Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
lucaspl

sVOICE.pl vs lucaspl+KaMaZZ

Polecane posty

@ sVOICE.pl

 

Nie dziwię się że nas krytykujesz skoro zbanowaliśmy Ci może z 3-4 konta, a posty które pisałeś przedstawiały Cię delikatnie mówiąc w złym świetle.

 

@ ertcap

 

Myślę że troszkę przesadzasz, my nie wyrzucamy niepożądanej społeczności tylko ją edukujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ sVOICE.pl

 

Nie dziwię się że nas krytykujesz skoro zbanowaliśmy Ci może z 3-4 konta, a posty które pisałeś przedstawiały Cię delikatnie mówiąc w złym świetle.

 

@ ertcap

 

Myślę że troszkę przeszkadzasz, my nie wyrzucamy niepożądanej społeczności tylko ją edukujemy.

 

Kolejne konta były tylko po to by się pośmiać z użytkowników tam przebywających albo gdy widziałem że jakiś nasz Klient, który jest na tyle ułomny aby pisać na forum zamiast do supportu nie musiał czytać głupot które ludzie tam piszą, wtedy zakładałem konto i odpisywałem. Prawda jest taka że każdy ma gdzieś to forum, nawet firmy hostingowe które regularnie wystawiają tam posty mają takie same zdanie, robią to tylko po to aby przypadkowe osoby mogły znaleźć jakieś informacje.

 

A jeśli chodzi o edukację? po pierwsze aby edukować kogoś pierw samemu trzeba mieć wiedzę i być dobrze wychowanym, wypowiadać się na wysokim poziomie oraz próbując pomagać innym samemu się na tym znać a nie pisać od rzeczy. A tak na prawdę banujecie tam każdą osobę która wam nie odpowiada lub jest zagrożeniem dla firm które "akceptujecie" w swoim małym świecie. :D

 

Prawda jest taka że GHT nie sięga do pięt WHT ponieważ tutaj jest wysoki poziom dyskusji , każdy może się wypowiedzieć bez względu z jakiej jest firmy i można uzyskać profesjonalną pomoc oraz opinię ze względu na bardzo dużą ilość aktywnych użytkowników a nie w przeciwieństwie do GHT - 20 aktywnych - 20 przeglądających

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dlatego że użytkownicy jakby nie mówiąc są debilami dla Ciebie, postanowiłeś założyć voicehostingtalk.pl kopiując praktycznie 70 % forum.

 

Rozumiem że i ja jestem nieukiem i idiotą który kieruje społecznością o takim samym poziomie która wyrzuciła Ciebie jako wykolejeńca który jako jedyny prezentował sobą wyższy poziom.

 

Myślę że na tym zamknę z Tobą dyskusję. Chcesz coś sobą prezentować to rób to, mi nic do tego.

 

PS.

 

 

A Ty masz głupi łeb i c*j Ci w pysk :D

 

A to jeden z Twoich postów w którym prezentujesz wysoki poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dlatego że użytkownicy jakby nie mówiąc są debilami dla Ciebie, postanowiłeś założyć voicehostingtalk.pl kopiując praktycznie 70 % forum.

 

Dla mnie nikt nie jest debilem, każdy reprezentuje własny poziom to już raczej kwestia wychowania i przykładu, tyle że mi nie chodzi o pojedyncze osoby tylko o ogólną atmosferę i poziom całego forum. O administrację która nie potrafi wprowadzić tego typu działalności tylko próbuje w jakiś sposób kontrolować wypowiedzi użytkowników zamiast wprowadzać proste zasady które by pozwoliły na podwyższenie poziomu.

 

A jeśli dla Ciebie, kolor stylu jest kopiowaniem forum, w tym momencie powinieneś zgłosić sprawę do prokuratury, o ile prawa GHT na wygląd są zarezerwowane.

 

Rozumiem że i ja jestem nieukiem i idiotą który kieruje społecznością o takim samym poziomie która wyrzuciła Ciebie jako wykolejeńca który jako jedyny prezentował sobą wyższy poziom.

 

Nie wnikam w poziom Twojego wykształcenia dlatego nie dyskutujmy na temat tego czy jesteś nieukiem czy nie. Bardziej mi chodziło o to że osoby nie mające pojęcia w temacie który zostaje poruszony, nie powinny się wypowiadać. Jeśli dla "społeczeństwa" jak to Ty nazywasz osoba która prowadzi dość dużą markę zajmującą się sprzedażą i jako nieliczna ma coś do powiedzenia na rynku (chodzi o konkretny target, którym się zajmujemy) jest "wykolejeńcem" to pogratulować użytkowników. Natomiast jeśli dla użytkowników osoba która za dużo pisze niewygodnych rzeczy jest osobą która wydaję się być kimś kto podwyższa swój poziom to również gratuluje

 

Myślę że na tym zamknę z Tobą dyskusję. Chcesz coś sobą prezentować to rób to, mi nic do tego.

 

Wystarczy że reprezentuje swoją markę, która od 3 lat ciągle się rozwija i przoduje, tyle mi wystarczy

 

PS.

Nie będę cytował tutaj Naszych rozmów ani niektórych postów żeby Cię nie kompromitować.

 

 

Faktycznie, tego się nie da ukryć mam trudny charakter, ale zawsze staram się być obiektywny i mimo to utrzymać poziom rozmowy, niestety w kontakcie z niektórymi użytkownikami GHT trudno jest zachować poziom i utrzymać nerwy na wodzy

 

 

Również zakończę rozmowę z Tobą, ponieważ w postach w których uczestniczą niektórzy użytkownicy w/w forum, rozmowy są zbliżone do niektórych sieci serwerów z 13 letnią społecznością.

 

@Edit.

