Skocz do zawartości
Bart Wilde

Serwer pod hosting - ochrona dos.

Polecane posty

Hej,

 

szukam firmy ktora oferuje servery :

 

Silny CPU, szybkie dyski, nieograniczone lacze 100mbps (dobrze zeby mieli w ofercie 1GBPS tez).

Idealnie mozliwosc postawienia Firewalla.

 

Dobrze gdyby serwerownia potrafila dac sobie rade z DDOS.

 

Chce oferowac zabezpieczony server chroniacy przed DDOS.

 

Serwer najlepiej postawiony w Europie Zachodniej, platnosc karta albo PayPal.

 

Dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, lokalizacja najlepiej w europie.

 

OVH niestety odpada ($150 instalacja Firewalla to za duzo) pluz ignoruja problemy jakie mozesz miec.

 

Do Hetzner dzisiaj dzwonilem i lamana angielszczyzna dostalem odpowiedz, ze nie oferuja DDOS ochrony.

 

USA odpada, jako ze bede oferowal hosting z dedyka, moga tam sie pojawic strony ktore nie sa chetnie przyjmowane w USA jak HYIP...

 

Dobrze by bylo gdyby serwerownia oferowala takze CPanel, moje wlasne nameserver.

 

Wiem, ze w Holandii kiedys bylo kilka fajnych ofert, nie moge jednak ich znalezc.

 

Jakies propozycje?

 

Sorry za brak polskich znakow, ale na codzien uzywam angielskiego = brak polskich znakow...

 

Co jeszcze to ceny w Softlayer powalaja... Szukam czegos za max $100 za miesiac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zapomnij

 

Dzieki.

 

 

Staminus ma fajna oferte ale straszne oceny...

Webtropia i Hetzner niestety odpadaja... Znacie moze jakies inne niemieckie serverownie z dobrym i zdrowym laczem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no ale tak sie nie da, zabezpieczenia i nadmiarowe łącza kosztują dużo i nie da się tego osiągnąć przy niskim koszcie,

 

Sadze nawet ze nie da sie tego osiagnac przy hostowaniu aplikacji pisanych w oddzieleniu od nizszych warstw modelu osi...

 

z dobrym DDOSem ktory jest miksem ataku na infrastrukture (czyli duza ilosc pakietow lub danych lub polaczen) polaczonych z atakiem na slaba strone aplikacji mozna sobie tylko poradzic przy 100% wspolpracy na linii aplikacja--system-serwer-siec a tego przy hostowaniu duzej ilosci aplikacji klientow nie da sie osiagnac :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej theONE.

 

Wydaje mi sie, ze jest to mozliwe... Podzwonilem do kilku firm i wydaje mi sie, ze najlepsza opcja jest leaseweb. Bardzo profesjonalnie podchodza do biznesu i oferuja ciekawe rozwiazania dopasowane do mojego modelu.

 

Chce jednoczesnie ostrzec przed DMEHosting.com - dwa razy rozlaczyli sie kiedy do nich dzwonilem. Bardzo nieprofesjonalne. Z kolei obsluga angielska firmy Hetzner jest powalajaca... Jezeli ktos zna jedyne slowo - OK nie powinien odbierac telefonow...

 

Jeszcze troche poszukam i jakby co to dam znac.

 

Dzieki wszystkim :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×