Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
AdgetPro

Szukanie sponsora

Polecane posty

Cześć.

Mam w zanadrzu ciekawy projekt, nad którym poświęcam swój czas już od kilku miesięcy z pewnym zarobkiem. Potrzebowałbym serwer dedykowany, ale niestety fundusze nie pozwalają mi na samodzielność w tym kierunku. Orientujecie się gdzie i jak można szukać sponsora? Pisać bezpośrednio do firm, które oferują serwery dedykowane? A może znacie jakąś firmę, która oficjalnie ogłasza się, że zasponsoruje ciekawy projekt?

 

Czekam na podpowiedzi, z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kopaczka

Po co Ci serwer dedykowany? Nie lepiej od vpsa zacząć?

Jeżeli byś przedstawił swój projekt to myślę, że na forum ktoś by się odezwał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy jaki projekt oraz co oferujesz w zamian ;) Sponsor może być zwykłym szarym człowieczkiem, niekoniecznie to musi być firma. Jeżeli twój projekt to ots czy jakaś sieć serwerów cs to daj sobie spokój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, żadne tibie ani CS'y. Dość ambitny, angielskojęzyczny projekt z asami w rękawie.

 

No to ujawnij o co chodzi, a nie baw się w podchody ;/ Może ktoś z forum ci odpowie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie w tym sęk, że jakichkolwiek szczegółów nie chciałbym ujawniać publicznie. Stąd też moje zapytanie, gdzie można szukać takich sponsorów, aby bezpośrednio do nich uderzać i tylko im zdradzać szczegóły projektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie będzie to łatwe i szybkie, jeśli dobrze opiszesz o co chodzi i prześlesz to może kogoś znajdziesz. Wątpię jednak aby ktoś dał Ci cały serwer tylko na podstawie krótkich informacji i za friko.

 

Przez oferty typu: " mam forum CS, szukam sponsora" których chyba każda firma dostawała swojego czasu ogromną ilość, jest to zadanie graniczące z cudem, ale życze powodzenia. Oczywiście nie radzę Ci opisywać dokładnie zagadnienia na forum, tylko bezpośrednio do potencjalnego sponsora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×