Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Davidvia0

[dedykowany/reseller/VPS] Szukam hostingu na kilka większych projektów, wymagam dużo miejsca na serwerze.

Polecane posty

Witam. Aktualnie potrzebuję dobrego, w miarę niezawodnego tylko .. hmm właśnie, nie wiem dokładnie co jest mi potrzebne?

Planowałem uruchomić 4 serwisy:

1. Hosting za sms lub paypal [docelowo 500-600 kont - 100 MB + MySQL itp. = 600 x 100 MB = 60 GB]

2. Portal społecznościowy (tematyka nieważna, to mój główny projekt, w założeniach użytkownicy mogą uploadować krótkie filmy - do 5-6 minut - prawdopodobnie około 80-100 MB/film - 100 filmów na początek - 100 x 100 MB = 10 GB)

3. Portal z newsami (tutaj trochę zdjęć, brak filmów, myślę że 2-3 GB wystarczy)

4. Portal z pomysłami (tematyka nieważna, tutaj liczy się tekst - myślę że wystarczy 1-2 GB)

Łącznie: 60 + 10 + 3 + 2 = 75 GB!

Transfer - myślę, że z 400-500 GB / miesiąc, by się przydało ..

Aktualnie testuję fajnego VPS'a (80/800 GB), lecz pojawia się problem - nie radzę sobie z jego obsługą - w sensie instalacja, konfiguracja, backup-y. Jednak z prostego rachunku wynika, że VPS jest najlepszym wyborem, co robić w takim wypadku? Chciałbym się zmieścić w kwocie 100-120 zł/miesięcznie, przynajmniej w początkowych miesiącach działalności. Potrzebowałbym administracji, lecz za niewielką kwotę .. A może dobry reseller? .. Co radzicie? (Czekam na ciekawe i promocyjne oferty [jeśli takowe będą]). Pozdrawiam i dziękuję za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najprościej chyba będzie nauczyć się administracji, w necie jest masa poradników jak postępować krok po kroku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×