 

Tak powyższy post jest po rozmowie z kamazem który powinien mieć zakaz wypowiadania się na jakimkolwiek forum, potrafi doprowadzić ludzi własnie do takich zachowań, niestety nie ma się czego dziwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak powyższy post jest po rozmowie z kamazem który powinien mieć zakaz wypowiadania się na jakimkolwiek forum, potrafi doprowadzić ludzi własnie do takich zachowań, niestety nie ma się czego dziwić.

Aj aj aj, nie ugotuj się tam ;-)

w/w post został napisany również po zarzuceniu Ci oszustw, ale skoro nie potrafisz przyznać się do błędów i poprawić, a w swojej całej egzystencji szukasz okazji do zarobku, no to bym Ci tu rzucił epitetem, ale powstrzymam się, bo na takich ludzi zwyczajnie szkoda mi czasu, a na WHT powinieneś zostać potraktowany tak samo jak na GHT, jak najmniej takich napinaczy na publicznych forach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aj aj aj, nie ugotuj się tam ;-)

w/w post został napisany również po zarzuceniu Ci oszustw, ale skoro nie potrafisz przyznać się do błędów i poprawić, a w swojej całej egzystencji szukasz okazji do zarobku, no to bym Ci tu rzucił epitetem, ale powstrzymam się, bo na takich ludzi zwyczajnie szkoda mi czasu, a na WHT powinieneś zostać potraktowany tak samo jak na GHT, jak najmniej takich napinaczy na publicznych forach :D

 

Ten post został dodany po Twojej wypowiedzi na opublikowaną przeze mnie ofertę kluczy steam, na które wystawiałem FVAT.

Nie szukam okazji do zarobku, ponieważ zarabiam bardzo dobrze, a rozwijanie się jest rzeczą naturalną.

Z tego co zauważyłem to Ty się napinasz, dlatego ludzie Cię tu traktują.

 

Zastanawia mnie, dlaczego miałbym dostać tu bana? może faktycznie dostanę, ale jeśli myślisz że zmieni to moje nastawienie do was oraz powstrzyma od pisania prawdy oraz tego co myślę, to się grubo mylisz kamazie, może warto aby użytkownicy tego forum dowiedzieli się o was więcej?

 

A jeśli tak wam zależy na walce z nielegalnymi hostingami VT 2.1 to proponuje zbanować również Ventrilosrv oraz Net-Speak. Chociaż powtarzając się w tym temacie zaczynacie się już ośmieszać, ponieważ ten temat został zamknięty a sprzedaż została ogólnie zaakceptowana przez społeczeństwo esportowe

 

Przepraszam administrację WHT za to przykre przedstawienie ze strony użytkowników GHT, niestety nie mogę pozostawać bierny w tym temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatni mój post, bo nie chcę tu wyłapać warna za jakieś prywatne rozmowy.

 

Znajdź coś, co do czego mógłbyś się do mnie przyczepić, może jakieś oszustwa, niejasności ?

Ja w przeciwieństwie do Ciebie nie mogę sobie nic zarzucić, a nie prowadzę żadnej działalności, a Ty prowadząc działalność robisz takie machloje ?

W dodatku porównaj sobie mój i Twój wiek, zaraz się okaże, że dzieciak zachowuje się poważniej, niż dorosły facet.

 

Gdybyś nie miał sobie nic do zarzucenia, nikt by się Ciebie nie czepiał, szczególnie na GHT, gdzie wszelka forma nowych działalności, oczywiście legalna, jest mile widziana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatni mój post, bo nie chcę tu wyłapać warna za jakieś prywatne rozmowy.

 

Znajdź coś, co do czego mógłbyś się do mnie przyczepić, może jakieś oszustwa, niejasności ?

Ja w przeciwieństwie do Ciebie nie mogę sobie nic zarzucić, a nie prowadzę żadnej działalności, a Ty prowadząc działalność robisz takie machloje ?

W dodatku porównaj sobie mój i Twój wiek, zaraz się okaże, że dzieciak zachowuje się poważniej, niż dorosły facet.

 

Gdybyś nie miał sobie nic do zarzucenia, nikt by się Ciebie nie czepiał, szczególnie na GHT, gdzie wszelka forma nowych działalności, oczywiście legalna, jest mile widziana.

 

Nie chodzi o oszustwa czy niejasności, jak zdążyłeś zauważyć nie prowadzisz działalności, zapewne z Twoimi uprzedzeniami co do większości prowadzonych interesów w internecie nie powiodło by Ci się.

 

Chodzi raczej o to, że czepiasz się do wszystkiego i cała reszta, zachowujecie się jak sąd? Gdy po zmianie adresów IP w TS2 oskarżyliście mnie o crackowanie serwerów, mimo że wycofałem się z hostowania, waszym zdaniem to TS zakończył współpracę więc pytam się teraz, dlaczego hostuje TS3 i nie ma żadnych problemów? Wasz problem jest bardzo prosty, nie jesteście obiektywni w każdym poście, firmie szukacie słabych punktów dzięki którym można oczernić działalność , sprzedawane usługi tak było od zawsze. Waszym zdaniem svoice nie jest profesjonalną markę, więc moje kolejne pytanie brzmi dlaczego jako jedyni przy tej ilości serwerów mamy lokalizację Polską a inni serwery w OVH za 500zł ? tu jest własnie profesjonalizm oraz zapewnienie Klientom jakości oraz przełożenie zarobków na wydatki.

 

A jeśli chodzi o mój wiek, mam 23 lata i moim zdaniem, oraz zdaniem osób z którymi mam styczność, jestem poważny, tak jak wyżej napisałem, wszystko ma swoje granice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę o wydzielenie / usunięcie postów wyżej, nie mają nic do tematu a są to tylko prywatne żale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×