Skocz do zawartości

Polecane posty

Gość nrm

Nie wygłupiaj się. Ja natychmiast blokuje konta z bzdurnymi danymi. Po "Głowie" bym się tego nie spodziewał więc mnie zaskoczył, plus dla niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wygłupiaj się. Ja natychmiast blokuje konta z bzdurnymi danymi. Po głowie bym się tego nie spodziewał więc mnie zaskoczył, plus dla niego.

 

I co użytkownicy zgadzają się z tym ??

I chętnie podają ??

Czy wymuszasz od nich nie poda to blok ..

 

A tak poza tym niech mi ktoś wytłumaczy po po komu moje dane chyba... ? Ważniejsze bym opłacił kasę tak ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY
A tak poza tym niech mi ktoś wytłumaczy po po komu moje dane chyba... ?
Pewnie po to, że jak zapomnisz wszystkich danych do konta, to w przypadku podania prawdziwych danych, będzie można wydać je właściwej osobie.

 

W innym wypadku, takie dane można podać tylko wspomnianemu przez Kafiego Bolka Lolkowskiego.

Pomijając ten fakt, dochodzą też fraudy, nadużycia itd.

Czy wymuszasz od nich nie poda to blok ..
Czy ktokolwiek coś wymusza (już nie wspominając że to karalne)? Rejestrując się w hostingu, zaznaczasz iż zapoznałeś się z regulaminem, i powinieneś się do niego stosować.
I co użytkownicy zgadzają się z tym ??
Nawet jeśli się ktoś nie zgadza, to chociaż kombinuje tak, żeby dane wyglądały na prawdziwe :) Edytowano przez N3T5kY (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A gdybyś kupował mieszkanie to u notariusza podasz swoje dane czy dane zmyślone?

 

Oczywiste, że podaje się prawdziwe dane. Administrator nie może udostępniać tych danych(osobom 3.), a jeśli twoje dane wypłyną poza serwis to od razu trzeba iść na policję :)

 

Jesteś sam sobie winien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Pewnie po to, że jak zapomnisz wszystkich danych do konta, to w przypadku podania prawdziwych danych, będzie je można podać je właściwej osobie.

 

W innym wypadku, takie dane można podać tylko wspomnianemu przez Kafiego Bolka Lolkowskiego.

Pomijając ten fakt, dochodzą też fraudy, nadużycia itd.

 

 

 

Przecież mamy meil a nie wyobrażam sobie by

ktoś odrazu zapomniał hasła do poczty też.

 

Zresztą to myślę ,ze nie o to chodzi , tu bardziej chodzi o zasady i harakter admina.

Bo co mu tam czy Grzegorz czy Wojtek wzne by PLN były na koncie ...

 

 

Czy ktokolwiek coś wymusza (już nie wspominając że to karalne)? Rejestrując się w hostingu, zaznaczasz iż zapoznałeś się z regulaminem, i powinieneś się do niego stosować.

a czy ja komuś powiedziałem ,ze wymusza ja się zapytałem "czy" a to duża różnica.

pyzatym nie ma sensu się spinać admin i tak ma zawsze racje i z tego wynika ,ze wszyscy maja takie zaufanie i podają swoje dane...

Poza tym dane jak wypłtyna, (ktoś napisał wyżej) to udowodnij potem ,ze to od tego czy tamtego a pyzatym nikt chyba nie chce mieć kontaktów z policja ( długo trwałe,kosztowne i mało skuteczne , albo sądy a się wleczesz i wleczesz i płacisz i płacisz) , no spoko skoro Pan Adam ma takie zasady to rozumiem albo się na nie zgadzam albo nie i koniec dyskusji...

ale swoje zdanie możecie dalej wypowiadać , z chęcią poznam opinie na ten temat.

Edytowano przez PRYNCYPAL (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

I co użytkownicy zgadzają się z tym ??

I chętnie podają ??

Czy wymuszasz od nich nie poda to blok ..

 

A tak poza tym niech mi ktoś wytłumaczy po po komu moje dane chyba... ? Ważniejsze bym opłacił kasę tak ??

