzwonić co dzień i tak zbywają, nic nie wiedzą, nie przedstawiają się z imienia i nazwiska, każą pisać maile przez panel na które nie odpowiadają. Ot cała polityka DotPay. Totalna niekompetencja i brak krzty profesjonalizmu. Takiej żenady dawno nie obserwowaliśmy. Ta pseudo firma DotPay przeraża swoim podejściem do klienta, uczciwością i traktowaniem. Wszelkie zasady dobrych praktyk są łamane. Najbardziej niepokojące jest cofanie w ich systemie daty realizacji tak by nie przekraczała regulaminowych 3 dni. Totalne fałszerstwo, którego wypierają się telefonicznie - "panie tak działa nasz system, wszystko jest OK :lol:".

Dziś otrzymaliśmy informacje, że przelew wyślą do 19 sierpnia, ale ile w tym prawdy czas zweryfikuje. Ze swojej strony wysyłamy im dziś pisemną reklamację pocztą do Londynu, tym razem miarka się przebrała.

 

Kto może nich omija DotPay szerokim łukiem i przenosi się do konkurencji, której jest naprawdę sporo i z przyjaznym nastawieniem do klienta. My również się od nich wynosimy. Jakim cudem takie firmy jeszcze istnieją na rynku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś myśli o pozwie zbiorowym to jestem zainteresowany. Rozumiem gdyby tu chodziło o 500 zł, ale w grę wchodzą przecież dużo większe kwoty.

 

Nie widzę innego rozwiązania na odzyskania pieniędzy, my ich nie widzimy praktycznie 2 miesiące, wcześniej była taka sama sytuacja.

Edytowano przez lucaspl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Macie problem z wypłatami za płatności on-line czy sms? Firmy czy prywatnie? Z jaką firmą macie umowy - Dotpay LTD czy Dotpay S.A.? Bo powiem szczerze, że mając umowę z Dotpay S.A. nie mam absolutnie żadnego z opisywanych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

przelewy, firma, chyba ltd bo takie widnieje na rachunku. I prawdę mówiąc g* mnie obchodzi ich zakręcony system skoro nie da się nawet z nimi tego ustalić. czas na platnosci.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dotpay może także pochwalić się najlepszą obsługą Klienta:

- Dzień dobry, chciałbym spytać kiedy zostaną zrealizowane wypłaty z mojego konta w Dotpay, id xxxxx

-Dzień dobry, wszystkie przelewy zostały zrealizowane

- Nie, nie zostały zrealizowane od kilku miesięcy

- Oj, to ja przekażę to do działu księgowości, może odpiszą Panu na email

- Kiedy dostanę odpowiedź ?

- Nie wiem

- A kto wie ?

- Proszę pana, no chyba nikt tego nie wie

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe.. u mnie zrealizowali wypłatę niby 16 sierpnia. Tobie chociaż coś odpowiedzieli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba wszystkie płatności online są nic niewarte...

Z Dotpay'em nie da się skontaktować. Z PayPala regularnie ciacha mi ktoś pieniądze, pomimo zgłoszeń do PP mają związane ręcę, bo jak mi napisali:

 

Zakończyliśmy dochodzenie w tej sprawie i ze względu na nieposiadanie

wystarczającej ilości materiału dowodowego przemawiającego za uzasadnieniem

roszczenia odrzucamy roszczenie w sprawie nieautoryzowanego użycia konta.

 

To przecież śmiechu warte :D Drugi raz pod rząd czyści mi ktoś konto w PP, a oni sobie nic z tego nie robią .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×