Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
dancop

Shoutcast z autopilotem

Polecane posty

Szukam alternatywnie:

 

 

a. serwera shoutcast (na początek 100 slotów 96kbps stereo) z autopilotem (min. 5 GB)

Liczy się dla mnie stabilność usługi i jak najbardziej rozwinięty autopilot (jak najwięcej opcji związanych z jinglami, ramówkami itp)

 

albo

 

b. skryptu autopilota, który zainstaluje u siebie na dedyku. Szukam tak naprawdę skryptu, który pozwoli na podczepienie pod dany utwór konkretnej zapowiedzi, albo wybranie zapowiedzi z folderu. Nie wiem, czy coś takiego powstało, a jak nie, czy byłoby trudne do zakodowania.

 

Jakieś pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No własnie sobie myślę, żeby po kolei wziąć serwery testowe u różnych providerów i samemu wybadać co mi najbardziej odpowiada. Zajmie to trochę czasu, ale rezultat będzie najbliższy oczekiwaniom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No własnie sobie myślę, żeby po kolei wziąć serwery testowe u różnych providerów i samemu wybadać co mi najbardziej odpowiada. Zajmie to trochę czasu, ale rezultat będzie najbliższy oczekiwaniom.

Gdybyś mógł dać znać byłbym wdzięczny.. bo też się rozglądam za takim oskryptowaniem.

 

//co do freecast głupio wygląda pusta przestrzeń na pół strony.. tak mało profesjonalnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

//co do freecast głupio wygląda pusta przestrzeń na pół strony.. tak mało profesjonalnie..

Zapewne piękny flash na pół ekranu Ci się nie załadował. Też ich nie lubię, ale nie blokuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×