Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
other

[wirtualny] tani hosting na bloga/stronę

Polecane posty

Witam, jestem studentem i chciałbym prowadzić swoją stronę prawdopodobnie opartą na drupalu.

 

Jaki hosting polecacie, jeżeli miłaby on być tani - naprawdę tani, czyli do 20-30zł/rok i nie więcej przy przedłużaniu?

 

Nie mam zamiaru zarabiać na stronie, na stronę przez długi czas raczej nikt nie będzie wchodził poza moimi testami, więc naprawdę nie mam dużych wymagań. Chodzi o to że planuję stronę rozwijać jakiś czas i żeby nie okazało się że firma hostingowa zniknie po kilku miesiącach, a moje wysiłki pójdą na marne. Chciałbym mieć też możliwość umieszczania swoich plików (notatek) i udostępniania ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też mogę śmiało polecić te dwie firmy. Przy czym jeżeli będziesz wybierał unixstorm to powinieneś decydować się na pakiety Start-2 lub Start-3 i brać pod uwagę to, że w przyszłym roku możesz już nie trafić na promocję. Z głowanet możesz wybrać jedynie pakiet mini.

Poza tym możesz sobie jeszcze zobaczyć http://www.moje.webh.pl/cart.php pakiety MiniMini ..., przy czym co do jakości nie mogę się wypowiedzieć, bo nie korzystałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×