Skocz do zawartości
Gość Matmaxalez

[Opinie] Hostnolimit.eu

Polecane posty

Gość N3T5kY

Tak od dawna wyglądał, i nadal będzie rynek hostingowy na allegro.

 

Pewnego razu widziałem opis kumpla iż sprzedaje hostingi za 1zł na allegro, to odpisał

 

 

musze gościowi zapełnić dedyka nieżle płaci za to bo nie wyrobi na dotacje

 

:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duzo osob sie skusiło.

Duzo osób potem będzie pisać na forach, "gdzie są moje dane?".

 

Przy takich kosztach (9.67 PLN na rok :D ) to ta "firma" nie jest w stanie nawet utrzymać konta reseller (ba nawet zwykłego konta), a co dopiero jakiegoś dedyka z nielimitowaną powierzchnią. Takich firemek jest pełno na Allegro, prawdopodobnie bez zarejestrowanej działalności, bez konkretnego zaplecza itp.

 

Życzę powodzenia tym co wygrali tą aukcję, ale niech potem nie piszą że "firma" jest beeee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czym innym jest opiniowanie danej firmy, czasami nawet i z dopuszczonym lekkim sarkazmem, a czym innym szczeniackie wybryki wandalizmu sieciowego.

 

Dla mnie to wygląda na odsprzedaż kont na jakimś resellerze.

Ale moja opinia niestety zacznie się i jednocześnie skończy na takim oto czymś:

C:\Users\Konrad>tracert hostnolimit.pl
Nie można rozpoznać nazwy systemu docelowego hostnolimit.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Kafi: dlatego masz taki wynik, bo zapuszczasz tracert'a na złą domenę.

Zamiast .pl powinno być .eu, czyli: Hostnolimit.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Kafi: dlatego masz taki wynik, bo zapuszczasz tracert'a na złą domenę.

Albo ja jestem ślepy, albo w tytule aukcji jest

Niemiecki Hosting Hostnolimit.pl BEZ LIMITÓW ROK!

Wyszukiwanie w treści opisu wyrażenia .eu też nie zwraca niczego.

 

Więc zapuszczam dokładnie na taką, na jaką chyba powinienem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

http://allegro.pl/st...1403152221.html

 

To ile oni mają tych serwerów? :D Po miesiącu ich nie będzie przecież i znowu będzie że jakaś firma uciekła / zbankrutowała bez słowa :D

 

 

/// Na dysku 500GB tyle kont bez limitu transferu to... AUA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Ciekawi mnie co taka firma może zrobić po zapełnieniu dysku? Zwłaszcza jak nie uda im się zarobić na nowy dysk bo i tak są na minusie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hostnolimit.eu to moja największa porażka w życiu!

Wybrałem ten hosting skuszony ceną (30zł za wszystko nielimitowane) i na początku byłem bardzo zadowolony- do czasu.

Pewnego dnia serwer tak po prostu przestał działać, napisałem od razu do obsługi technicznej(odpowiedzi nie otrzymałem) i po około godzinie serwer został przywrócony.

Niestety taka sytuacja miała miejsce PRZYNAJMNIEJ 1-2 razy na tydzień ;/

 

Ale to oczywiście nie był koniec problemów z tym poronionym hostingiem!

Kilka nie temu znów przestał działać serwer, a po sprawdzeniu skrzynki okazało się że panowie z hostnolimit napisali mi maila(jak miło z ich strony) w którym przepraszają za to że nie działają serwery, ale najzwyczajniej w świecie firma udostępniająca im serwery pod hosting zerwała z nimi umowę i muszą przenieść hosting do Angli (z Niemiec)

 

No dobra, jak byli tacy "źli" to czemu by tu nie zmienić miejsca hostingu- wszystko pięknie ładnie, tylko gdzie są moje pliki???

 

Na odpowiedź musiałem czekać do dalszej części maila, w którym oznajmiają że PLIKÓW NIE UDAŁO SIĘ ODZYSKAĆ - WTF?!

 

Dobija mnie fakt, że po raz 3 musiałem stawiać na nowo serwis o pewnej grze - do trzech razy sztuka mówią, no i też miałem nadzieję że tak będzie...

Tymczasem mam ochotę wrzucić im granata odłamkowego do siedziby, bo... SERWERY ZNÓW NIE DZIAŁAJĄ I ZNÓW PISZE ŻE KONTO JEST ZAWIESZONE!

 

W mailu który od nich dostałem panowie przepraszali i obiecywali że TAKA SYTUACJA JUŻ NIGDY NIE BĘDZIE MIAŁA MIEJSCA.

Dziękuję za słowność i konsekwencję w biznesie- konsekwentnie tracicie klientów.

 

Czy jest możliwość pozwania do sądu tejże firmy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hostnolimit.eu to moja największa porażka w życiu!

Wybrałem ten hosting skuszony ceną (30zł za wszystko nielimitowane)

Mogę Cię pocieszyć, to toja pierwsza i... nie ostatnia taka "porażka" w życiu :D

Jak Kafi wspomniał, żeby pozwać firmę do sądu musisz mieć najpierw co pozywać :D Ponad to z mojego (i nie tylko) doświadczenia wynika że nie masz co się tak napinać, bo i tak to jest nie możliwe żeby Ci ktokolwiek za ta cenę i na tych warunkach (wszystko unlimited) był w stanie świadczyć usługę hostingową na jakimkolwiek poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hostnolimit.eu to moja największa porażka w życiu!

Wybrałem ten hosting skuszony ceną (30zł za wszystko nielimitowane)

Takich rzeczy to chyba nawet w Erze nie ma :D Czego oczekiwałeś za tą kwotę?

 

Czy jest możliwość pozwania do sądu tejże firmy ?

A za co? W innym wątku był już temat backupu, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jakby ktos chcial sprawdzic ich hosting to moge dac do testowania na pare dni/tygodni ten za 9zl z unlimitem, jedyne co zauwazyle mto problemy ftp maja, a tak jako przecietny klient wieciej problemow nie widze, zapraszam na pw to dam dane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Jeżeli kupujesz za 30 zeta no-limit to jedyne co możesz zaskarżyć do sądu to własną głupotę. Naiwność ludzi nie zna granic, doprawdy. Zaprawdę powiadam wam, nie bierzcie byle by było tanio. To że jest tanio i wypasione warunki, nie oznacza że jest OK. Przykładem może być ów firma czy cal.pl i ich tureccy przyjaciele ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×