Skocz do zawartości

Polecane posty

Zapraszamy do wyrażania swoich opinii o Jupe.pl.

 

Jupe.pl jest tańszą marką HEKKONET.

 

Moduł dodawania opinii o firmie: http://www.webhostingtalk.pl/opinie/dodaj_opinie/165-jupe-pl/

Profil firmy: http://www.webhostingtalk.pl/katalog/firma/165-jupe-pl/

Dyskusje o ofercie i firmie: http://www.webhostingtalk.pl/topic/34273-dyskusje-jupepl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a limity dla transferu są bardzo duże.

 

Czy to nie dziwny cytat ? na chłopski rozum:

LIMIT = MNIEJ MIEJSCA = W tym wypadku transferu

 

Raczej miało to w innym sensie brzmieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Maćku, utarło się powiedzenie "duży limit transferu", co w domyśle oznacza dość dużą ilość danych do przesłania / odebrania, po której nastąpi blokada konta (lub użytkownik zostanie powiadomiony o tym fakcie).

Co nie zmienia faktu, że patrząc bardziej polonistycznie masz rację - duży limit = duże ograniczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak już wspominałem w innym poście, szata graficzna zrobione z darmowej skórki - ja takiej używam do strony pod SWL a Hekko stawia na tym hosting SEO :lol: Rozumiem... koszty itp. ale jeszcze się z tym nie spotkałem, żeby któraś poważna firma hostinowa miała tak beznadziejną wizytówkę. Lepiej już było zrobić link do oferty hostingu seo (podstrona) na głównej stronie Hekko. Gdybym nie miał styczności z Hekko, nie wiedział co to za firma, darowałbym sobie ten hosting myśląc, że to jakiś dzieciak sprzedaje konta seo :D albo jakaś podpucha, nastawiona na wyłudzenie pieniędzy. Jest wiele fajniejszych tematycznych darmowych templatek dla hostingu, które było można wykorzystać ale widocznie nikomu się nie chciało nawet poszukać.

 

Co do jakości hostingu seo nie mogę się wypowiedzieć bo nie testowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do jakości hostingu seo nie mogę się wypowiedzieć bo nie testowałem.

No to po co wpisałeś się w dział opinie jeżeli nie testowałeś usługi? A Twoje żale co do wyglądu strony są bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląd to ocena subiektywna. Nam się przy wyborze podobała, nie znaleźliśmy ładniejszej darmowej :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak już wspominałem w innym poście, szata graficzna zrobione z darmowej skórki - ja takiej używam do strony pod SWL a Hekko stawia na tym hosting SEO :lol:

Hahaha, popatrz, a mnie się ten layout spodobał, gdy pierwszy raz byłem na stronie Jupe.

Do głowy by mi nie przyszło, że to darmowy template.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Darmowy nie darmowy wygląda schludnie :lol:

 

Postanowiłem przenieść do Nich skrzynki pocztowe z Google Apps - zobaczymy jak się sprawdza :D

Na razie + za DA, CPanel to jakiś koszmar...

 

Marka znana stąd zaufanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko się nie zdziwcie jak będziecie otrzymywać w połowie miesiąca że przekroczyliście obiążenie cpu, zablokują wam strony i leżycie. Upychają jak najwięcej pakietów byleby zarobić. Porównuje od dłuższego czasu kilka hostingów i z tańczych polecam LAO. Przy tej samej ilości i konfiguracji stron przez rok nie czepiali się o obciążenie. Hekko/jupe daje tanio bo wie ze zaraz będzie naiwniak musiał zwiększyć pakiet dokupić jakieś 'punkty' cpu (drogo) jak kartki na mięso. Dlatego NIE POLECAM. Chyba ze macie jedną stronkę wizytówkę, ale przy 10 stronkach odwiedzanych moze max 1000 uu miesięcznie padnie wam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szanowny opiniodawco! Użytkownik wykupując konto doskonale wie co kupuje, wszystkie limity są jasno zdefiniowane wraz z ich wyliczeniem i podawaniem. Jeśli kupujesz najtańszy pakiet to czego się spodziewasz? Wykorzystany limit jest niezależny od "upchanych", jak to zasugerowałeś, pakietów.

Dzięki temu możemy zaoferować jakość, którą chwalą sobie wszyscy. Poczytaj sobie kilka for, wszędzie polecają Jupe :)

Jeśli posiadasz strony które są totalnym zjadaczem cpu, to pretensje możesz mieć tylko i wyłącznie do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja czytam właśnie inne opinie :)

Ale czego się spodziewać po firmie, której nawet nie stać na własny layout :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No słucham, czego? Ma to jakiś znaczenie? Nie masz argumentów to czepiasz się layoutu. Proste:)

 

Powtórzę, że pretensje możesz mieć tylko do siebie jeśli czegoś nie rozumiesz/nie przeczytałeś.

Dzięki jasnej ofercie i takim a nie innymi limitom mogliśmy stworzyć naprawdę tanią i pewną ofertę. Jak widać się udało. Zawsze i wszędzie znajdzie się taka osoba jak Ty, której coś się nie podoba.

Zwykle powód jest prozaiczny: brak wiedzy lub przekonanie, że za za 15 zł dostanie cały serwer dla siebie. Tak nie ma nigdzie, również tutaj. Czas zoptymalizować swoje skrypty, zmienić je na coś lepszego lub zmienić pakiet na droższy.

