Skocz do zawartości
Mikołaj FC.pl

Nowa Partia PJN

Polecane posty

Nie wiem czy widzieliście, ale na allegro można kupić domenę nie gorszą niż PIS.pl, czy PO.pl, czyli PJN.PL

 

Co myślicie o samej partii? Krótko mówiąc - ma szanse?

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie będę robił wywodów na ten temat, więc powiem (właściwie napiszę) krótko. Wytwór prosto z PiS'u wiele nie zwojuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Ale jeżeli nie będą pieprzyc trzy po trzy jak Kaczyński i nie nastawią się tylko na atak na PO to może i będą mieli szansę na sukces... Niemniej ja na nich głosować nie zamierzam, sympatyzuję jednej partii i nie zagłosuję na inną nawet jakby obiecali mi darmowy internet symetryczny w rurce 100 Mbit/s ;)

 

To że pis się rozpieprzy to było już od dawna wiadomo, można powiedzieć że pierwszy objaw był 10.04.2010. Kwestią czasu było to aż ludzie będą odchodzili z pisu. Prezydent zginął w Smoleńsku, co by nie mówić to w przeciwieństwie do Jarka nie ział nienawiścią do wszystkiego co się rusza, na placu boju został polityk agresywny i pokręcony wewnętrznie który odreagowuje swoje kompleksy na narodzie i na wszystkich i wszystkim... Ludzie to nie krowy i lubią czasem zmieniać poglądy. Ekipa z PJN miała chyba dość szukania wszędzie spisku żydów, masonów czy innej hołoty... Ja rozumiem że szukanie spisków jest dla niektórych sensem życia, ale nadmierny angaż powoduje właśnie takie a nie inne konsekwencje...

 

Z drugiej strony to całe PJN może być genialnym zabiegiem ludzi od PR. Kaczyński jest coraz mocniej pokręcony wewnętrznie, jest coraz mniej przewidywalny, odchodzą ludzie z jego partii, zakładają swój biznes, łapią 35% poparcie, idą na wybory, biorą te 35%, ludzie ich lubią bo jest nadzieja że w tym za przeproszeniem pokurwionym kraju będzie lepiej, ulegają złudnej iluzji normalności, pis bierze te swoje 20%, PO i SLD mają dużo mniejsze poparcie na rzecz PJN, potem robią koalicję z pis albo wcielają ,,synów i córki marnotrawne" w swe szeregi i mają większość w sejmie i w tym momencie mamy ciag dalszy zasranej wojny polsko - polskiej... Jeżeli tak będzie to tasiemiec moda na sukces będzie miał za***istego konkurenta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

PiS sam się nie rozwala, robi to PO - w końcu lepszy taki temat zastępczy niż prawda o ich rządach.

PO chce naprawdę samo rządzić i mam tu na myśli sytuację, gdy będziemy mieć ten cały lipny PSL jako sługusów PO, potem socjalistów z SLD i eurosocjalistów z PO. Ostatnio był temat zaprzestania dofinansowywania partii z budżetu, a tu chodzi po prostu o to, że rządzący będą mieli największe łapówy, a opozycja nic, zero, w ten sposób będzie tylko jedna partia rządziła. Czerwony kłamliwy pies przodujący PO dąży do wyprzedaży naszego kraju (ostatni pomysł: sprzedać lasy), a media wciskają ludziom bzdury typu "PiS jest agresywne, PiS jest 'be' ". A ludzie wciągają tą siekę ustami i nosem zamiast zastanowić się gdzie są reformy, gdzie są obietnice przedwyborcze i co się w tym kraju w ogóle dzieje.

 

Koniec końców ludzie wolą zap.. ć za 1000zł na 60-letni kredyt na swoje 40 metrów w wieżowcu "byle tylko PiS nie był u władzy". To dopiero jest masakra! Najbardziej idiotyczny przykład "efektów" demokracji, gdzie tępa masa prowadzi myślących tylko i wyłącznie przez swoją ilość.

 

Ja myślę, że PJN to może być chwyt marketingowy, ale ...PO. Zapłacili komu trzeba, aby był rozłam w PiS, aby ta partia znowu straciła.

 

Niestety, to jest chory kraj. Od 20 lat świętujemy odzyskanie niepodległości, ale rządzą nami agenci... i nie są to nawet agenci naszego kraju, niestety.

 

Acha, mała uwaga (w sumie powinna być chyba na początku): nie jestem za PiS, jestem za JKM, UPR, WIP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sponsi, ale u nas wyborcy sami za siebie nie umieją myśleć. Co na to poradzić...

Poza tym ci co głosowali na Donka mogą się cieszyć. W końcu zrobił nam drugą Irlandię ;) Tak jak obiecał :D Z większym vatem napewno będzie się żyło lepiej.

 

A co do JKM, to on powinien rządzić w tym kraju :) Wszyscy politycy się go boją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

8 na 10 osób w tym tfu kraju twierdzi że JKM to palant, oszołom, debil i faszysta. I te 8 na 10 osób nigdy go nie słuchało i w żaden sposób nie analizowało tego co on ma do powiedzenia. 8 na 10 osób pindoli bez jakiegokolwiek pomyślunku to co mówi im tvn, gazwyb, iti i inne czerwone gówna. Więc o czym my tu mamy rozmawiać ? Ten naród jest intelektualną pustynią.

 

Co do PJN uważam że jest to chwyt marketingowy, jeszcze tylko nie wiem czy ze strony PO czy PiS, czas pokaże kto ma racje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×