Skocz do zawartości
bryn1u

[Opinie] NetDC.pl

Polecane posty

Możemy sprawdzić jeżeli Panu zależy dlaczego na tym adresie było 10 Mbps, a nie 20 Mbps, jeżeli nie to raz jeszcze pozdrawiam i również życzę spokojnej nocy i dalszych sukcesów w biznesie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Teraz to już musztarda po obiedzie :-)

 

Biznes akurat nie mój, ale dziękuję, przekażę pozdrowienia klientowi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To na jedno IP daliście mu 10 Mbps, a na kolejne 63 po 0,15 Mbps? No bajer :D

51 st, to chyba nawet na PCta jest zadość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To na jedno IP daliście mu 10 Mbps, a na kolejne 63 po 0,15 Mbps? No bajer :D

51 st, to chyba nawet na PCta jest zadość.

 

Nie tak.... tak zwany ceiling był do 10 Mbps per IP, więc w praktyce przy 64 adresach było 640 Mbps, ale ograniczał to port FE, więc na dobrą sprawę łącza jest znacznie więcej niż w ofercie.

Co do 51 st, to tak jak mówię, można by było wentylator dołożyć.

Edytowano przez NetDC.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę się mieszać w wojnę, ale obiektywnym okiem ponad 50 stopni dla dysku to już jest dość dużo, moje domowe, dość mocno używane dyski nigdy nie przekroczyły 35 stopni, a to jeszcze 15 do tamtej temperatury.

 

Ale akurat z drugiej strony stawiam się za NetDC.pl - na "wyeksplatowanie" dysku nie patrzy się pod kwestią power_on_hours (chociaż tak też można), a po relokowanych sektorach, częstotliwości pojawiania się błędów i błędach zapisu/odczytu.

 

Czemu? Miałem dysk, który po 2k godzinach zaczął mi sypać badami, a do dziś mam taki, co już ma 12k na karku i twardo stoi bez ani jednego bada ;).

Edytowano przez Archi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ale zaraz. 12k godzin to około 17 miesięcy.

Gość płaci za dedyka jakieś 300 zł - bo trzeba odjąć koszt adresów IP.

Dysk kosztuje ile? W zależności od rodzaju i pojemności, możemy założyć, że jakieś 200zł. Pomnóżmy to razy dwa, bo dyski były dwa.

 

Ile trwa zanim zacznie się zarabiać na takiej maszynie? Pół roku? Wymiana sprawnych dysków co rok, bo ktoś ma takie kaprysy to idiotyzm.

 

A tu proszę, współpraca trwała 3 miesiące. Teraz przyjdzie nowy klient i co? Znowu mu trzeba nowe dyski włożyć? Chcesz mieć nowy sprzęt w dzierżawionym serwerze to dogadaj się z firmą, podpisz umowę na rok i go dostaniesz.

 

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie że różnica jest w nazywaniu tego co się oferuje. Używane (17 miesięcy) to nie to samo co "prawie nowe".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@kix Brawo ++ mądre słowa.

 

Co do NetDC to jeśli kiedyś będę miał chwilę czasu to skuszę się na kilku miesięczne testy gdyż pomimo 23 stron telenoweli i różnymi perypetiami to za tą półkę cenową oferta jest idealna jak na Polskie warunki.

 

Pozdrawiam i miłego dnia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Panowie, mi tu nie chodzi o to, w rozmowie z NetDC w mailach wywiązała się dyskusja na temat jakości sprzętu i ogólnie usług i dostałem info, że to jest "praktycznie nowy" sprzęt. Sprawdziłem i jak widać nie. Gdybym nie pokazał temperatury cpu to pewnie też by było, że to tylko temperatura dysku, a dysk się grzeje, bo się kręci (co zresztą widać w marnej próbie tłumaczenia się z moich "zarzutów").

 

W innym razie bym słowa nie powiedział podejrzewam.

