Skocz do zawartości

Polecane posty

#Screen z ofertą usunięty#

 

Oferty całkiem atrakcyjne, ceny tak samo. Proszę o jakieś opinie, gdyż "napaliłem" się na serwer premium :)

 

Zdaję sobie sprawę, że jest darmowy test, jednak chciałbym usłyszeć też co nieco od was.

Edytowano przez Miłosz
To jest dział z opiniami, a nie do przedstawiania ofert. (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dam plusy za fotki ich DC w nałęczowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szablon / skrypt strony to jedno a ich usługi to drugie...

Po dniu testowania u nich konta mogę zapewnić iż kontakt z klientem jest na 5+. Odpowiadają do 24h od napisania (zazwyczaj po 3 godzinach). Wgrywam pliki na ftp.

Edytowano przez Lawliet (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie dziwne odczucie, że jesteś właścicielem owej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez komentarza.

 

O co ci chodzi? Temat jest jasny i klarowny, proszę o oceny serwera. Na prawdę... sądzisz, że ludzie są inteligentniejsi, aż tu nagle wyskoczy pan cep ze swoją ciętą ripostą ;)

 

Jestem administratorem strony Cybstrzaki.pl i właśnie wykupiłem hosting na Ostersi.pl

Strona działa na tym serwerze już od dwóch godzin i sprawuje się świetnie, możecie sami sprawdzić szybkość działania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mogę zapewnić iż kontakt z klientem jest na 5+

Zapewnić nam nie możesz niczego, chyba że faktycznie jesteś związany z w/w firmą.

działa na tym serwerze już od dwóch godzin

daj o sobie znać za pół roku, rok... firmy "krzak" też działają kilka godzin, dni, miesięcy, a potem cap. Kradziony szablon nie jest dobrym świadectwem o firmie więc wybacz, ale w tym przypadku

Szablon / skrypt strony to jedno a ich usługi to drugie...

ślepo bronisz firmy u której jesteś raptem... 2 godziny. W innych przypadkach zgodzę się, nie zawsze layout świadczy o jakości usług.. choć dziś te słowa mają jednak zastosowanie tylko w przypadku reklamówek małych sklepów odzieżowych. Firma która zajmuje się usługami internetowymi, nie dbająca o swój wygląd? Ach... nawet nie ma o czym mówić. Lepiej jakby mieli szablon nie zadbany, a swój. Jak to świadczy o firmie? Wnioski wyciągnij sam. Jeżeli Ci u nich dobrze, Twój wybór. Niech Ci się wiedzie.

 

Zbyt pochopne jak na klienta, zbyt słabe jak na pracownika. Ot co.

Edytowano przez szuwarek-mini (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W takim razie poczekajmy na opinie innych osób. Odmeldowuję się, cya.

PS: I przestańcie z tym podejrzewaniem mnie o pracowanie w/w firmie bo to jakiś kabaret -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

W swietle prawa to nie krzak ;)

 

NIP : 524 249 5143

REGON: 015690013

Ulica Piękna 68

Kod pocztowy: 00-672

Miejscowość: Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czepiam się pewnie ,ale co tam...

Wszystkie konta są zabezpieczone loginem i hasłem, dane są przechowywane na dyskach z RAID, a także na osobnych dyskach zewnętrznych, aby zapobiec ich utracie.

 

To przecież wcale nie świadczy o bezpieczeństwie... Może to być RAID 0 ,który jest mniej bezpieczny od dysków nie umieszczonych w macierzy ( w przypadku awarii jednego dysku , wali się cały system plików,na wszystkich...)

 

 

 

 

 

 

  • Dostęp do operatorów telekomunikacyjnych

Żadne inne DC niema dostępu ...?

 

 

Wcześniej było tego jeszcze więcej...ale widać pousuwali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

webh.pl

to są inkubatory dla studentów ... ten adres ma kilka albo i kilkanaście firm między innymi tmtsystems.eu : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

W swietle prawa to nie krzak :)

AIP to prawie takie krzaki ale mentalne ;) (bo oczywiście nie prawnie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś jeszcze podzieli się opinią na temat tego hostingu?

 

Interesuje mnie szybkość otwierania strony przy dużej popularności

 

Oraz o podanie swoich odczuć związanych z tym usługodawcą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzis napotkalem ta firme w sieci, malo opinii o nich, ktos w ogole cos ma u nich? gdzie ta serwerownia sie znajduje?

 

http://www.ontersi.p...confproduct&i=2 to nie sciema? dyski OCZ xeon 32gb ram za 400+ zł ;)

 

ktos cos wie wiecej na ich temat? patrze ze temat z lutego dzis kwiecien wiec 3 miesiace "juz" istnieja xD

 

 

aha edit: doczytalem to niemcy "Serwery w Niemieckiej serwerowni w miejscowości Strasburg" zapewne serverloft.eu wiec thx

Edytowano przez poppe (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×