Skocz do zawartości
agland

[wirtualny] Poszukuję hostingu SEO

Polecane posty

Witam,

Poszukuję hostingu seo do obsłużenia 15 stron tematycznego zaplecza. Strony będą oparte o skrypt wordpress i podobne. Zależy mi głównie na urozmaiconych IP. Niekoniecznie musi być instalator skryptów. Jeśli chodzi o limity to pewnie fachowcy będą najlepiej wiedzieć i coś doradzą.

Przeglądam oferty firm hostingowych ale nie mogę się zdecydować na coś konkretnego. Proszę również o opinie na temat firm oferujących takie rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY
Zależy mi głównie na urozmaiconych IP

Dedykowane, czy współdzielone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na kontach seo zazwyczaj są współdzielone :)

Czyżby w głowanet też miał się pojawić hosting seo?

 

Jeśli najważniejsze jest zróżnicowanie ip to najlepszą ofertę ma group5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY
Czyżby w głowanet też miał się pojawić hosting seo?

Jest, ale tylko z dedykowanym IP.

Ewentualne zapytania ofertowe - glowa@glowa.mobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z dedykowanymi to bym nie szalał bo to koszty. Dobre będą współdzielone ale w miarę zróżnicowane.

Nie mniej jednak chcę zbudować zaplecze, które ma służyć wiele lat więc szukam rozwiązań pewnych i trwałych

 

Jest, ale tylko z dedykowanym IP.

Ewentualne zapytania ofertowe - glowa@glowa.mobi

 

Do kolegi to przyjdę po domenki. już nawet wstępnie się rozglądałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SEO Premium:

 

Pojemność konta - bez limitu

Transfer miesięczny - bez limitu

Domeny/subdomeny - bez limitu

Bazy MySQL - bez limitu

Konta email - bez limitu

Konta FTP - bez limitu

Obciążenie - 40% rdzenia (5% CPU)

 

Adresy IP: 42 szt. - każdy z innej klasy adresowej C

Polska - 26 szt.

Zagranica - 16 szt.

 

Cennik:

1 m-c - 35,98 zł

3 m-c - 101,94 zł

6 m-c - 191,88 zł

12 m-c - 359,76 zł

 

Link do oferty → SEO Hosting

 

Lista IP na priv dla zainteresowanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co myślicie moi drodzy o hukk.pl, konto w wersji start?

Szukałem opinii na temat tej firmy ale chyba działa od niedawna bo bardzo mało informacji jest na jej temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hukk.pl:

 

Posiadamy adresy IP z 12 klas adresowych typu C, 2 Klas adresowych typu A i 4 klas adresowych typu B.

 

Trochę ubogo...

 

plus

 

Zużycie zasobów 2%

 

Ale czego 2%? CPU czy RAM? :) Trochę zamieszali z tymi wartościami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a teraz mi się przypomniało coś takiego hoseo.pl

znam firmę tylko "z widzenia", no ale możesz sobie też zobaczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a teraz mi się przypomniało coś takiego hoseo.pl

znam firmę tylko "z widzenia", no ale możesz sobie też zobaczyć

 

na hoseo.pl oferta ciekawa ale trochę drogawo. Swoją drogą jak się dobrze poszuka to jest w czym wybierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ Vogan - jak już wyżej pisałem wasza oferta jest na prawdę ok, ale 5% cpu to 40% WĄTKU - a to nie to samo co 40% rdzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY
@ Vogan - jak już wyżej pisałem wasza oferta jest na prawdę ok, ale 5% cpu to 40% WĄTKU - a to nie to samo co 40% rdzenia

Ciężko było by sprzedać 40% rdzenia za kilka zł miesięcznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ Vogan - jak już wyżej pisałem wasza oferta jest na prawdę ok, ale 5% cpu to 40% WĄTKU - a to nie to samo co 40% rdzenia :)

 

Co fakt to fakt - mój błąd. Opis leci do poprawy.

 

40% rdzenia logicznego (wątku) = 20% rdzenia fizycznego = 5% CPU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ta wydajność tj. 5% cpu obsłuży moje 15 stron na wordpresie? Nie spodziewam się na tych stronach wielkiego ruchu, na początek pewnie roboty ale wolę mieć hosting z perspektywą na rozbudowę zaplecza.