Takie dane są niezbędne do świadczenia usługi i spraw prawno-podatkowych więc w zasadzie nie ma tutaj o czym rozmawiać. Raz na 50 kont trafi się ktoś z bzdurnymi danymi ale wtedy jest od razu blokada. Inna sprawa, że łatwo podać coś czego my nie jesteśmy w stanie zweryfikować ale to też już nie nasz obowiązek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jemu może i niby nie robić różnicy.

Ale np. urząd skarbowy może dosyć dziwnie potraktować takie wystawione faktury na widmo.

Więc dla świętego swojego spokoju, żeby nie musieć przed różnymi urzędasami udowadniać, że nie jest się wielbłądem, to usługodawcy jednak weryfikują takie kwiatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ad. 1) Konto w banku też masz na fałszywe dane? W szkole w dzinniku też miałeś fałszywe dane? Po coś nadaje się nam imię, nazwisko, pesel.

ad. 2) Jak chciałeś otrzymać paczkę nie podając swoich danych?

ad. 3) Szczerze mówiąc takie zachowanie nie jest do końca normalne i z mojego punktu widzenia należałoby się zastanowić nad diagnostyką. Ja absolutnie się nie śmieje, nic w tym stylu, ale niestety Twoje liczne zachowania świadczą o zaburzeniach o charakterze lęków, m.in. mogą być to zaburzenia nerwicowe, dokładnie rzecz biorąc np. "Zaburzenia lękowe o charakterze fobii". Tutaj jednak należy przeprowadzić rozmowę na żywo z neurologiem, który może zdecydować o skierowaniu do psychiatry. Oprócz terapii można wdrożyć np. trójcykliczne antydepresanty; ale tak jak mówię, co dokładnie i o co tu chodzi powie Ci neurolog.

Edytowano przez wood (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY
Poza tym dane jak wypłtyna, (ktoś napisał wyżej) to udowodnij potem ,ze to od tego czy tamtego a pyzatym nikt chyba nie chce mieć kontaktów z policja ( długo trwałe,kosztowne i mało skuteczne , albo sądy a się wleczesz i wleczesz i płacisz i płacisz) , no spoko skoro

Kto Tobie takich bajek naopowiadał, że poszkodowany ponosi koszty sprawy? Oprócz dojazdów, które są potem zwracane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No spoko ale jednak to internet , skoro wy tak podajecie i takie są zasady to w porządku.

Poprostu interesowało mnie dlaczego , może i masz racje z fobiami

( no ale jak się słucha w tv interwencja czy coś to człowiek się potem boi)

tzn ja stosuję zasadę Najpierw pomyśl potem zrób.

skoro takie dane wymaga hosting a ja chcę to muszę się dostosować.

Interesowało mnie tylko dlaczego....

 

To teraz pytanie do pana Adama jeśli dostosuję się do regulaminu moje konto zostanie odblokowane ?

 

aha i nie robiłem tego by zepsuć opinię panu adminowi , (nawet pytałem się czy coś go nie obraza)

tylko z czystej wiedzy, no ale dziwne to trochę dla mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY
To teraz pytanie do pana Adama jeśli dostosuję się do regulaminu moje konto zostanie odblokowane ?

Tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mzone, w takim razie, dlaczego największe forum warezowe ( to z napisem "ciemny" w nazwie) ma jednego właściciela od 5 lat, i nikt go jeszcze nie "odwiedził" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Same imię i nazwisko nic nikomu nie mówi.

 

Co do adresu to już trzeba być ostrożniejszym.

 

Osobiscie numeru PESEL nigdzie nie podaję.

 

 

 

 

Akceptując regulamin jest równoznaczne z zawarciem umowy. Ty jak i admin powinni się z niej wywiązywać.

 

Nie chcę cię do niczego namawiać, ale to firma i mają setki klientów. A jak policja chce się z tobą skontaktować, to i tak dojdą(bo na 100% nie potrafisz się skutecznie maskować).

 

 

 

 

To są typowe zdania powtarzane wszędzie:

 

W internecie nie jesteś anonimowy!

 

W internecie twoje dziecko nie jest bezpieczne!

 

Jeśli podasz swoje imię i nazwisko to już każdy wie wszystko o tobie!

 

Niestety często słyszymy je od osób, które się na tym nie znają. Nauczyciel od infy będzie Ci mówić, że dojdą po IP i portach. G**** prawda(za przeproszeniem), jest specjalna sieć, która jest specjalnie stworzona(nie dojdzie się kto cokolwiek zrobił). Jak ktoś się troche bardziej zna to wie o czym mówie.

