Skocz do zawartości
anex

Konfiguracja programu firmowego

Polecane posty

Witam,

chciałabym się dowiedzieć od forumowiczów ile kosztowało by konfiguracja wraz z cała specyfikacją danej firmy pewnego oprogramowania. Załużym, że przychodzi klient prosi o zainstalowanie programu i jego konfiguracji. Program jest mocno zaawansowany w katalogi i tabele gdzie trzeba wpisywać każdy szczegół jakim firma handluje na moje oko to jest pracy na jakieś 2-3 dni plus nauka tego oporgramownia wraz z późniejszym wdrożeniem tego programu w firmie czyli nauczenie pracowników jego obsługi. Jaki może być koszt takiej usługi ? Czy ktoś wie jakie wynagrodzenie powinien wziąć ktoś kto to zrobi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głownie zależy od tego jak cenisz swój czas.

2-3 dni roboty, ale od rana do wieczora? Określ sobie mniej więcej ilość godzin jakie spędzisz nad tym, nie wiem na ile wycenisz swój czas. Załóżmy, że 50 zł/h. Dorzuć czas potrzebny na przeszkolenie pracowników. Pomnóż razy ilość godzin i zapytaj się siebie czy wdrożenie tego softu jest warte tej ceny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To zależy jaki program, generalnie firmy biorą około 60 złotych za godzine pracy administratora.

Osoby prywatne napewno mniej, myślę że około 20-30 złotych za godzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podaj nazwę programu - godzina pracy wdrożeniowca programu do zarządzania firmą to minimum te 100zł netto - jeżeli chodzi o firmy.

Prywatnie znajdziesz pewnie kogoś taniej - jednak to zazwyczaj nie są produkty, do których jest dostępna publicznie pełna dokumentacja więc radziłbym uważać na freelancerów akurat w tym przypadku.

 

PS. Wprowadzanie towarów do systemu to już raczej zadanie klienta, chociaż jeżeli ma je w jakimkolwiek formacie elektronicznym, to zazwyczaj można je zaimportować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×