Skocz do zawartości
bryn1u

[Opinie] NetDC.pl

Polecane posty

Znów nie działają moje strony.

 

OMG, to już ja nie jestem ich klientem a potrafię sprawdzić maila. Uwaga, skoncentruj się:

 

Witaj statys !

 

Informujemy, że w dniu dzisiejszym (24.09.2012) nastąpi krótka przerwa w widoczności większości stron internetowych (dotyczy serwerów s1 i s2) z powodu konieczności wymiany kości pamięci operacyjnej. Zostanie to wykonane około godziny 16:00 i potrwa do 10 minut. Za utrudnienia przepraszamy. Prace nie mają wpływu na funkcjonowanie pozostałych usług i serwerów.

 

"ale napisali ok 16 a mamy 16:30" to moze im sie przedluzylo.

Edytowano przez statys (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

" Jak się człowiek śpieszy to się diabli cieszy ", tak to chyba leciało i się sprawdziło, kilka min dłużej nam zeszło, ale już działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na wszystko wytłumaczenie, ale na facebooku widzę cenzura :). Dziękuję za usunięcie 2 komentarzy oraz blokadę pisania za prawdę. Gimnazjum.

 

Edit: Dobra nie gimnazjum. Nie będę obrażał gimnazjalistów.

 

O czym Ty chłopcze piszesz ? Post został usunięty bo kto widział reklamowanie innych firm na stronach innych i jeszcze mieć czelność odzywać się w taki sposób ?

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łał .. Nerwowo się robi... Odpuście sobie we dwójkę. Browara se wypijcie..

A najlepiej ten równiejszy niech się nieodzywa...:)

 

 

Co do NetCase chciałem połypać okiem po Pańskich ofertach i nie tylko i treści mi brakuje na stronach , coś się wyświetla dziwnego jakby 404...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łał .. Nerwowo się robi... Odpuście sobie we dwójkę. Browara se wypijcie..

A najlepiej ten równiejszy niech się nieodzywa... :)

 

 

Co do NetCase chciałem połypać okiem po Pańskich ofertach i nie tylko i treści mi brakuje na stronach , coś się wyświetla dziwnego jakby 404...

 

Proponuję PW, albo e-mail zerkniemy.

 

Napisałem 2 oddzielne komentarze. W jednym że jednak problemy z serwerami macie (w tym komentarzu reklamy nie widziałem). A w drugim podałem przykład że hekko posiada prostą i przejrzystą szatę a jednak jakoś wygląda. Wasza jest tylko prosta.

 

@StOnA nie piję alkoholu ;P. (uprzedzająć bezalkoholowe piwa też mają troche alkoholu ;P)

 

Czy w temacie tego wątku jest napisane "Opinie na temat treści,wyglądu i prostoty strony netcase.pl oraz dyskusje o skasowanych komentarzach na Facebooku" ? Padła nazwa innej firmy więc komentarze zostały skasowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A powinien komentarz. Bo tylko w jednym była nazwa innej firmy.

Weź sie nie ośmieszaj i nie drąż tematu.

@netdc, na tym forum nie znajdziesz sensowych klientów, tylko samych płaczków/lamenciarzy/"płace* wymagam".

 

*psie pieniądze

Edytowano przez tym (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@StOnA nie piję alkoholu ;P. (uprzedzająć bezalkoholowe piwa też mają troche alkoholu ;P)

 

Ehh... Panowie , czasem można sobie powalczyć ale co myślą o takich dyskusjach tacy jak ja - Ci z boku. Napięcie narasta a my czytamy wywody dwóch gladiatorów... niepijących - choć możliwe by się Wam przydało...

 

 

Przez wasze te płacze jakoś klikłem -1 ... kurde

 

i teraz będę ja winny

Edytowano przez StOnA (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Nie ośmieszam się, tylko zwracam uwagę. Jakoś na WHT, nawet jeżeli jest dość mocny atak na portal, forum lub administrację to nikt nie usuwa tych postów, nie rozumiem dlaczego mój komentarz w którym było napisane iż jednak problemy z serwerami mają został usunięty. Rozumiem usunięcie komentarza w którym występuje nazwa konkurencyjnej firmy, ale usunięcie obydwu komentarzy nie zbyt im na rękę zrozumieć nie mogę, tak samo jak blokada pisania komentarzy w profilu.

 

Jakie problemy z serwerami teraz mamy ? Nie ma żadnych. Padło zdanie, które było nie na miejscu więc skasowano całość, jeżeli chciałbyś to wyjaśnić po ludzku to zapraszam na PW, jeżeli nie to ja wyłączam się z dyskusji, która powinna być raczej w Hyde Park niż w Opiniach.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@netdc, na tym forum nie znajdziesz sensowych klientów, tylko samych płaczków/lamenciarzy/"płace* wymagam".

 

*psie pieniądze

 

Zauważ ze to firma ustaliła taki a nie inny cennik, więc pretensje mogą mieć tylko do siebie ;)

 

Ale ogólnie to źle sie dzieje ostatnio z forum, same klótnie zamiast rzeczowej dyskusji - kiedyś o Nas były dziesiątki stron dyskusji bez sensu, teraz widze ze na netdc sie przerzuciło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Weź sie nie ośmieszaj i nie drąż tematu.

