Skocz do zawartości

Polecane posty

Mi nie działa serwer od popołudnia, albo i wcześniej. Pisałem wszędzie gdzie mogłem i dzwoniłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l3szcz

Czy na prawdę nie wiecie jakie historie działy się z Livenetem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z pół dnia działania serwera to chyba wystarczy, żeby skopiować pliki i się przenieść ... no chyba, że Wy na prawdę jesteście uparci i nie słuchacie porad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby nie było jestem wiele lat z livenetem i pomijając małe zgrzyty, to i tak byłem zadowolony. Tylko takie sytuacje jak ta dają mocno do myślenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

4 dni posiadam u nich serwer dopiero. Znajomy korzysta z Esynergy już 4 miesiące i mówił że problemów nie ma ale jak widać znowu wydałem kaskę w błotko. Cóż Może ktoś ma dobrą firmę z VPS lokalizacja może być PL DE pod serwery Voice Shoutcast HLTV?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tu nie pisz z prośba o oferty, jest do tego odpowiedni dział. Livenet działał dobrze te 4 miesiące, nic się nie działo złego, teraz była awaria i otrzymałem informację, że serwery zostały przeniesione do innego obiektu gdzie te problemy nie występują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tu nie pisz z prośba o oferty, jest do tego odpowiedni dział. Livenet działał dobrze te 4 miesiące, nic się nie działo złego, teraz była awaria i otrzymałem informację, że serwery zostały przeniesione do innego obiektu gdzie te problemy nie występują.

Jeżeli masz tak dobry kontak z administracją, przekaż aby odpisywali na maile i odbierali telefony bo to robi się denerwujące jak mają klientów szeroko w dupie. Zaraz odpisze ktoś że za taką cenę nie masz czego oczekiwać, ale wywalając te 120zł miesięcznie chyba czegoś oczekuje a oni to zapewnili w swojej ofercie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krzysztof - zawsze tak było z livenet / ncgroup a teraz esynergy więc kolega wcisnął ci bubel. W tej cenie masz do wyboru wiele profesjonalnych firm w których twój VPS będzie śmigał bezproblemowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem odpowiedź na maila, którego wczoraj wieczorem wysłałem na bok@livenet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem odpowiedź na maila, którego wczoraj wieczorem wysłałem na bok@livenet.pl

 

To w takim razie nie sprawdzają bok@esynergy.pl

 

38T6F.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znów to samo. Nie dość, że pad, to od 3 miesięcy całą pula IPkow livenetu wisi na spamhausie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znów to samo. Nie dość, że pad, to od 3 miesięcy całą pula IPkow livenetu wisi na spamhausie.

Ze spamhausem jest tragiczny kontakt. Pula klienta też jest na tym RBLu i jest problem z kontaktem do nich. Każą sobie wysyłać jakieś tickety i się nimi nie zajmują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ze spamhausem jest tragiczny kontakt. Pula klienta też jest na tym RBLu i jest problem z kontaktem do nich. Każą sobie wysyłać jakieś tickety i się nimi nie zajmują.

 

No ale jak się olewa miesiącami zgłoszenia spamu to nie ma się co dziwić, że później nie ma kontaktu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku, a raczej klienta, spam był dość szybko ogarnięty. Z /24 chyba 3 czy 4 hosty były zarażone jakimiś syfami. Mogliby chociaż odpisać, że mamy pocałować się w zadek, czy coś w ten deseń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również mam ten problem, VPS zbanowany w spamhouse. Chyba czas na zmianę hostu, bo to zapewne potrwa tygodnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na FB napisane, że infolinia już działa , numer też jest podany nowy.

Dzwońcie tam.
Dodatkowo widzę, że z listy spamhaus już czysto jest, mój serwer jest czysty i wolny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy livenet czy esynergy jak by się to nie nazywało to ciągle jest to samo, mieliśmy okazje korzystać z usług Livenet i nie można powiedzieć pozytywnego słowa dlatego z autopsji nie polecamy. Strona Livenet nadal leży i pewnie już nie powstanie.

Edytowano przez ServerSite.eu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z dziwnych informacji co lepsze telefonicznych (Pierwszy raz w dziejach gdy jestem ich klientem odebrali telefon) jest całkowicie inny właściciel i ekipa zarządzająca (Tak Pan na infolinii mówił) - choć tego nie mam jak potwierdzić. Jak by komuś się udało oficjalnie :)

 

Standardowo mają problemy na łączach (Niby DDoS'y) - uptime mam już 3 miesiące 15 dni.

Jednak bok szybko odpisuje i odbierają telefony (Dla mnie tel jest ważny).

Edytowano przez TheKrzysztofa (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×