Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
rob2499

Serwer bez limitu transferu

Polecane posty

Witam.

 

Moglibyscie cos polecic z VPS linux bez limitow transferu?

Reszta jest malo istotna, najwazniejszy jest nielimitowany transfer.

 

Najlepiej cos zza granicy zachodniej lub moze byc i cos z polski, jezeli takie serwery sa w ogole.

 

Pozdrawiam i czekam na oferty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@up.

 

Sa jakies haczyki ? Bo oferta dobra sie wydaje.

 

Konsola zdeko przymula, ale jak pod torrenty wystarcza :>

 

[ konar]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A z jaka predkoscia sciaga srednio?

Widziałem jak rtoorent pobierał mi pliki na VPS z prędkością około 50Mbit, do domu leciało mi z pełną prędkością mojego łącza (20Mbit).

 

 

Minusem jest to, że przykładowo instalacja vnstat trwała chyba z 10min, dodanie usera z 5min.

 

[ konar ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Jeżeli dokładnie trwała tyle zabawa przez konsole to ja dziękuję instalować coś większego na serwerze lub kilka rzeczy na raz... Auć :)

 

Lepiej poszukaj innego serwera bo Cię krew zaleje po kilku godzinach ustawiania serwera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, bo u mnie nigdy tak nie przymulało, udawało mi się zawsze sprawnie wszystko instalować. Ale to może dlatego, że zazwyczaj pracuje na serwerze w nocy.

 

Jeśli oczekujesz nielimitowanego łącza i WYSOKIEJ JAKOŚCI, to przygotuj się na wydatek dziesięciokrotnie wyższy niż w Spacerich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście robiłem tam już 4 serwery, w tym jeden w USA i wszystkie chodziły tak samo, a w zasadzie stały :)

Instalacja LAMPa apt-getem trwała skromne 45min :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, bo u mnie nigdy tak nie przymulało, udawało mi się zawsze sprawnie wszystko instalować. Ale to może dlatego, że zazwyczaj pracuje na serwerze w nocy.

 

Ciekawe jak to jest z VPS w USA. Przecież kiedy u nas jest dzień tam jest noc, a przynajmniej kiedy u nas są godziny szczytu tam już nie. Więc teoretycznie powinno się opłacać nam kupować tanie VPS-y z USA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak to jest z VPS w USA. Przecież kiedy u nas jest dzień tam jest noc, a przynajmniej kiedy u nas są godziny szczytu tam już nie. Więc teoretycznie powinno się opłacać nam kupować tanie VPS-y z USA.

Właśnie tak jest. Mam tam u nich pakiet w Denver 100mbps unmetered i w naszych godzinach szczytu leci z bardzo dobrą prędkością łącza, a w nocy od około pierwszej rano zamula, ale wtedy nikt z Polski raczej nie korzysta. Najlepsze jest to, że za $5 dostaje się świetne parametry, a bezproblemowo można im wysycić kilka TB miesięcznie, a i tak się nie przyczepią.

 

Konsola mi muli, bo mam spory ping do USA, ale instalacja lighta + mysql apt-getem zajmuje 2-3 minuty. Może dlatego, że w USA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×