 

Polecam hoseo.pl

 

64 IP za 59zł /mc

 

Może i hosting dobry ale na początek dla mnie trochę za drogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli stronkę będą odwiedzały jedynie roboty to w zupełności wystarczy. Chyba że postawisz tam 15 wordpressów dla "ludzi" ;-)

 

edit:

 

jeśli za drogo to mogę polecić także http://seolite.pl/ za 19zl/mc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ta wydajność tj. 5% cpu obsłuży moje 15 stron na wordpresie? Nie spodziewam się na tych stronach wielkiego ruchu, na początek pewnie roboty ale wolę mieć hosting z perspektywą na rozbudowę zaplecza.

 

 

 

Może i hosting dobry ale na początek dla mnie trochę za drogo.

 

5% CPU - Intel® Core™ i7-920 to naprawdę dużo. Mi się wydaje, że bez problemu ale takie rzeczy wychodzą w praniu - jak to się mówi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wezmę ten hosting poważnie pod uwagę. Parametry ma ciekawe a i w razie potrzeby zapas IP pozwoli mi dostawić parę serwisów na innych cms'ach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zapraszam do nas, skroimy ofertę na miarę (jak u krawca), do dyspozycji ponad 500 adresów IP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę ubogo...

 

Większość adresów IP pomimo tego, ze są z tych samych klas adresowych nie są kolejnymi adresami.

 

Wprawdzie mamy około 20 adresów IP, które następują po sobie w swoich podklasach. Jednak reszta jest rozrzucona.

 

plus

Ale czego 2%? CPU czy RAM? ;) Trochę zamieszali z tymi wartościami.

 

Oczywiście chodzi o CPU. Dodam, że nie było jeszcze takiego seo maniaka, któremu by to nie wystarczyło.

 

Z dedykowanymi to bym nie szalał bo to koszty. Dobre będą współdzielone ale w miarę zróżnicowane.

Nie mniej jednak chcę zbudować zaplecze, które ma służyć wiele lat więc szukam rozwiązań pewnych i trwałych

 

Tak jesteśmy młodą firmą, niemniej jednak dynamicznie rozwijającą się. Dodatkowo dodam, że część adresów nie była jeszcze używana, reszta adresów IP nie jest "zawalona" treścią - co znacznie przyspiesza indeksację. Jeśli planuje Pan stworzyć porządne zaplecze "na lata", to gwarantuję że się Pan nie zawiedzie.

 

Jeżeli jest Pan zainteresowany zapraszam do zapoznania się z ofertą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

Oczywiście chodzi o CPU. Dodam, że nie było jeszcze takiego seo maniaka, któremu by to nie wystarczyło.

 

 

 

 

Chyba mało seo śmieciowych skryptów widziałeś ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się dołączyć do pytania i dowiedzieć, który z hostingów oferujący 100 IP pociągnie np 100 razy WP i czy mniejsze było by dla ich obciążenie gdy będą instalowane na Sqlite

 

 

Mniej więcej jakie powinny być parametry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się dołączyć do pytania i dowiedzieć, który z hostingów oferujący 100 IP pociągnie np 100 razy WP i czy mniejsze było by dla ich obciążenie gdy będą instalowane na Sqlite

 

 

Mniej więcej jakie powinny być parametry?

 

 

 

 

 

 

Na sqlite powinno być o wiele lżej dla konta, aczkolwiek nie można przewidzieć dokładnie jaki będzie ruch i co na tym blogu będzie dorzucone z modułów, cronów itp, generalnie odradzam stawianie czegokolwiek w ilości xx na tego typu kontach, chyba że jest to lekkie zapleczko statyczne lub jakiś piko cms 5-6 podstron (już byli tacy co próbowali upchnąć 100 seo katalogów i dobrze się to nie skończyło ;) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na sqlite powinno być o wiele lżej dla konta (...)

 

Skąd takie informacje panie admin? Z moich doświadczeń wynika iż jest odwrotnie - kilkumegowa baza sqlite potrafi znacznie spowolnić cms-a. Wystarczy 1000 postów na WP i robi się mała masakra, np: blog działa tylko w nocy gdy serwer jest nieobciążony... a komunikaty typu "max. execution time 60s exedeed in file XXX on line YYY" stają się normalką. Na tym samym serwerze, wp z większą bazą mysql działa cały czas bez problemów.

Ogólnie sqlite do WP polecam tylko dla małych serwisów do kilkudziesięciu podstron - wtedy ma to sens. Duże - only mysql.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×