 

Chodzi mi wyłącznie o wieczne stwierdzanie, że wszystko jest super, wszystko działa świetnie, jest najlepszej jakości i mamy redundancję na jednym łączu z multimedii, któremu zdarzają się lossy.

Edytowano przez theqkash (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

Nówka, nieśmigana. Dziadek w Raichu jeździł nią tylko do kościoła. Niekręcona, nie bita. ;)

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mi tu nie chodzi o to, w rozmowie z NetDC w mailach wywiązała się dyskusja na temat jakości sprzętu i ogólnie usług i dostałem info, że to jest "praktycznie nowy" sprzęt. Sprawdziłem i jak widać nie. Gdybym nie pokazał temperatury cpu to pewnie też by było, że to tylko temperatura dysku, a dysk się grzeje, bo się kręci (co zresztą widać w marnej próbie tłumaczenia się z moich "zarzutów").

 

W innym razie bym słowa nie powiedział podejrzewam.

 

Chodzi mi wyłącznie o wieczne stwierdzanie, że wszystko jest super, wszystko działa świetnie, jest najlepszej jakości i mamy redundancję na jednym łączu z multimedii, któremu zdarzają się lossy.

 

Proszę już sobie nie dopowiadać bo idzie to w złym kierunku :) Wszystko co było do powiedzenia to powiedziane zostało.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Proszę już sobie nie dopowiadać bo idzie to w złym kierunku :) Wszystko co było do powiedzenia to powiedziane zostało.

 

Pozdrawiam

Owszem, dla Was na pewno w złym.

Niestety, ale to nie jest nic innego jak wyciąganie wniosków z postępowania.

Edytowano przez theqkash (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Owszem, dla Was na pewno w złym.

Niestety, ale to nie jest nic innego jak wyciąganie wniosków z postępowania.

 

Nie o to chodzi, nie potrzebnie na siłę drąży Pan temat, skoro już wszystko zostało wyjaśnione, na samym początku padły słowa:

 

"I od nas to tyle :)

Mam nadzieję, że nie będzie nas Pan źle wspominał, tam gdzie

zawiniliśmy to przepraszamy i obiecujemy poprawę, tam gdzie był Pan

zadowolony to się niezmiernie cieszymy."

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja miałem i nie polecam, zwłaszcza obecnie, gdy stan firmy jest niepewny, a kontaktu z firmą nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje konto NIBY zostało przedłużone, ale jest usunięte. Nie ma możliwości zalogowania się do panelu www oraz przez FTP. Strony nie działają, brak kontaktu z firmą. W dodatku znowu mnie blokują, po zadaniu kilku pytań - muszę zmieniać adres MAC, inaczej nie mogę dostać się ani na stronę firmy, ani na własne domeny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zmienić adres MAC? to w internecie "latamy" po 2 warstwie? ;)

 

Twój adres MAC nie opuszcza Twojej sieci lokalnej także coś tu nie gra...

Edytowano przez tgx (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, nie znam się, tylko zmiana adresu MAC pomaga dostać się na stronę. Już drugi raz mam taką sytuację. Zmiana providera, IP itp nie pomogła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Z tego co ja zrozumiałem to tak jak by panel, strona itp. było w starym netdc (netcase) a nowe netdc jest robione od podstaw w BH... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Czy ktoś wie, kiedy NetDC bedzie działało poprawnie
Potrzebuję podpiąć domenę, wgrać nowe style.
Próbuje dostać się do panelu Direct Admin i tu dupa, wyskakuje błąd
Wie ktoś może co się z tym hostingiem dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nadzieja ponoć umiera ostatnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nadzieja nie umiera nigdy ale ostatni gasi światło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:) jaki byście mi polecili hosting, bo z tego co widzę, to netdc już nie stanie na nogi
Zostawili nas w takiej sytuacji, ani tu działów skopiować, ani profili uprawnień, ani plików z ftp, porażka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×