@netdc, na tym forum nie znajdziesz sensowych klientów, tylko samych płaczków/lamenciarzy/"płace* wymagam".

 

*psie pieniądze

 

Ostre słowa. Ojoj...

 

Czyli co? Ja i inni z WHT jako płaczki - lamenciarz co za grosiwem popędzą stado galopujących kleszczy na podłączkę?

 

tym... te minusy które dałeś "nieomylnie" dla @Matamaxalez'a bardziej by się Tobie przydały i byś pomyślał najpierw a później napisał...

 

 

Idę bo schodzi dyskus coraz bardziej..

Edytowano przez StOnA (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostre słowa. Ojoj...

 

Czyli co? Ja i inni z WHT jako płaczki - lamenciarz co za grosiwem popędzą stado galopujących kleszczy na podłączkę?

 

tym... te minusy które dałeś "nieomylnie" dla @Matamaxalez'a bardziej by się Tobie przydały i byś pomyślał najpierw a później napisał...

 

 

Idę bo schodzi dyskus coraz bardziej..

 

Taka jest prawda tego forum i wie to każdy kto sprzedał tu usługe. Naturalnie znajdzie się garstka kasiastych i 'normalnych', lecz większość to po prostu ludzie którzy wymagają nie wiadomo czego za marną kase i tyle. Tutaj user który się praktycznie nie udziela jest o wiele bardziej ogarnięty w tym temacie niż inni którzy udzielają się na co dzień.

Edytowano przez tym (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie problemy z serwerami teraz mamy ? Nie ma żadnych.

Przecież wy nigdy problemów z serwerami nie macie.

No co najwyżej atak ddos, no ale to nie problem tylko siła wyższa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

Dobra. Przyznaję że trochę (bardzo) przesadziłem, ale komentarz nie powinien być usunięty.

Przepraszam za nie potrzebna dyskusję, i proszę żeby się z mojego powodu nikt nie kłócił między sobą.

Moja wina. Moja wina. Moja bardzo wielka wina. Amen.

Edytowano przez Matmaxalez (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że spamuje mi skrzynki firmowe. Skuteczny sposób na dodanie serwera na czarną listę.

 

Witamy,

NetDC.pl to interaktywne centrum przetwarzania danych zlokalizowane w Polsce wschodniej (Zamość). Naszym priorytetem jest dostarczenie Klientowi kompleksowych i niedrogich rozwiązań w zakresie platform e-biznesowych niezbędnych w dobie budowy społeczeństwa informacyjnego oraz informatyzacji przedsiębiorstw.

Zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r., nr 144 poz. 1204 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r.) oraz dyrektywą UOKiK: „Dopuszczalne jest przesłanie na adres e-mail pytania czy adresat zgadza się na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowej„ pragniemy zapytać, czy wyrażają Państwo zgodę na uzyskanie przez Państwa firmę w formie mailowej oferty dzierżawy serwerów dedykowanych i wirtualnych.

W przypadku wyrażanie zgody prosimy w wiadomości zwrotnej przesłać słowo TAK, w przeciwnym wypadku proszę o zignorowanie tej wiadomości.

 

--

logo.pngPozdrawiam / Best regards

Biuro Obsługi Klienta

NetDC.pl

Infolinia: 801 002 803 NetCase.pl

ul.Bazyliańska 18

22-400 Zamość

NIP: 922-300-51-34

Regon: 061103913

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

 

Spam to spam niezależnie od treści

 

http://pl.wikipedia.org/wiki/Spam

oraz wiele innych po wpisaniu w google "co to jest spam"

 

Hmm... W Twoim linku jest:

  1. Treść wiadomości jest niezależna od tożsamości odbiorcy.
  2. Odbiorca nie wyraził uprzedniej, zamierzonej zgody na otrzymanie tej wiadomości.
  3. Treść wiadomości daje podstawę do przypuszczeń, iż nadawca wskutek jej wysłania może odnieść zyski nieproporcjonalne w stosunku do korzyści odbiorcy.

 

Punkt 1 niespełniony.

Punkt 2 - tutaj zapewne spełniony, ale wiadomośc wysłana w celu poproszenia o wyrażenie zgody na następne bądź nie.

Punkt 3 - wątpię aby był spełniony (zależy z jakiej bazy wysłany mailing - czy z ich bazy panelu czy z innej)

 

Ciekawi mnie czy podając ten link przeczytałeś artykuł ;)

 

 

A w moim poście chodziło mi o to że wiadomość ma cel - dowiedzieć się i stworzyć grupę ludzi która ma konto na netdc i chce otrzymywać wiadomości handlowe/informacje od firmy netdc oraz wyrzucić z listy mailingowej osoby które sobie tego nie życzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie są spełnione

 

prohost nie wyraził zgody, wiadomość jest wysyłana masowo do wszystkich i jest tej samej treści i 3 też spełniony bo jedna osoba zapłaci, druga zarobi jeżeli dojdzie do transakcji.

