Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
shoorty

[Wirtualny] Hosting w UK dla sklepu

Polecane posty

Witam,

 

Szukam dobrego hostingu z serwerami w Anglii. Cena do 6 GBP miesiecznie. Wystarczy 500 MB pojemnosci, 20 GB transferu miesiecznie i mozliwosc podpiecia 3 domen. Poza tym ma byc po prostu szybki i niezawodny.

 

Z gory dziekuje za propozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ma być szybki i niezawodny, to tak, jak Adam napisał, bierz: http://www.mzhost.co.uk/

Z tego co widzę na forum, każdy sobie chwali zarówno sam hosting, jak i support.

też polecam mzone, pod każdym względem, zarówno serwerów i ich działania, jak i supportu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skorzystalem z oferty mzhost.co.uk i musze przyznac, ze TAK WOLNEGO SERWERA jeszcze nie mialem :/

Korzystanie z cPanel to po prostu udreka, instalacja skryptow trwa wieki, a strony laduja sie w zolwim tempie. Mam nadzieje, ze administrator przeniesie moje konto na inny serwer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skorzystalem z oferty mzhost.co.uk i musze przyznac, ze TAK WOLNEGO SERWERA jeszcze nie mialem :/

Korzystanie z cPanel to po prostu udreka, instalacja skryptow trwa wieki, a strony laduja sie w zolwim tempie. Mam nadzieje, ze administrator przeniesie moje konto na inny serwer.

 

A coś Ty tam postawił? Jakoś inni klienci nie narzekają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nie wiem jak u nich aktualnie, pewnie d.v wspomoże opinią, ale mam bardzo miłe przeżycia z hostingu na webhost.uk.net

ale na pewno warto dać szansę naszym firmom w UK, jak Mzone : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak u nich aktualnie, pewnie d.v wspomoże opinią, ale mam bardzo miłe przeżycia z hostingu na webhost.uk.net

ale na pewno warto dać szansę naszym firmom w UK, jak Mzone : )

 

Tak, tylko że tam chyba nie dostanie serwera za 30 złotych na rok.

Niedługo uruchamiamy nowy serwer w UK, więc problem napewno zostanie rozwiązany. :)

No szanse trzeba dać, jakże by nie ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście wesprę opinią na temat webhost.uk.net. Mam u nich różne usługi już od dość dawna (coś ok. 2 lat) i nie zamierzam zmieniać. Należą do "klasy średniej" hostingodawców, czyli nie są najtańsi, ale też nie przesadzają z cenami. Jeśli chodzi o stabilność, to nigdy mnie nie zawiedli, przez cały okres, w jakim mam u nich serwerki uptime nie spada poniżej 99,9%, nie ma zamuleń, dłuższych przestojów (maks. kilka-kilkanaście minut w godzinach nocnych, przeznaczonych na update itp.). Support działa naprawdę 24/7, reagują natychmiast, odpowiadają na każde, nawet najgłupsze pytania, zawsze "po brytyjsku" uprzejmie i profesjonalnie. No i mają praktycznie wszystko - od niedrogiego shared-a za 1,25 fula miesięcznie przez resellery i VPSy po dedyki. Jedynym minusem dla niektórych może być fakt, że oferują wyłącznie cPanel (za to z RVSkin, Fantastico itd.). Dla posługujących się językiem angielskim i szukających hostingu w UK jest to naprawdę dobry wybór.

 

Mogę udostępnić za friko na parę tygodni konto do testów na maszynie stojącej u nich, daj znać na PW lub d.v[at]g.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×