Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
KoNN

(Sponsor poszukiwany)Yolo.pl

Polecane posty

Witam z racji braku troszku funduszy postanowiłem napisać tutaj. Jesteśmy młodym zespołem kilku ludzi którzy mają pasję tworzenia stron internetowych. Stworzyliśmy tak projekt wortalu Yolo.pl. Założenie projektu ma na celu stworzeniu głównego wortalu Yolo.pl wraz z serwisami bazującymi na jego domenie.

 

- pliki.yolo.pl

- forum.yolo.pl

- fotka.yolo.pl

- czat.yolo.pl

- itd...

 

Wszystkie serwisy mają opierać się wspólnych userach we wszystkich serwisach. Wiadomo że z czasem istnienia serwisu parametry konta będą potrzebne coraz większe. Jeśli ktoś zainteresowany prosiłbym o kontakt na pw lub gg: 3110229 lub email: konka.arkadiusz@wp.pl

 

Dodam jeśli mogę że zależy mi na partnerskiej współpracy. Dobrym kontakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy Ci raczej na tym aby ktoś w to "badziewie" włożył pieniądze a nie na partnerskiej współpracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie wiesz co oznacza wortal, bo konkretnej tematyki tam nie widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy Ci raczej na tym aby ktoś w to "badziewie" włożył pieniądze a nie na partnerskiej współpracy.

 

W tych czasach to nic nowego :) Poza tym - nowy hoster/sponsor nie rozwiązuje problemów z kodowaniem bazy danych. Co do tego braku funduszy, przecież taki serwis może stać na sharedzie. Jest to raczej niewielki wydatek, więc nie wiem w czym problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam z racji braku troszku funduszy postanowiłem napisać tutaj. Jesteśmy młodym zespołem kilku ludzi którzy mają pasję tworzenia stron internetowych. Stworzyliśmy tak projekt wortalu Yolo.pl. Założenie projektu ma na celu stworzeniu głównego wortalu Yolo.pl wraz z serwisami bazującymi na jego domenie.

 

- pliki.yolo.pl

- forum.yolo.pl

- fotka.yolo.pl

- czat.yolo.pl

- itd...

 

Wszystkie serwisy mają opierać się wspólnych userach we wszystkich serwisach. Wiadomo że z czasem istnienia serwisu parametry konta będą potrzebne coraz większe. Jeśli ktoś zainteresowany prosiłbym o kontakt na pw lub gg: 3110229 lub email: konka.arkadiusz@wp.pl

 

Dodam jeśli mogę że zależy mi na partnerskiej współpracy. Dobrym kontakcie.

 

Koszt utrzymania serwera www jest niewielki. Jak jesteście grupą możecie się składać. "Wortal" jest pusty tak samo jak forum...

Po co wam serwer z dostępem do ssh to ja nie wiem. Torrenty, żeby pliki udostępniać na pliki.yolo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×