Skocz do zawartości
Malitek

Jaki telefon ?

Polecane posty

Witam,

 

Poszukuje telefonu Nokia

 

Mam kilka wymagań zmienncyh więc podziele je na 3 gupy

 

 

1.

Aparat 5 MPX

Wifi

Bluetooth

3G

MP3

Wyjście na jacka 2,5 lub normalny 3,5

 

2. to co w 1 ale bez wifi

Aparat 5 MPX

Bluetooth

3G

MP3

Wyjście na jacka 2,5 lub normalny 3,5

 

 

 

3.

Aparat 3,2 MPX

Wifi

Bluetooth

3G

MP3

Wyjście na jacka 2,5 lub normalny 3,5

 

4. to co w 4 ale bez wifi

Aparat 3,2 MPX

Bluetooth

3G

MP3

Wyjście na jacka 2,5 lub normalny 3,5

 

 

 

Do tej pory miałem Nokie 6220 CLASSIC lecz byłą już około 7 razy w serwisie, 2 razy wymieniany wyświetlacz, 2 razy przednia obudowa i raz płyta główna.

 

Wczoraj w niewyjaśnionych okolicznościach pękł wyświetlacz w punkcie Nokia Care krzyknęli 180zł :> a nowe wyświetlacze są po 20-30zł

 

 

 

Co polecacie ?

 

Wpadłem na kilka opcji

E52 - troszke stary ?

C5

6720 - tylko brak wifi ale da sie przeżyć

N79

5800 - drogi ? ale ma wszystko tylko że dotyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy E52 ma wszystkie potrzebne Ci funkcje, ale miałem ten model i szczerze polecam. Urządzenie jest rock solid!

Małe, zgrabne, metalowe, idealne... Zamieniłem na BlackBerry tylko ze względu na klawiaturę qwerty i dobrą obsługę maili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za droga ..

 

Chce dać 800zł brutto ...

 

Najlepiej mniej.

 

 

A te "C" smierdzą cos tandeta i plastikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niestety cena idzie w parze z jakością... A skoro masz dość spore wymagania to muszisz dołożyć trochę lub zmieniejszyć wymagania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

N79 też ma wszystko i jest w dobrej cenie ale to chyba troszke stary telefon i juz lepiej wziasc E52 z gorszym aparatem lecz wytrzymalszym w ogolę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Korzystam z E52 i również polecam ;) Świetny telefon, długo trzyma bateria , a prędkość działania w porównaniu do innych fonów z symbianem jest świetna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może i jest lekko stara, ale wymagania wszystkie z pierwszej grupy spełnia.

Ma i aparat 5mpix (do tego z dosyć dobrym obiektywem), ma w miarę dobre wifi, bluetooth, 3G, MP3, wyjście na jacka normalny 3,5"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY

e52/e51 mialem okazje testowac i dobry

 

chociaz sam gustuje w Jabłuszkach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

e51 ma mniejszą baterię od e52, ale osobiście szczerze polecam e52, miałem 51 potem 52, i jest większy ekranik, i wifik, gps wbudowany, supcio, i bateria naprawdę długo trzyma, dużo gadałem i trzymała tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z większymi bateriami? czyli większej pojemności od standardowych montowanych razem z nowym urządzeniem? Jeżeli o to pytasz to nie ma (z kilkuset modeli nokii tylko kilka modeli miało różne pojemności baterii ale to było dawno).

Oczywiście zdarzają się osoby która zamiast baterii BL-4C wkładają BL-5C która ma troszkę większą pojemność (oraz jest grubsza) ale raczej trzeba je wtedy wciskać na siłę do telefonu :-)

 

Jeżeli chodzi o E52 to polecam jak najbardziej - zapomnisz co to jest ładowarka jeżeli przeczytasz w instrukcji jak ładować :-) dodatkowo darmowa nawigacja w niej jest :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam nokie 5800 ^^ i ma wszystkie funkcje jakie wymieniłeś ^^ i w sumie jeszcze się nie rozpadł ;] Fajny wyświetlacz dosyć wytrzymała tylko są jak dla mnie 3 minusy ;]

 

1- największy to bateria ... nie wiem czy taka badziewna czy ten tel tyle żre,,,

2- dotyk jeżeli dbasz o telefon i nie przeszkadza ci dotyk to nie będziesz miał problemów

3- aparat mógł by być 5 MPX...

 

 

N97 mini jest fajna ale owszem bardzo droga...

 

Znajomy ma coś podobnego do e52 w sumie dużo się nie różni do 5800... to już zależy kto co lubi ;] Ale muszę przyznać jeżeli chodzi o dotyk w noki to jest bardzo wytrzymały już mam 2 wgniecenia i wszystko działa oraz nic nie pękło ^^ jak to lubi w iphonach zrobić się pajęczynka ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o E51? Zastanawiam się nad kupnem, trochę czytałem i dobre opinie, jednak kolega mnie zasmucił, że to najgorszy model Nokii - raczej to blef, prawda?

 

Myślę, tez nad W910i - chodzi o dobrą rozdzielczość i w miarę 'biznesową' serię. Kwota 300 PLN. Priorytet: bateria i rozdzielczość, mile widziany slide'r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A z której aukcji kupić ?

 

http://allegro.pl/no...1313933769.html

http://allegro.pl/we...1313658832.html

 

Wolałbym bezpośrednio w Noki ale 200zł więcej płacić ? za co ?

 

Dokładnie, w salonie nokii zapłacisz więcej dlatego że salon taki kupuje telefony po często wyższych cenach niż są na allegro (dlaczego tak jest szkoda pisać)

Urządzenie z jednej jak i drugiej aukcji jest dokładnie takie samo i z tego co widziałem wyposażenie też, więc zależy tylko od Ciebie która kliknąć.

Pamiętaj że BATERII SIĘ NIE FORMATUJE! przeczytaj chociaż część instrukcji dotyczącą części ładowania :-)

 

Co do 5800 to są mało energooszczędne, ale jeżeli "formatowałeś" baterię to też może to mieć wpływ na krótszy czas działania :-) niestety wszyscy sprzedawcy wprowadzają klientów w błąd każąc im ładować 12 godzin przez pierwsze kilka dni.

 

pozdrawiam

krzysztof

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×