Skocz do zawartości
K.Krakowczyk

[opinie] slaskdatacenter.pl Livenet Sp. z o.o.

Polecane posty

 

Poddam w wątpliwość ten tydzień ;)

 

"od około tygodnia" co w powiązaniu z akceptacją wpłaty w weekend - śmiem twierdzić że ten tydzień zaczął się w ostatni weekend ;)

 

Ale to nie ważne od kiedy, ważne że pada nie było od tygodnia - pamiętaj że im dłużej pada nie było tym wieksza szansa że będzie niedługo ;)

 

 

Do SLDC: - warto udać się do komornika, który siedzi w Network Communication - na pewno opchnie domenę livenet.pl za rozsądne pieniądze - pewnie nie wie, że domena ma jakąś wartość ;)

 

Przestań spamować bo tego sie czytać nie da. Zajmij się czymś pożytecznym niż trollowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przestań spamować bo tego sie czytać nie da. Zajmij się czymś pożytecznym niż trollowaniem.

 

 

Wpisz w pasku red tube i baw się fajnie, nikt cie nie zmusza do czytania tego forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale to nie ważne od kiedy, ważne że pada nie było od tygodnia - pamiętaj że im dłużej pada nie było tym wieksza szansa że będzie niedługo ;)

Wpisz w pasku red tube i baw się fajnie, nikt cie nie zmusza do czytania tego forum

Po mnie by już jeździli, że się konkurencji czepiam. Więc zajmij się waść swoimi klockami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IStreamPL

Serwer jest jak najbardziej OK, martwią mnie tylko te pady. Jeżeli nie wiedzą, lub nie chcą wiedzieć co się dzieje z serwerem (np zatnie się), że nawet ping gubi to robią hard reset i sprawa załatwiona. Jednak jakby wykreślić te pady, serwerownia OK. Jak najbardziej polecam.

 

Moje pady z ost tygodnia

http://stats.pingdom.com/c5clq5x5e0bq/793438

Edytowano przez IStreamPL (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serwer jest jak najbardziej OK, martwią mnie tylko te pady. Jeżeli nie wiedzą, lub nie chcą wiedzieć co się dzieje z serwerem (np zatnie się), że nawet ping gubi to robią hard reset i sprawa załatwiona. Jednak jakby wykreślić te pady, serwerownia OK. Jak najbardziej polecam.

 

Moje pady z ost tygodnia

http://stats.pingdom.com/c5clq5x5e0bq/793438

 

to chyba coś po stronie konfiguracji twojego vpsa

 

bo tutaj trochę inaczej to się przedstawia http://pingdom.slaskdatacenter.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IStreamPL

to chyba coś po stronie konfiguracji twojego vpsa

 

bo tutaj trochę inaczej to się przedstawia http://pingdom.slaskdatacenter.pl/

to jest dedyk ;)

a co do konfiguracji jest OK. Poprostu czasami pingi padają.

Korzystam też z serwerstatus też

o to logi z pingów

 

http://m2.serwerstatus.pl/bazy/662_goodcast.tv/2013-03-22.txt

http://m5.serwerstatus.pl/bazy/662_goodcast.tv/2013-03-23.txt

 

Dużo strat jak widać ale jest OKI ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Serwer jest jak najbardziej OK

 

martwią mnie tylko te pady

 

Te dwa teksty się wykluczają :)

 

 

 

to chyba coś po stronie konfiguracji twojego vpsa

 

bo tutaj trochę inaczej to się przedstawia http://pingdom.slaskdatacenter.pl/

 

 

Przecież na awarie składa się wiele czynników i chyba nie sądzisz że mają tylko jeden serwer który jest pod twoim linkiem monitorowany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież na awarie składa się wiele czynników i chyba nie sądzisz że mają tylko jeden serwer który jest pod twoim linkiem monitorowany...