15 zł to niewiele, niewielki limit ale wysoka jakość usługi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

21.09.2011 Po raz drugi padły im serwery na całej linii totalnie .Kontakt z domenami zerowy .Przez FTP to samo .Prace nad ogarnięciem tego trwaja od KILKU GODZIN !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

awaria jak awaria zawsze może się zdarzyć poczekaj na oficjalne stanowisko firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szybko się uporali .Pewnie wszystko przez to że serwery stoją w Niemczech .Ja jestem tylko małym administratorem i mnie też cisną kiedy komuś znika serwis z sieci i nie możesz nawet wpakować komunikatu o "Przerwie technicznej" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko się nie zdziwcie jak będziecie otrzymywać w połowie miesiąca że przekroczyliście obiążenie cpu, zablokują wam strony i leżycie. Upychają jak najwięcej pakietów byleby zarobić. Porównuje od dłuższego czasu kilka hostingów i z tańczych polecam LAO. Przy tej samej ilości i konfiguracji stron przez rok nie czepiali się o obciążenie. Hekko/jupe daje tanio bo wie ze zaraz będzie naiwniak musiał zwiększyć pakiet dokupić jakieś 'punkty' cpu (drogo) jak kartki na mięso. Dlatego NIE POLECAM. Chyba ze macie jedną stronkę wizytówkę, ale przy 10 stronkach odwiedzanych moze max 1000 uu miesięcznie padnie wam.

 

popieram w życiu bym nie wziął hostingu gdzie są te punkty,

zatem bez testowania odrazu odradzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Dlaczego? Są punkty, czyli jest jasno powiedziane ile procesora możesz zużywać. Nie będzie punktów, to będziecie marudzić że a to serwer wolno działa a to kazali się Wam wynosić. Widzę, że najlepiej by było zaproponować Wam zarządzany serwer dedykowany na wyłączność w cenie hostingu shared.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jasno określone i widoczne %to dla klienta zdecydowanie bardzo dobre rozwiązanie. Przynajmniej nie jest zdziwiony jeśli dostaje info iż jego WP z jakimiś badziewnymi pluginami przekroczył parametry bezpieczeństwa, które skolei są ukryte w regulaminie.

Jak sama nazwa mówi jest to hosting współdzielony i fajnie jak zasady są jasno określone, chyba nie chciałbyś usłyszeć iż inny klient na tym samym serwerze zajeżdża całą maszynę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak w ogóle coś takiego można uczciwie policzyć w procentach.Ściema ..Swoją droga skoro dotyczy to wszystkich użytkowników to wszyscy powinni mieć dostęp do SHELL-a i popatrzeć sobie w czasie rzeczywistym jak wygląda faktycznie zużycie procesora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jaki problem, wykupujesz vps za 50 zł/miesiąc. Zatrudniasz admina za 1500, i masz swój serwer z monitoringiem obciążeń CPU.

 

Sent from my HTC Sensation using Tapatalk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że tak po długim czasie publicznie ale..

21.09.2011 Po raz drugi padły im serwery na całej linii totalnie .

Padł tylko jeden z serwerów.

 

Jak w ogóle coś takiego można uczciwie policzyć w procentach.Ściema ..Swoją droga skoro dotyczy to wszystkich użytkowników to wszyscy powinni mieć dostęp do SHELL-a i popatrzeć sobie w czasie rzeczywistym jak wygląda faktycznie zużycie procesora

Polecam zapoznać się z "process accounting". Hmm przecież ilość wykorzystanego transferu też można "ściemnić". Dostęp do shella nic nie pomoże. Nie jest zliczane chwilowe zużycie a całkowite i przedstawiane w % (ilość wykorzystanych sekund procesora/ilość sekund w dobie *100).

Edytowano przez Hekko.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wszystkie domeny podpięte do serwera który padł.To konta jasia kowalskiego.Nie które są komercyjne i na czas ich wyłaczenia z sieci generuja konkretne straty(finansowe).jupe.pl Po za "przepraszam" niczego nie rekompensuje .Ale kiedy odwrócimy sytuacje i nie daj boże ktoś przekroczy limit procka CPU o parę punktów .Wyłanczcie strone bez ostrzeżenia i to są fakty.process accounting znam doskonale .I znam równiez pojęcie biznes.Nie twierdze ze jupe.pl robi "wały" na swoich serwerach.Ale nawet gdyby tak było to jestem w stanie to zrozumieć.Płatny hosting to nie istytucja charytatywna.To musi przynosić dochody.Nie wszyscy którzy wykupuja konta to absolwenci informatyki ze specjalizacja w sieciach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mówisz o koncie. Konto mogło być na tym samym serwerze. A ja zapewniam Cię, że padł tylko jeden serwer, s2.jupe.

Nie wyłączamy stron bez ostrzeżenia przy limitach. Masz swój limit i działa tak samo jak limit transferu. W przypadku wykorzystania 80% w miesiącu masz pierwsze info, potem dopiero 100% - info i block. System jest zrobiony tak, że jak zdarzy się, że jednego dnia przeskoczysz z 100%, to też konto nie zostanie od razu zablokowane a dopiero kolejnego dnia.

Edytowano przez Hekko.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.Nie które są komercyjne i na czas ich wyłaczenia z sieci generuja konkretne straty(finansowe).jupe.pl Po za "przepraszam" niczego nie rekompensuje.

Ujj... kolejny miljoner który bierze usługę z budżetowej serii danej firmy na swoje zabawki wymagające 101% uptime.

Właśnie chyba dlatego płacisz mniej, niż w ofercie hekko.pl, że w razie jakichś tam problemów rekompensatą będzie bardziej "przepraszam" niż odzyskanie utraconych przez awarię miljonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×