Skocz do zawartości
bryn1u

[Opinie] NetDC.pl

Polecane posty

:) jaki byście mi polecili hosting, bo z tego co widzę, to netdc już nie stanie na nogi

Zostawili nas w takiej sytuacji, ani tu działów skopiować, ani profili uprawnień, ani plików z ftp, porażka :)

 

A tutaj to musisz powiedzieć czego potrzebujesz i założyć temat w odpowiednim dziale ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi ale zauważyłem że zaczyna się coś psuć jakiś czas temu dlatego od razu wykonałem zmianę hostingu.

 

Co mogę napisać o firmie ?

Niestety zakupiłem u nich Serwer Dedykowany na linuxie podczas rozmowy uzyskałem informację że przy aplikacji Wine uruchomię to co mi było potrzebne, niestety nie zostało to uruchomione co więcej administrator próbował mi wmówić że on nic takiego nie pisał.

 

Na szczęście telefon i prośba o rozmowę z kimś wyższym poskutkowała tym że serwer został zmieniony oraz przydzielone odpowiednie oprogramowanie.

 

Następnie kupiłem u nich serwer VPS, nie wspomnę tutaj o stratach pakietów, pingi.

 

Szkoda gotówki i czasu na denerwowanie się w tej firmie.

 

Nie polecam.

 

Pozdrawiam

DeoN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Szkoda że chociaż nie oddali klientów innej firmie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos wie co sie dzieje z netdc? Teraz juz nawet strona znikla tylko jakas ikonka jest tak jakby wygasla im domena!

 

Pomozcie mam tam 2 serwery cs i nie wiem co robic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

netshoot nie wygasł, z netdc chyba kompletnie usunęli wszystkie pliki, netdc.pl/logujda.html nie działa, nic nie można zrobić, ale fora działają
Chyba czas się przenieść
Zastanawiałem się nad dwoma hostingami - serv4web oraz Proserwer
nie wiem na który się zdecydować, serv4web ma za 28 zł/ kwartał pakiet prawie bez limitów, direct admin, ale proserwer ma instalator stron, i w każdej chwili mogę za małą opłatą zmienić pakiet serwera na wyższy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja wszystko rozumiem ale co ja mam powiedzieć klientom którzy dzwonią do mnie że strona co parę minut znika . Ja już mam dosyć wykupiłem już porządnego vps-a przez weekend postawie serwer i migruję mimo że mam w netdc opłaconego resellera do końca roku ale cóż jak ktoś jest niepoważny to należy od niego uciekać !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Chyba czas się przenieść

Spadłem z krzesła jak to przeczytałem...

 

Troche się przedłużyło, ale juz zalążek nowej www widać ;)

Tylko trochę? Edytowano przez theqkash (zobacz historię edycji)
  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałem się nad dwoma hostingami - serv4web oraz Proserwer

Na serv4web nie oczekuj niczego innego, niż automatyczna instalacja serwera, bo na pytania i problemy oni nie odpiszą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Szanowni Państwo,

 

Pragniemy powitać Was w nowej odsłonie marki NetDC.pl

W parze ze zmianami wizualnymi firma została gruntownie przeorganizowana w celu spełnienia najwyższych oczekiwań jakościowych.

Nowe NetDC.pl to przede wszystkim dedykowane dla Państwa rozwiązania wymagające wysokiej wydajności, bezawaryjność i natychmiastowa obsługa.

Specjalnie z tej okazji przygotowaliśmy nową, unikatową ofertę do której już teraz pragniemy serdecznie zaprosić.

 

Dbając o bezpieczeństwo danych zdecydowaliśmy się na zmianę hasła do Państwa konta w serwisie NetDC.pl

 

 

 

Przekształcili się w spółkę.... Ciekawe gdzie teraz mają serwery bo:

 

 

NetDC.pl Sp z o.o w organizacji

Artura Grottgera 16/1

60-758 Poznań

NIP: 779-241-25-25

REGON: 302390065

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze witam, piszę tu po raz pierwszy, ale od dłuższego czasu zerkałem na WHT.

 

Ale do tematu: widzę, że otworzyli nową stronę, ale na stare dane nie można się zalogować ( przynajmniej Ja nie mogę ).

---Edit---

--- Mój pierwszy post i od razu spóźniony :D ---

Edytowano przez sgtGarcia (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w mailu dostałem nowe hasło. Sam mail wylądował w spamie.....

 

Dzięki za podpowiedź - nie wiem dlaczego Thunderbird nie podświetlił SPAMu skoro o 20:10 wylądowały tam dwa maile.

 

--Edit--

 

W panelu administracyjnym nie wyświetla się mój hosting - więc nie mogę nic zmienić, a jak u Was?

Edytowano przez sgtGarcia (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z informacji które były na forum GHT od NetCase - sprzedali serwerownie i jest w spółka w organizacji, która przynależy do biznes-host.pl

Chyba że coś się zmieniło od tamtego czasu.

Edytowano przez TheKrzysztofa (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

CZYTAJCIE OFERTY :) Przecież jest napisane że w Poznaniu są serwery!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udalo sie z netdc wszystko wyprostowac. Od kiedy jest nowa strona support jakby ozyl...

Narazie przenioselm serwer do nowej oferty i zobaczymy jak to bedzie.

 

Bynajmniej aktualnie jestem zadowolony, ale jedna jaskolka wiosny nie czyni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Opinie wyżej to chyba admin pisał. Mam pytanie czy ktoś w ogóle jeszcze w tym syfie jest? Czekam 4 dni na odpowiedź, na banalnego maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widocznie jeszcze się nie zorganizowali ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strona bardziej przypomina bloga dla nastolatków niż profesjonalne data center....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo nie wyświetla usług zakupionych przed zmianami wejdź na adres http://XXX.X.XX.XX:2222/

X - to adres ip twojego serwera

i tam możesz się zalogować. Ja od nic uciekłem nie moge narażać klientów na to że co chwila strona jest niedostępna albo się muli !!!

 

Edytowano przez tomygun (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×