 

Niby tak, ale trochę nie chce mi się wierzyć w te 12-o godzinne downtimy, nie ma pewności, że user czegoś nie namieszał i zatrzymały się usługi na jego dedyku stąd takie uptime... chociaż z drugiej strony wszystko u nich jest możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o moje serwery dedykowane to ostatni tydzień jest jak najbardziej w porządku. Na bieżąco monitoruję i była bodajże jedna kilkuminutowa przerwa. Dłuższych nie odnotowałem, tym bardziej kilkugodzinnych :) Ewidentnie pada Twój dedyk. Może system się zwiesza czy wywala jakieś błędy i konieczny reboot żeby wstał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IStreamPL

Niby tak, ale trochę nie chce mi się wierzyć w te 12-o godzinne downtimy, nie ma pewności, że user czegoś nie namieszał i zatrzymały się usługi na jego dedyku stąd takie uptime... chociaż z drugiej strony wszystko u nich jest możliwe.

Może dlatego, że czekałem xx godzin na reakcję?

 

http://fotteria.pl/uploads/gallery/28/28346/ec8c8a/ad136b1cb7.jpg

 

/edit

przepraszam, ze pokazuje "dowody" ale prowokujecie ;)

Nic z naszej winy nie jest, serwer jest jak na cenę OK. Napisałem tylko pady mnie martwią gdyż od 2ch był pad minutowy więc sytuacja się stabilizuje ;)

Jak najbardziej polecam, dla osób z małym budżetem.

Edytowano przez IStreamPL (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Za taką cenę oczekujesz reakcji <1h?

 

Na Twoim miejscu cieszyłbym się że ktoś odpowiedział tak szybko przy takich cenach serwerów :)

 

Dobij 1-2 zera do swojego serwera i będziesz miał reakcje w 30 minut ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak trochę przesadzacie panowie, dedyk w SLDC to koszt minimum 300 zł na miesiąc, a za taką cenę to już można się spodziewać nieco lepszego traktowania niż przy vps'ach za pińć złoty :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IStreamPL

Fajnie jakby zrobili jakąś konsolę webową dla kontroli dedyka np przycisk hard reset i jedziemy bez ich pomocy.

A tak jak padnie konsola to cóż. Czekać na ich odpowiedź trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic nowego :D.

 

Pilnuj lepiej supportu OVH swojego maleństwa...

Kontakt jest, dziś odpowiedź uzyskałem w ciągu 6 godzin, a tydzień temu w ciągu 30 minut (podłączenie kvm),

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Supportu OVH nie muszę pilnować bo się do nich nie zgłaszałem od roku ;).

 

A akurat SLDC to jedna z niewielu firm, które polecam w tej skali cenowej więc niepotrzebnie odebrałeś to jako nienawiść ;). Polecam nieco wyluzować.

Edytowano przez Archi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale musiałem zrezygnować z ich usług. Powód jest dodatkowa opłata za administacji, gdzie troche jest przesadna według mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrys

Aż musiałem poszukać tej kwoty, czy to nie jest czasem ta ?

Usługa administracji 1 godzina: 30 zł (Zakres usług ustalany indywidualnie) ?

 

Ta cena jest zabójczo niska ...

Edytowano przez patrys
ahh (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale musiałem zrezygnować z ich usług. Powód jest dodatkowa opłata za administacji, gdzie troche jest przesadna według mnie.

 

Podany powód rezygnacji nie jest prawdziwy, klient nie zdazyl skopiowac danych z serwera dedykowanego mimo to ze serwer dedykowany zostal zablokowany 5 dni po terminie platnosci za brak platnosci, chcial przeniesc dane na serwer vps, zaproponowalismy platna administracje za taka usługę z która klient się nie zgodził.

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. o co chodzi z rabatami przy vps ponoć dają, ale nie wiadomo co tam wpisywac w miejsce "Kod rabatowy"

2. czy włączą na vps dummy lub jakąś inną wirtualną kartę muzyczna?
3. czy włączą tun/tap?

Edytowano przez kori (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z osób, które posiadają już tam serwer jakiś czas mogą polecić hosting ?

Jak wygląda kontakt z supportem, jak często są pady ?

i jak elastyczna jest ich oferta ?

Myślę nad serwerem z WIndowsem lecz zaskoczyła mnie różnica w cenie Windows 2008 WEB i Standard

Edytowano przez Gość (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×