 

 

 

 

 

 

 

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

I co użytkownicy zgadzają się z tym ??

I chętnie podają ??

Czy wymuszasz od nich nie poda to blok ..

 

A tak poza tym niech mi ktoś wytłumaczy po po komu moje dane chyba... ? Ważniejsze bym opłacił kasę tak ??

 

Jeżeli Adam miałby problemy np. z organami ścigania bo klient Kowalski ma u niego konto i naruszył załóżmy warunki licencji czy inne bzdurne karalne badziewie to on w tedy podaje dane takiego kowalskiego i ma czyste sumienie. :)

 

Dodatkowo w dokumentach firmy musi się wszystko zgadzać. Adam nie może za to rozpowszechniać tych danych osobowych gdyż jest coś takiego jak ochrona danych osobowych więc nie widze tu problemu w podawaniu danych osobowych.

 

Jak pójdziesz po dowód osobisty i nie podasz swoich danych osobowych to gratuluje...

 

Przed kupnem hostingu warto poczytać regulaminy. Nikt nie każe podawać danych osobowych - wystarczy nie kupować hostingu :)

Edytowano przez Kamikadze (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@PRYNCYPAL: Wiesz nie chce być nie miły, ale odstaw trawkę albo przynajmniej nie zajmuj się takim tematem w roli administratora forum. Dane są czymś ważnym i oczywiście powinniśmy uważać gdzie je wklepujemy, ale bez przesady - zachowujesz się tak jakby zakupy przez internet wyszły wczoraj i podanie danych w sieć to spisek przeciwko ludziom. Nawet kupując w sklepie piwo i Pani widząc w Tobie być może niepełnoletnią osobę może zapytać o dowód - pokażesz dowód, tam są Twoje dane osobowe, tak samo jak w przypadku admina hostingu też sobie może je spisać i dowolnie użyć, ale tego nie zrobi jak 99% innych firm i ludzi, którzy je reprezentują. Byłem w szoku jak napisałeś "Czy wy też podajecie te dane?" - to po co ten formularz na stronie, przecież jeśli to by było zbędne to by tego nie wymagali.

 

Ogólnie mam radę - mniej telewizji i tej medialnej kupy, którą Ci serwują do głowy. Powtarzają tak długo daną informacje aż w to uwierzysz. W kółko, przez 24 godziny wracają, wmawiają, zmiana programu i znów to samo i znów... jakby chcieli to media by sprawiły, że w 2 tygodnie każdy by ręką podcierał dupe gdyby mówili, że to zdrowsze i powtarzali na umór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GłowaNet miał pełne prawo zablokować serwer za podanie niepoprawnych danych osobowych. Nawet zamawiając serwer za granicą nie uda Ci się tego zrobić bez ujawnienia swoich danych - musisz w końcu zapłacić za usługę, np. poprzez Paypal, a posiadając konto w Paypalu też musiałeś potwierdzić swoją tożsamość.

 

Co do samej legalności strony, to jeśli obawiasz się, że jest niezgodna z polskim prawem, to raczej odpadają wszystkie polskie firmy, gdyż polskie firmy nawet posiadając serwery za granicą podlegają pod polskie prawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze rozwiązanie to zakup. Hostingu w Polsce,ale tylko jedna lokalizacja Holandia. Jest już takie jedno forum. I raczej nikt się nie czepia (stoi dosyć długo) ze jest to polskie forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jeśli temat aktualny - Może rootnode.net?

Serwery w NL i w miarę przystępna "polityka" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

Hmm, idz do prawnika i pogadaj a moze nawet w Polsce bedziesz mogl postawic.

 

W TV gadaja o gwalceniu, pedofilii itp i nie sa karani. Do tego jest duzo luk w prawie (Nie mozna sprzedawac papierosow nieletniemu, ale nieletni moze kupic i palic...)

Edytowano przez Matmaxalez (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zarazie zawiesiłem temat z tym forum już jakiś czas temu, tzn forum jest "zamrożone" mam nadzieje ,ze kiedyś uda mi się postawić taką stronkę.

oczywiście wszelakie pomysły proszę pisać jak najbardziej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×