Skocz do zawartości
Pitu

Skaczący load

Polecane posty

No to nie pozostaje Ci nic innego jak zglosic usterke sprzetowa. Na dowod wyslij zwrzut z vmstat, bo on najlepiej obrazuje problem.

 

Swoja droga to ciekawe, ze jakiejs porzadnej sieciowki nie wlozyli...

 

W sumie na większości dedyków w tej chwili wrzucają realteki i zwykle dają radę nawet na b. obciążonych systemach (chociaż fakt że intel to nie jest ;-).

Ogólnie jeśli chodzi o jakość sprzętu w hostingowniach to czasem można się naciąć na głupie problemy które kończą się wykłócaniem z supportem ;].

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie na większości dedyków w tej chwili wrzucają realteki i zwykle dają radę nawet na b. obciążonych systemach (chociaż fakt że intel to nie jest ;-).

Ogólnie jeśli chodzi o jakość sprzętu w hostingowniach to czasem można się naciąć na głupie problemy które kończą się wykłócaniem z supportem ;].

Pozdrawiam

 

Serio z tymi realtekami? Ja nie mam ani jednego serwera z taka sieciowka. W wiekszosci mam Intele i kilka Broadcomow.

 

No chyba, ze to takie psudo serwery no to wtedy rozumiem. Patrzac na to co podal lspci to tak wlasnie w naszym przypadku jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serio z tymi realtekami? Ja nie mam ani jednego serwera z taka sieciowka. W wiekszosci mam Intele i kilka Broadcomow.

 

No chyba, ze to takie psudo serwery no to wtedy rozumiem. Patrzac na to co podal lspci to tak wlasnie w naszym przypadku jest.

 

No na pewno hetzner daje w tych średnich/tanich dedykach właśnie realteki.. Na przykład w takim: http://www.hetzner.de/hosting/produkte_rootserver/eq6. I tych na AMD też. Być może mają część parku maszynowego na intelach, nie wiem ;-). W OVH z tego co widzę to intele zintegrowane, ale wydawało mi się że też gdzieś widziałem...

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisałem wczoraj do supportu lecz na razie cisza. Na e-maile informacyjne odpowiadali po kilku godzinach. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisałem wczoraj do supportu lecz na razie cisza. Na e-maile informacyjne odpowiadali po kilku godzinach. :D

Sprawdź czy nie masz jakiejś opcji na zgłoszenie awarii krytycznej czy coś takiego, wtedy trafia do innej przegródki ;-).

I dawaj znać jak idzie naprawa problemu bo to ciekawe ;>.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK będę pisał na bieżąco. Co do zgłoszenia wybrałem "Problem ze sprzętem" w Ticketach więc powinni raczej szybko zareagować na e-mail.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wykonali test, odpowiedź brzmi: "...the hardware-test has finished without errors...".

Jeżeli byłby ktoś zainteresowany znalezieniem błędu, najprawdopodobniej w konfiguracji, który powoduje skoki load zapraszam na PW (orientacyjna cena).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×