 

Widzę na co dzień tłumaczenia spamerów, że ustawa zezwala, że tylko pytają itp. Za chwilę otworzysz skrzynkę a tam 1000 pytających, czy mogą wysłać ofertę począwszy od podpasek a skończywszy na hostingu i domenach.

 

A w moim poście chodziło mi o to że wiadomość ma cel - dowiedzieć się i stworzyć grupę ludzi która ma konto na netdc i chce otrzymywać wiadomości handlowe/informacje od firmy netdc oraz wyrzucić z listy mailingowej osoby które sobie tego nie życzą.

 

Tak, kupują soft do skanowania sieci i szukania e-maili i niskim kosztem tworzą sobie bazy

 

Równie dobrze można posadzić kogoś kto będzie dzwonił po firmach/ludziach i się pytał "Czy jest Pan/Pani zainteresowana naszymi usługami" tyle że telefony kosztują a tu można wysłać i milion/dzień i w zasadzie za darmo a nawet narażać na koszt odbiorce bo musi przeczytać, skasować, zapłacić za soft do filtrowania takich "ofert", do tego administratorzy muszą się z tym użerać, muszą słuchać od klientów, że znowu ktoś przesłał spam.

 

Twoim rozumowaniem to te e-maile o pracy co były i są plagą to też zbieranie i budowanie bazy no i nie spełniają warunku1 bo są personalizowane - nadawcą jest ta sama osoba co odbiorcą ;)

Edytowano przez tgx (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Wszystkie są spełnione

 

prohost nie wyraził zgody, wiadomość jest wysyłana masowo do wszystkich i jest tej samej treści i 3 też spełniony bo jedna osoba zapłaci, druga zarobi jeżeli dojdzie do transakcji.

 

No chyba jednak wyraził:

 

 

Korespondencja do Użytkownika

 

Wszelka korespondencja, komunikaty i informacje przesyłane w postaci elektronicznej z NetDC.pl do Użytkownika będą kierowane na adres e-mail zadeklarowany podczas rejestracji w NetDC.pl. W przypadku, kiedy zadeklarowane są dwa adresy, korespondencja kierowana będzie na adres aktualnie zmieniony w panelu sterowania kontem. List wysłany przez NetDC.pl w sposób opisany powyżej uważa się za doręczony Użytkownikowi po upływie 7 dni od jego wysłania. Wszelka korespondencja w formie tradycyjnej będzie przesyłana przez NetDC.pl do użytkownika na adres pocztowy zadeklarowany przy zakupie usługi. Faktury w formie tradycyjnej wysyłane są na specjalne życzenie Użytkownika.

 

 

Widzę na co dzień tłumaczenia spamerów, że ustawa zezwala, że tylko pytają itp. Za chwilę otworzysz skrzynkę a tam 1000 pytających, czy mogą wysłać ofertę począwszy od podpasek a skończywszy na hostingu i domenach.

 

No to nie wiem czy ci współczuć czy podziwiać...

 

Tak, kupują soft do skanowania sieci i szukania e-maili i niskim kosztem tworzą sobie bazy

 

Równie dobrze można posadzić kogoś kto będzie dzwonił po firmach/ludziach i się pytał "Czy jest Pan/Pani zainteresowana naszymi usługami" tyle że telefony kosztują a tu można wysłać i milion/dzień i w zasadzie za darmo a nawet narażać na koszt odbiorce bo musi przeczytać, skasować, zapłacić za soft do filtrowania takich "ofert", do tego administratorzy muszą się z tym użerać, muszą słuchać od klientów, że znowu ktoś przesłał spam.

 

Twoim rozumowaniem to te e-maile o pracy co były i są plagą to też zbieranie i budowanie bazy no i nie spełniają warunku1 bo są personalizowane - nadawcą jest ta sama osoba co odbiorcą ;)

 

Aaa i teraz sugerujesz że NetDC ma soft do skanowania sieci i specjalnie budują sobie "miljonową" baze e-maili żeby spamować swoją ofertą pod kryptonimem "Wyrażanie zgody do otrzymywania mailingu".

 

 

No naprawdę takiej teorii spiskowej dawno nie słyszałem ;) Poniosłeś się trochę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No chyba jednak wyraził:

 

 

Pewnie masz rację, kupił sobie jakiś serwer w netdc, potem się wkurzył i zamiast się wypisać z listy pisze na forum w dodatku pisze "skrzynki" nie skrzynkę

 

No chyba że się go pytałeś czy wyraził :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przeczytałem całe 19 stron tego tematu ...

Większość wypowiedzi to gorzkie żale ...

Ogarnijcie się zajmijcie się robotą.

Napinacie się na tą firmę nawet nie korzystając z ich usług, dajcie już spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Nie mam nic wspólnego z tą firmą i na nic nie wyrażałem zgody.

 

Hmm... To jestem ciekaw skąd mają Twój mail/maile ;)

 

Może firma netdc się wypowie? Ja mam tam konto, mam chmurkę ale nie otrzymałem takiego maila...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×