Skocz do zawartości

Polecane posty

Co sie stalo z livenet.pl? Oplaca sie tu brac jeszcze serwer dedykowany? Tzn moze oplaca bo tanio, ale jak z supoortem i jakoscia, czeste pady?

 

Livenet.pl nie dziala, ale za to http://esynergy.pl/

sprzedali sie?

 

Może jakiś rebranding zrobili aby ratować marny wizerunek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A juz mialem oplacac dedyk u nich, dobrze ze tu jeszcze zajrzalem, bo nawet nie wiedzialem ze maja jakis problemy finansowe, no nic zamowienia juz u nich nie zakoncze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja obecna opinia o Esynergy:

 

Od lutego do połowy maja, było raz dobrze, raz źle... zgodnie z opiniami na tym forum. Spodziewałem sie tego biorąc pod uwagę cenę mojej usługi. Sporo pojedynczych padów (2-3 minuty) wciągu dnia. Ale jak już nadmieniałem SPODZIEWAŁEM się tego i w pełni byłem świadom jakości usług świadczonych przez LiveNet/Esynergy.

 

JEDNAK! :)

Od miesiąca brak dostępu zdażył się RAZ i to było w środku nocy 5 minut. Łącze działa stabilnie, serwery również. Według BOKu, wniedawno wywalili jakiegoś klienta świadczacego VPSy i że wsprowadzają zmiany. Pokrywa sie to z ilością padów (Luty-kwiecień a maj-czerwiec). Zobaczymy co dalej ;) Projekt który prowadzę nie rozwija sie na tyle dobrze by inwestować w lepsze rozwiązanie, więc pozostaje tu gdzie jestem. Napewno za jakiś czas ponownie poinformuję o swoich odczuciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@up cisza przed burzą :D

 

wniedawno wywalili jakiegoś klienta świadczacego VPSy

 

hmm, ciekawa polityka wywalania osób które za bardzo korzystają z swoich maszyn (jeśli dobrze zrozumiałem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przez ok. 20 minut wysokie lossy, duży ping ;) Brak odpowiedzi od supportu (pierwszy raz). Chyba coś niespodziewanego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Znalazłem na ich stronie :P

 

Gwarantowany czas reakcji pomocy technicznej: do 5 godzin

 

Też mi żart, ciekawe skąd skopiowali? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Posiada ktoś do nich telefon, te na ich stronie nie działają, a BOK cisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Facebooku jest podany tymczasowy numer gadu-gadu jeszcze do kontaktu, spróbujcie tutaj: 46506332

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

W necie pisali chyba że im router padł w innym DC gdzie trzymają swoje sprzęty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"W zewnętrznym centrum danych w którym znajdują się nasze routery wystąpił problem z zasilaniem, w związku z tym obecnie występuje problem z dostępem do usług. Czekamy na informację o terminie usunięcia awarii i przyczynach awarii."
Około 30 minut później:

"Otrzymaliśmy informację że awaria została usunięta. Będziemy starali się wyjaśnić czemu nie zadziałało zasilanie awaryjne u naszego dostawcy. W najbliższym czasie postaramy się przenieść routery do naszej serwerowni."

 

Info z: https://www.facebook.com/esynergypl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ta firma jeszcze istnieje??? Zawiesili mi serwer, mimo że zapłaciłem kilka dni przed terminem. Zero odpowiedzi od supportu, chociaż od 4 dni wysyłam emaile na wszystkie możliwe adresy i utworzyłem kilka zgłoszeń w panelu. Telefonu rzecz jasna nikt nie odbiera. Czy ktoś ma podobne problemy? Czy ta firma się zwinęła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×