Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
patwork

biznes-host.pl vps leży

Polecane posty

Ktoś ma może podobny problem z biznes-host? Mam u nich wykupiony vps jeszcze na najbliższy rok, niestety host od wczoraj około godziny 14-tej nie odpowiada, nawet na pingi. Wcześniej zdarzały się pady, ale nie dłuższe niż 2-3 godziny i raczej w środku nocy.

 

Podobno modyfikują panel administratora, na razie jak się zaloguję na stronie to dostaję informację "Status: Serwer włączony", co niestety nie jest prawdą. Próba restartu zwraca komunikat (pod XXXX jest nr mojego vps):

 

Proszę czekać... Wykonanie polecenia może potrwać do 30 sekund....

Bład podczas restartowania serwera: object_doesnt_exist: name: vzXXXX.vm ERR: 17

 

Ja rozumiem, że jest aktualizacja oprogramowania na maszynie matce i w ogóle, ale dlaczego nie można tego robić bez wyłączania wszystkiego na taki długi czas? To już jakieś 20 godzin offline... Na dodatek, jak do tej pory pomoc techniczna reagowała dość sprawnie, tak teraz nie dostałem odpowiedzi na wczorajsze zgłoszenie awarii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoń do nich . (Na obydwa Numery)

 

Jeżeli to nie pomoże, to wyślij maila do nich jeszcze raz.

 

Dobrze ci radzę, sprzedaj tego vps-a.. I poczytaj opinie o Logout.pl . To ta sama, jedna firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już działa, dostałem info, że "vps nie podniósł się po przenosinach". Czekam na maila z informacjami co to były za przenosiny.

 

Co do opinii, to o każdej firmie można znaleźć coś negatywnego. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moj Vps leży strona biznes-host.pl również leży mógłby ktoś to potwierdzić ?

 

 

Strona już działa, vps dalej leży ..

Edytowano przez N0Name (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie ich strona śmiga, a do VPS;a nie dałeś IP, także nie mogę sprawdzić. Sprawdź co pokazuje Ci tracert

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mpm1122

Nie odkopujemy tych tematów i to jeszcze z 2010 roku :F . Radziłbym ci założyć nowy temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×