Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Nemon

Z: Domena .edu.pl

Polecane posty

A czemu wam tak zależy na tym edu.pl? - że niby edukacyjna to Google lepiej traktuje - wątpię w to jakoś.

 

Pozdrawiam :)

 

------------------------------------------------------------------------------ ----------------------------------------------------------------------

Moje www: Kobieton - Porady dla Kobiet - Art - Foto - Eit - Inwestor - Ogłoszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kopaczka

A czemu wam tak zależy na tym edu.pl? - że niby edukacyjna to Google lepiej traktuje - wątpię w to jakoś.

 

Pozdrawiam :)

 

------------------------------------------------------------------------------ ----------------------------------------------------------------------

Moje www: Kobieton - Porady dla Kobiet - Art - Foto - Eit - Inwestor - Ogłoszenia

 

Po co sobie nabijasz posty i odkopujesz stare tematy? Chciałem .edu.pl i interesowało mnie czy jest z nimi tak jak z govkami. Dostałem odpowiedź, temat skończony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po co sobie nabijasz posty i odkopujesz stare tematy?

No jak to czemu? Przecież ma mnóstwo linków w stopce i jest za***iaszczym seomasterem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A linki niestety nie mają atrybutu nofollow.

 

Aczkolwiek to jest racja - kiedyś bodajże Komputer Świat rozmawiał z przedstawicielem Google na temat owego boost'a dla edu - i ponoć nie ma żadnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować  

×