Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
tobi223

problemy z natster.pl

Polecane posty

witajcie ma ktos z was konto w natster.pl bo od jakis 2 tygodni serwer ledwo dziala zadne skrypty php+mysql nie chca dzialac w stresie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pytanie: czemu o tym tu piszesz? po to na stronie udostepniony jest kont przez mail, telefon by z niego korzystac. A pewnie ledwo dziala bo ktos przesadzil z iloscia kont na serverze i maszyna poprostu nie wyrabia;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ma ktos z was konto w natster.pl bo od jakis 2 tygodni serwer ledwo dziala zadne skrypty php+mysql nie chca dzialac w stresie

 

W ofercie widzę, że sprzedają 1 GB transferu po 29 gr netto... to chyba wszystko wyjaśnia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazł się klient który wykorzystuje w 100 % konto :)

 

To ta firma ma jakichś innych klientów niż pozostałe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ehh glupoty opowiadacie... ale dajcie tkwijcie w swoim zdaniu.. zawsze myslalem ze po to sa maila, telefony by wyjasniac sprawe a nie pisac publicznie o takich glupotach. Gdyby tu byl Ece to by zablokowal ten temat (i slusznie) bo nie jest to formu support natster.pl!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh glupoty opowiadacie... ale dajcie tkwijcie w swoim zdaniu.. zawsze myslalem ze po to sa maila, telefony by wyjasniac sprawe a nie pisac publicznie o takich glupotach. Gdyby tu byl Ece to by zablokowal ten temat (i slusznie) bo nie jest to formu support natster.pl!

moim zdaniem to nie sa glupoty a pisanie publiczne jest jak najbardziej na miejscu moze odstraszy potencjalnych klientow, a gdyby odbierali mejle, telefony to tego postu by tutaj nie bylo na forum widzialem kogos z natstera dlatego spodziewalem sie szybszej odpowiedzi tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh glupoty opowiadacie... ale dajcie tkwijcie w swoim zdaniu.. zawsze myslalem ze po to sa maila, telefony by wyjasniac sprawe a nie pisac publicznie o takich glupotach. Gdyby tu byl Ece to by zablokowal ten temat (i slusznie) bo nie jest to formu support natster.pl!

Sorry za OT, ale czy nie obiecywałeś niedawno, że wycofasz się z biznesu internetowego, czy jakoś tak.. Zdawało mi się, że powiedziałeś, iż usuniesz się w cień.. Obiecanki, cacanki ? :)

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a czy ja powiedzialem ze natster jest moj? nie prowadze nic obecnie a juz napewno nie zaden biznes internetowy. A to ze sie usune w cien nie znaczylo ze sie zupelnie wycofam. Mam prawo tak jak kazdy internauta pisac opinie:) Dziwi mnie tylko, ze zamiast kontaktowac sie bezposrednio z supportem natstera ludzie pisza na forum ktore NIE jest oficjalnym miejscem pomocy dla klientow Natster.pl Ja tam osobiscie konta w natster nie mam, ale wlasciciela znam i nie moge powiedziec ze kontakt z nim jest jakos specjalnie utrudniony. A dziku powinienes tez wiedziec, ze "powazni" uslugodawcy nie odpowiadaja na "zazalenia" swoich uszytkownikow na obcych forach. Dlatego nie widze powodu dlaczego ktos z natster.pl mialby tu publicznie sie wypowiadac na ten temat;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry @kobiler źle to ująłem. Nie miałem na myśli, że natster jest twój, ale myślałem, że mówiąc iż usuniesz się w cień, własnie przestaniesz się wypowiadać na forach, dodawać swoich opinii na pewne tematy.. Myślałem, że twoje odejście od spraw hostingu było wcześniej.. A widać teraz, że całe Twoje usuwanie się w cień to tylko ten hosting - a swoje często odmienne i bardzo odważne zdanie masz nadal. I nie żebym był temu przeciwny, masz w wielu kwestiach rację, ale widać nie zrozumiałem przesłania Twojego odejścia.

Natomiast jeśli chodzi o sprawę natster, uważam, że wypowiedzenie się - nawet ogólnikowo - na temat problemów z własnym serwerem dobrze świadczy o firmie o której jest mowa. To, że home.pl czy nazwa.pl nie wypowiadają się na forach to inna kwestia - tam wszystko jest ustawione na masówkę - i często, bo też nie zawsze, nikt nie ma czasu szukać złych opini na swój temat i wypowiadać się publicznie.. Przemilcza się pewne sprawy. Robi tak np. superhost czy nazwa albo vel.pl . Superhost nie wypowiada się na temat licznych ograniczeń kont, nazwa nie mówi nic publicznie na temat częstych awarii baz danych a vel nie odniesie się do oszukiwania (a moze raczej MOCNEGO niedoinformowania) klientów przy podawaniu transferu kont.. Nie wiem czemu się nie bronią - ich sprawa - ale myślę że plusem to nie jest..

 

Pozdrawiam Serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[ouote]Robi tak np. superhost czy nazwa albo vel.pl . Superhost nie wypowiada się na temat licznych ograniczeń kont, nazwa nie mówi nic publicznie na temat częstych awarii baz danych a vel nie odniesie się do oszukiwania (a moze raczej MOCNEGO niedoinformowania) klientów przy podawaniu transferu kont.. Nie wiem czemu się nie bronią - ich sprawa - ale myślę że plusem to nie jest..[/qoute]

 

Ale przeciez forum nie jest meijscem wyzalania sie na dana firme. A jesli nawet, to na co taka osoba liczy? na to ze ktos z tej firmy sie wypowie? Widocznie natster.pl podobnie jak superhost itd nie wypowiada sie na forach. czy jest to plusem czy nie, no coz.. to juz kwestia podejscia do sprawy. Ja na miejscu tego uzytkownika poprostu uslilowalbym sie skontaktowac z kims z natster.pl (dane sa zarowno na stronie, jak i w whois domeny). chociaz moze sie cos tam zmienilo.. nie wiem..

 

 

A z odsunieciem sie mnie z neta mialem na mysli, ze poprostu nie bede tak aktywny jak kiedys i nie bede sie wdawac w zadne interesy.... poprostu juz czasu nie mam.. od czasu do czasu bede sie pojawiac i cos tam pisac;) To chyba nie jest wada, ze ktos ma zdanie na dany temat. Jak widac (chyba) staram sie byc kulturalny i nie chce wdawac sie w polemike z kimkolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdyby tu byl Ece to by zablokowal ten temat (i slusznie) bo nie jest to formu support natster.pl!
Na WH zapewne tak. Osobiscie nie za bardzo rozumiem, czemu ma sluzyc ten temat. Wyrazic opinie, czy podac informacje mozna w odpowiednim temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×