Skocz do zawartości
bryn1u

Film na serverze i mozliwosc jego ogladania online.

Polecane posty

Witam

 

Mam taki problem. Nie orientuje sie ktos w jakis sposobmoge ogladnac film, ktory mam na dedyku, ale nie sciagajac go do siebiena desktopa tylko poprostu ogladnac go online ? A dokladnie sciagamfilm i chce go udostepnic, zebym mogl go ogladac online. W jaki sposobmoge to zrobic ?

 

Z gory dziekuje pozdrawiam.

 

P.S rozszerzenie to *.avi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ktoś na forum gdzieś polecał divx web player, ale nie sprawdzałem, nie używałem, nie znam. jak przetestujesz to napisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ktoś na forum gdzieś polecał divx web player, ale nie sprawdzałem, nie używałem, nie znam. jak przetestujesz to napisz.

 

Dodam, ze siedze na linux/*BSD nie posiadam windowsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może to Ci pomoże:

http://forums.linuxmint.com/viewtopic.php?t=5021

 

 

Ewentualnie na dedyku przekonwertuj film przy pomocy ffmpeg na .flv (ta komenda działa u mnie zacnie: ffmpeg -y -i /ścieżka/do/avi/film.avi -acodec mp3 -ar 22050 -f flv /ścieżka/do/flv/film.flv) i odpal z jakiegoś flashowego playera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam taki problem. Nie orientuje sie ktos w jakis sposobmoge ogladnac film, ktory mam na dedyku, ale nie sciagajac go do siebiena desktopa tylko poprostu ogladnac go online ? A dokladnie sciagamfilm i chce go udostepnic, zebym mogl go ogladac online. W jaki sposobmoge to zrobic ?

 

Z gory dziekuje pozdrawiam.

 

P.S rozszerzenie to *.avi

 

 

program VLC i oglądać np via ftp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×